konec (0:1)

16.01.2022, 17:05 • Stade de l'Aube, Troyes • 21. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 4.33 3.95 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:12. (18:59:45)
Olympique Lyon vyhrává tento nepříliš atraktivní zápas 1:0, hosté rozhodli o své výhře díky úspěšné penaltě, kterou proměnil Moussa Dembélé. Hosté byli jednoznačně lepším týmem.

90+3

90+2

Lyon měl obrovské štěstí, ale domácí míč dostali na brankovou čáru, za ni ale ne.

90+2

Adil Rami hledal spoluhráče před brankou, nakonec je z toho ještě rohový kop pro domácí.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

90

Olympique Lyon se dostal do ofsajdu, hra je přerušená, rozehrávat budou domácí od vlastní branky.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, hosté kontrolují hru. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Léo Dubois zastavil akci soupeře, hrát tak mohou hostující fotbalisté.

86

Žlutou kartu dostává Malo Gusto (Olympique Lyon). Příliš důrazný byl hostující hráč a dostává kartu.

85

Xherdan Shaqiri to vzal na sebe. Jeho rána z nějakých šestadvaceti metrů končí v náruči brankáře.

84

Lyon zkoušel rychle rozehrát volný kop, ale sudí přerušuje hru a bude se tedy rozehrávat na píšťalku.

83

Domácí fotbalisté už mnoho času na zdramatizování zápasu nemají, snaží se, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.

81

Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Malo Gusto.

81

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, domácí budou rozehrávat rohový kop. Florian Tardieu poslal míč před branku, ale Erik Palmer-Brown hlavičkoval nad branku.

79

Rychle rozehrál domácí brankář, následně Xavier Chavalerin přenesl hru, Renaud Ripart pokračoval v akci.

78

Jérôme Boateng se sice dostal do střelecké pozice, ale brankář s jeho pokusem neměl prakticky žádnou práci.

77

Lyon rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.

77

Gauthier Gallon měl co dělat, aby dokázal rozehrát bezpečně míč od své branky, nakonec se mu to podařilo.

75

Maxence Caqueret vybojoval míč a rychle otáčí směr hry, ale nedokázal nic vymyslet, velmi dobře si počínala obrana. Nakonec je z toho rohový kop.

73

Henrique sice poslal míč před branku, ale Abdu Conté dobře přečetl hru a odhlavičkoval míč do bezpečné vzdálenosti.

72

Moussa Dembélé to zkoušel individuálně, chtěl obehrát brankáře, ale v rozhodující chvíli mu míč utekl.

71

Troyes mělo ponechanou výhodu, ale do výraznější šance se tým dostat nedokázal. Znovu velmi dobře si počínala obrana soupeře, tedy Lyonu.

70

Fotbalisté v červeném mají dál převahu, Bruno Guimarães upadl v pokutovém území, ale sudí nechává hru plynout, pokutový kop z toho nebude.

68

Tristan Dingomé se s tím nerozpakoval. Jeho rána tvrdou ránu bez přípravy likvidovat brankář nemusel, míč končí výrazně vedle branky.

68

Henrique poslal centr před branku, kde tušil, že bude Moussa Dembélé. Ten tam však nebyl, a tak akce Lyonu nebyla zakončená střelou.

67

Statistika držení míče je 30:70, což přesně reflektuje dění na hrací ploše. Hostující celek má utkání pod kontrolou a domácím mnoho šancí nenabízí.

66

Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Xherdan Shaqiri.

65

Žlutou kartu dostává Jimmy Giraudon (ESTAC Troyes).

64

Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Dylan Chambost, přichází Jimmy Giraudon.

63

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho střeleckých pokusů neregistrujeme.

62

Hostující celek rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil také brankář Anthony Lopes. Následně Henrique ani Lucas Paquetá nedokázali vyslat míč na branku.

60

Po hodině hry to hlavou zkoušel Moussa Dembélé, ale jeho hlavička končí vysoko nad.

58

Troyes se musí bránit tlaku soupeře, Maxence Caqueret hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka hlavou končí mimo. Rozehrávat bude domácí brankář.

57

Hostující fotbalisté znovu rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet na polovině hrací plochy a rychle se dostat na dostřel.

55

Lyon zkoušel rychlou akci, Lucas Paquetá to vzal na sebe, jeho rána byla zblokovaná. Následně pálil jeho spoluhráč, ale trefil prostor vedle branky.

53

Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na polovině soupeře.

51

Renaud Ripart to zkoušel individuálně, ale Junior Castello Lukeba byl v osobním souboji aktivnější a dokázal míč vybojovat.

50

Pět minut z druhého poločasu je pryč, domácí fotbalisté jsou dál pasivnější, na opak hosté vstupují do poločasu tak, jak skončili ten první.

49

Zdá se, že se připravují střídání, náhradnici na obou stranách se začínají rozcvičovat. Uvidíme, kdy a kdo půjde do hry.

48

Domácí fotbalisté vybojovali vhazování. Abdu Conté uvedl míč do hry. Následně budou ale na útočné polovině vhazovat hosté.

47

Hostující celek se dostal do zakončení, ale nedokázali nic vymyslet, domácí obrana si dokázala poradit.

46

Zdá se, že ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke střídání.

46

První poločas končí a hostující celek naprosto zaslouženě vede o jednu branku, z penalty se prosadil Moussa Dembélé.

45+4

45+3

Žlutou kartu dostává Gerson Rodrigues (ESTAC Troyes).

