24.01.2022, 20:30 • MVM Dome, Budapešť • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 10.4 14.5 1.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (22:13:54)
Černá Hora – Francie 27:36 (12:16)
Nejvíce branek: M. Vujović 7/3, B. Vujović 5, Lasica 5 – Mem 7, Lenne 4, Minne 4. Rozhodčí: Kurtagic, Wetterwik (oba SWE). Sedmimetrové hody: 5/3 – 0. Vyloučení: 1:3. ČK: Ševaljević – Gerard.
Francie nakonec potvrdila roli favorita, porazila Černou Horu, jakkoli se mohlo hlavně v prvních dvaceti minutách zdát, že mu balkánský protivník bude klást velký odpor. Země galského kohouta si tak zajistila aspoň třetí příčku v tabulce, jejím cílem je každopádně samozřejmě postup do semifinále, o který se porve ve šlágru s Dánskem. Černá Hora si ještě může zahrát o konečnou pátou pozici na šampionátu, nemá ovšem situaci ve svých rukou.

Konec zápasu. (27:36)

60

Pardin prostě chytá famózně! Zcela sám se na něj řítil Kaludjerović, jenže ten Černou Horu nerozradostnil. Dredatý brankář byl zkrátka silně proti i v závěru utkání za již rozhodnutého stavu. (27:36)

59

Lasica vystartoval směrem dopředu a úspěšně zužitkoval rychlý brejk svého mužstva. (27:36)

59

B. Vujović je dalším úspěšným střelcem utkání, jejíhož vítěze už známe prakticky od začátku druhé půle. (26:36)

58

Richardson v první půli zaznamenal dvě důležité branky pro Francii, také ty postupně lámaly odpor Černé Hory. Až nyní rozvlnil síť také potřetí. (25:36)

57

Simović se ocitl ve středu pole zcela sám a bez větších potíží svou tutovku proměnil. (25:35)

56

Kounkoud v závěru utkání ukazuje, že střelecky je v docela slušné formě. Jeho čtvrtý gól v duelu s Černou Horou je na světě. (24:35)

55

Pardin vyloučeného Gerarda nahradil opravdu více než adekvátně. Chytá opravdu moc dobře. Nyní zlikvidoval pokus S. Vujoviće. (24:34)

54

Tournat se střelecky odmlčel, teď si ovšem spravil náladu. Už jen nějakých šest minutek zbývá do konce tohoto utkání. (24:34)

53

Lasica udeřil z křídla přesně tak, jak si představoval. (24:33)

53

Čepič se nyní pokoušel zacílit pravačkou ze středu pole, avšak Pardin secvakl své nohy zavčasu. Slušný protiútok Černé Hory tak brankou neskončil. (23:33)

52

Lazović snížil na rozdíl deseti branek. O vítězi tohoto klání je nicméně opravdu rozhodnuto. (23:33)

51

Porte a jeho druhý přesný zásah v tomto klání. Góly nyní zase padají s velkou pravidelností. (22:33)

51

Klan černohorských Vujovićů nyní doplnil na střelecké listině také Filip. (22:32)

50

Kounkoud a jeho druhá trefa během krátkého sledu. Francie si bez obtíží drží odstup od svého protivníka. (21:32)

27:36

Černá Hora: Matović, N. Simić – F. Vujović, Čavor, Lazović, Čepić, B. Vujović, Milos Vujović, Kaludjerović, Simović, S. Vujović, Ševaljević, Božović, Lasica, Vujačić, Grbović.
Trenér: Roganović

Francie: Gerard, Pardin – Lenne, Minne, Lagarde, Richardson, Mem, Tournat, N. Karabatić, Grebille, Fabregas, Descat, Porte, Kounkoud, Monar, Konan.
Trenér: Mathe

Rozhodčí: Kurtagic, Wetterwik (oba SWE)