0:0

konec (0:0)

19.01.2022, 10:30 • NTC SFZ Senec • Skupina E • Karel Jedlička

Tipsport: 1.74 3.74 3.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11. (12:14:02)
Nudný přípravný zápas s minimem šancí končí bezbrankovou remízou. Rozdíl soutěže nebyl příliš znát, Zlaté Moravce si vytvořily dvě příležitosti v závěru první půle, soupeř z druhé ligy svou jedinou po přestávce prováhal.

90+2

90+1

Nastavení nebylo oznámeno, ale za normálních okolností by se vzhledem k několika ošetřováním mělo přidávat alespoň pět minut.

90

Zlatomoravečtí odkopávají pátý roh druholigového soupeře k vlastní lavičce náhradníků.

90

Baumgartner si udělal prostor na pravé straně pokutového území a tvrdou střelou z úhlu ohrozil Kiru, který vyráží na roh.

88

Skalický trestný kop soupeř odvrátil za velké vápno, kde se do odraženého míče opřel Martin Petr. Jeho tvrdá rána prosvištěla těsně nad břevnem.

86

Narážečku v šestnáctce přečetl skalický brankář a zalehává míč.

85

Na půlící čáře byl tvrdě sražený Čögley.

84

Přetažený centr z levé strany končí za bránou druholigového celku.

82

Při přechodu do protiútoku je pískán faul Skalice.

80

Zlaté Moravce útočily do plných, rozhodčí opět přerušuje hru, protože na trávníku zůstal ležet jeden z fotbalistů v černém.

78

Blíží se závěr zápasu, chudého na šance i na zajímavé okamžiky. Zatím se nezdá, že by někomu docházely síly, a dál se bojuje o míč především kolem půlící čáry.

76

Jeden z fotbalistů Zlatých Moravců obdržel žlutou kartu.

75

Hra po ošetření pokračuje.

73

Před skalickou bránou se svíjí jeden z obránců, z lavičky opět spěchá na hřiště zdravotník.

72

Dnešní utkání sleduje 30 diváků.

71

Z opakovaného rohu již ohrožení brány nepřichází, zelenobílí spěchají na vlastní polovinu hřiště.

70

Zlatomoravečtí hlavičkáři si poradili jen na chvilku. Před odkrytou bránou zůstal úplně volný Baumgartner, jenže nejvhodnější okamžik pro střelu prováhal a obránce mu stačil střelu srazit na další roh.