HC Slovan Ústí nad Labem – DRACI PARS ŠUMPERK

2:1

po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

31.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 43. kolo • Jan Prošek

Ústí nad Labem získává důležité dva body, které mohou v boji o záchranu hrát velkou roli. Šumperk dokázal ve třetí třetině vyrovnat, trefil se Tomáš Vildumetz. V prodloužení rozhodl zápas obránce Erik Mareš. (20:26:18)

63:04

63:04 Erik MAREŠ - 2:1

63:04

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan tento zápas vyhrává, v prodloužení se po pěkné akci prosazuje z bezprostřední blízkosti střelou do horní části branky ERIK MAREŠ. Asistence: Daniel Vrdlovec a Michal Trávníček.

62:37

Daniel Vrdlovec minul branku, jeho pokus byl zblokovaný.

62:23

Slovan vystřídal a rozehrává od své branky.

62:05

Jeden z hostujících hráčů byl volný před brankou, trefil tyč.

61:44

Šumperk rozehrává od své branky, nikam se nežene a čeká na šanci.

61:23

Lukáš Žálčík mohl rozhodnout, ale blafákem minul branku. Nechybělo mnoho jeho pokusu.

60:52

Štěpán Bláha neuspěl po pěkné individuální akci, vypálit nedokázal.

60:18

Ústí se neprosadilo, a tak mohou hrát hosté. Petr Hamalčík kryje velkou šanci Šumperku.

60:01

Prodloužení začalo, puk mají domácí hráči.

60:01

Slovan neudržel vedení, Tomáš Vildumetz srovnal na 1:1, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté mají kotouč pod kontrolou.

58:36

Jakub Březák má kotouč za svou brankou, rychle rozehrává a otáčí směr hry. Pak se píská zakázané uvolnění.

58:16

Mnoho času už nezbývá ze třetí třetiny.

58:00

Petr Hamalčík si dokázal poradit se střelou soupeře, následně Slovan zkoušel rychle přenést hru, ale neuspěl.

2:1

Branky a nahrávky: 43. J. Drtina (M. Tůma, Trávníček), 64. E. Mareš (Vrdlovec, Trávníček) – 57. Vildumetz (D. Kindl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (L. Cikánek) – J. Drtina, Záruba, Vladimír Brož, Š. Havránek, Trefný, E. Mareš, Kottek – Trávníček, Vrdlovec, Štěpán Bláha – Ondřej Bláha, Urban, D. Tůma – M. Tůma, Milfait, Bernat – Jouza, Berčík, Severa.
Trenér: Jiří Merta

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil, L. Rutar, Hrachovský, Řezáč, Březák, Dudycha – P. Kratochvíl, D. Kindl, Žálčík – Vachutka, Vildumetz, Kohút – A. Furch, Macuh, Spratek – Antoníček, Šilhavý, J. Horký.
Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Valenta, Jaroš – Hnát, Štěpánek