19.01.2022, 20:45 • Olympiastadion, Berlín • Osmifinále • Michal Raška

90+4

90+4. Suat SERDAR - 2:3

90+4

Hertha právě vstřelila branku!
Domácí snižují na 2:3 těsně před koncem nastaveného času! Po centru z pravé strany přišlo zakončení hlavou, které hostující hráč chtěl vykopnout, ale trefil pouze do SUATA SERDARA, od kterého se balón odrazil za brankovou čáru.

55

55. Robin KNOCHE - 1:3

55

Union Berlin právě vstřelil branku!
Hosté si ovšem okamžitě berou dvoubrankové vedení zpět na svou stranu a druhý poločas městského derby tedy rozhodně nenudí! Po centru Oczipky z volného kopu se dostal do zakončení ROBIN KNOCHE, který nasměroval míč do levé tyče a od té se balón dostal za brankovou čáru. Asistence: Oczipka.

54

54. Rani KHEDIRA - 1:2

54

Domácí snižují na 1:2! Belfodil to udělal ve vápně fantasticky, když si podržel soupeře na zádech a následně posunul míč Serdarovi, který se z velkého úhlu snažil spíše o přihrávku, ale tu si srazil RANI KHEDIRA a je z toho opět vlastní branka!

50

50. Niklas STARK - 0:2

50

Hosté vstupují do druhé půle skvěle a jdou do dvoubrankového vedení! Kruse skvěle sklepnul míč pro Öztunaliho, který se dostal přes soupeře do vápna po pravé straně a následně hledal na zadní tyč Voglsammera, ovšem NIKLAS STARK si srazil balón do vlastní svatyně.

11

11. Andreas VOGLSAMMER - 0:1

11

Máme tady úvodní branku, kterou dávají hosté! Kruse dostal na hranici ofsajdu přihrávku po levé straně a následně skvělým centrem našel ve vápně ANDREASE VOGLSAMMERA, jenž z voleje zakončil k levé tyči.

2:3

konec (0:1)

Branky: 54. Khedira (vla.), 90+4. Serdar – 11. Voglsammer, 50. Stark (vla.), 55. Knoche

Karty:   16. Serdar (HER) – 43. Öztunali (UNB)

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 10:16.

Hertha BSC: Schwolow – Klunter (46. Pekarík), Stark (58. Gechter), Boyata (C), Mittelstadt – Tousart, Ascacibar (75. Boateng) – Richter (46. Maolida), Darida (87. Selke), Serdar – Belfodil
Náhradníci: Christensen – Boateng, Dardai, Ekkelenkamp, Gechter, Maolida, Pekarík, Plattenhardt, Selke

Trenér: Tayfun Korkut

1. FC Union Berlín: Luthe – Baumgartl, Knoche, Heintz (90. Jaeckel) – Ryerson (71. Trimmel), Khedira, Oczipka – Öztunali (64. Haraguči), Promel (C) – Kruse (71. Becker), Voglsammer (64. Behrens)
Náhradníci: Ronnow – Becker, Behrens, Endo, Giesselmann, Haraguči, Jaeckel, Mohwald, Trimmel