2. liga skupina Jih (ČR)

HC Baník Příbram – HC Kobra Praha

4:3

po s.n. (2:1) (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)

22.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Příbram • 33. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.7 5.0 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:07

Pozor, tohle možná bude klíčový moment střetnutí! Jakub Káník (PRI) je po tvrdém zákroku na hostujícího kapitána Bříšku trestán za hrubost.

49:39

Kobru čeká další nepříjemná pasáž hry, ruský forvard Daniil Petrov (KOB) je trestán za hákování.

40:00

Domácí poslední část začnou oslabením, po emotivním závěru je za sekání vykázán David Zdeněk (PRI).

18:09

Hostující početní výhoda končí předčasně, po podrážení Tomáše Dudy (KOB) se poměr sil vyrovnává.

17:04

Přesilovku si před přestávkou vyzkouší také Kobra, Marcel Hlaváček (PRI) jde ven za držení.

14:05

Další přesilovka pro Baník, za držení na trestnou lavici na dvě minuty usedá Kristián Ženíšek (KOB).

07:17

První přesilovku soupeřům nadělil Lukáš Tondr (KOB), který byl vykázán za hákování.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Panna (Grubner, Josefus), 19. Zdeněk (Rohlík, Svoboda), 52. Bečvář (Gengel, Rohlík), rozh. náj. Malý – 1. Petrák (Bříška), 27. Zídek (Petrov), 54. Čech (Heldák, Hrubý)

2:1   Václav Zídek (KOB)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Hlaváček, Malý, Jelínek, Grubner, Zdeněk – Rohlík (A), Tlačil, Bečvář, Chlouba, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch, Seniov, Svoboda.
Trenér: Pavel Marek.

HC Kobra Praha: Ondrík (Iljev) – Ženíšek, Duda, Holý, Svach, Zmeškal, Knesl, Janda – Čech, Bříška (C), Tondr, Petrov, Petrák, Heldák, Ksandr, Zídek, Hrubý, Havrda.
Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček.