konec (12:10)

24.01.2022, 15:30 • Budapešť aréna • Adam Dořák

Tipsport: 1.43 8.67 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Island – Chorvatsko 22:23 (12:10)
Nejvíce branek: Torkelsson 6, S. B. Gudjónsson 5, Ó. I. Magnússon 5/1 – Lučin 6, Čupić 5/5, Martinović 5. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 2:3. (17:06:16)
Druhý poločas nám přinesl o jednu branku více, tedy 23! Chorvatsko do něj vstoupilo zlepšeným výkonem a jednu chvíli vedlo až o pět branek! Island se však dostal zpět do hry, nicméně branka v posledních patnácti vteřinách hry, nakonec rozhodla o vítězi Chorvatů. Ty i dobrými zákroky dnes podržel jejich gólman.

Konec zápasu. (22:23)

60

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Ante Gadža). (22:23)

60

Poslední minuta a vypadá to, že rozhodne jedna vstřelená branka. (22:22)

59

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Veron Načinović). (22:22)

58

Chorvatsko a jejich pokus o power play! (22:21)

58

Brankář Chorvatska byl dostatečně blízko soupeři a znemožnil mu lepší zakončení. (22:21)

58

Island nikam nespěchá a nyní postupně útočí. (22:21)

57

A nyní zase Chorvaté čekají na svou další branku už přes sedm minut. Nyní se o to snaží se svou útočnou akcí. (22:21)

57

Oddechový čas pro Chorvatsko. (22:21)

56

Zakončující Luka Cindrić byl zastaven dovoleným způsobem. (22:21)

55

Gól vstřelil tým Island (Orri Freyr Torkelsson). (22:21)

55

Stav je remízový, kdy Island dokázal smazat až pěti brankový náskok Chorvatů. (21:21)

54

Vyloučení v týmu Island (Ellidi Snaer Vidarsson). (21:21)

53

Gól vstřelil tým Island (Elvar Asgeirsson). (21:21)

51

A díky brance Torkelssona už je to jen o jednu branku! (20:21)

51

Zakončení z pohledu chorvatského hráče šlo mimo levou tyčku. Jejich náskok se najednou zmenšil. (19:21)