45+3

Erik Palmer-Brown byl podle všeho před brankou faulovaný, Lyon se dopustil útočného faulu.

45+2

Lucas Paquetá kombinuje na útočné poločase.

45+2

Troyes se pokouší dohrát první poločas bez další inkasované branky. Lyon v tomto zápase zatím jasně dominuje a je výrazně lepším týmem.

45+1

Tři minuty uvidíme navíc v tomto poločase.

45

Léo Dubois měl na kopačce další obrovskou šanci, nejprve minul branku, nyní trefil štangli.

43

Erik Palmer-Brown zkoušel poslat míč před branku, ale hostující Jérôme Boateng velmi dobře zastavil akci soupeře.

43

Domácí tým vybojoval rozehrávku na útočné polovině, kde se pokusí dohrát úvodní poločas. Erik Palmer-Brown kombinuje se spoluhráči, následně hrál i Adil Rami.

41

Lucas Paquetá měl obrovskou šanci, pálil z dobré pozice, brankář Gauthier Gallon vyrazil míč znovu ke střelci, který z dorážky poslal míč nad.

41

Hostující celek kontroluje hru, vede o jednu branku a dál hraje aktivní fotbal.

40

Dostáváme se do finální fáze hry, hostující Junior Castello Lukeba kombinuje na polovině hrací plochy. Domácí obrana hraje nyní zodpovědně.

38

Lucas Paquetá hledal spoluhráče před brankou, ale domácí fotbalisté dokázali akci soupeřů rychle zastavit. Brankář zasahovat nemusel.

38

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy.

35

Lyon i po vstřelené brance pokračuje v aktivní hře a domácí celek se musí bránit dobré hře soupeře.

33

33. Moussa DEMBÉLÉ - 0:1

33

Lyon právě vstřelil branku!
Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení, s přehledem proměnil pokutový kop MOUSSA DEMBÉLÉ. Míč poslal do horní části branky, ze svého pohledu na levou stranu. Brankář si vybral druhou stranu.

30

30. Penaltový zákrok.

30

Penalta pro hosty. Za hru rukou. Erik Palmer-Brown nechtěně zahrál rukou.

30

Následně se míč od rohového praporku snesl před branku, ale si poradila obrana.

29

Lyon měl velkou šanci, Bruno Guimarães z hranice velkého vápna poslal míč na branku a brankář Troyes tak tak dokázal míč vyrazit na rohový kop.

29

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, aktivnější jsou sice hosté, ale na gól v tomto utkání čekáme.

27

Gauthier Gallon rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou část hrací plochy, kde jeho kolegové přišli o míč.

26

Lyon se sice dostal do zajímavé pozice, ale hosté se dopustili útočného faulu. Rozehrávat tak budou domácí od své branky.

25

Oba týmy si dokázaly vypracovat zajímavé střelecké pozice, ale na úvodních branku čekáme i na konci pětadvacáté minuty tohoto střetnutí.

24

Abdu Conté se dokázal dostat do střelecké pozice, byl tísněn Boatengem a Da Silvou. Míč následně vyrazil brankář, a pak si už poradili jeho spoluhráči.

23

Troyes postupně rozehrává od své branky, Erik Palmer-Brown se spoluhráči kombinuje na své polovině.

22

Rohový kop rozehrával hostující celek, který se sice nastěhoval před branku, ale prosadit se nyní nedokázal.

20

Dvacet minut hry je pryč, stále čekáme na úvodní branku v tomto zápase, více ze hry mají hostující fotbalisté.

19

Lyon se znovu nastěhoval na útočnou část hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.

18

Gerson Rodrigues se sice propracoval k zakončení, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel, akce výraznější příležitost nenabídla.

17

Troyes dostalo sice míč před branku, ale sudí odmávali a odpískali ofsajdové postavení.

15

Úvodních patnáct minut vyšlo lépe hostujícímu celku, který hraje aktivně, tlačí se do zakončení, velkou šanci měl Dubois, ale minul.

14

Hostující celek rozehrává rohový kop. Centr Bruna Guimarãese se snesl před branku, ale míč v pohodě kryje brankář Gauthier Gallon.

12

Damien Da Silva kombinuje se spoluhráči na polovině hrací plochy. Následně Léo Dubois nedokázal přesněji trefit míč. Jeho rána končí vedle branky.

10

Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru ze strany Olympique, ale na nějakou výraznější šanci čekáme.

8

Lyon se propracoval na útočnou polovinu, ale nedokázal se prosadit. Abdu Conté si dobře počínal a zastavil akci soupeře.

7

Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté z Lyonu hráli aktivně, usadili se v útočné části hřiště, ale nedokázali se prosadit.

5

Lucas Paquetá kombinoval se spoluhráči na útočné polovině, ale do střelecké pozice se tento hráč dostat nedokázal. Dobře zapracovala obrana Troyes.

4

Míč končí až u brankáře Lyonu, který následně rozehrál na obránce a postupně se hosté snaží hrát aktivně. Léo Dubois se zapojil do kombinace.

3

Hostující celek se usadil na útočné polovině, kde se pokoušel něco vymyslet, ale obrana si dokázala poradit. Směr hry se tedy otáčí.

2

Domácí celek si pomohl faulem, rozehrávat tak budou hosté od své branky. Junior Castello Lukeba uvedl míč do hry.

1

Abdu Conté to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.

1

ESTAC Troyes je v tabulce na šestnácté pozici s bilancí 4-5-10 v 19 zápasech. Tým získal 17 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Lorientem 1:0, remizoval s Brestem 1:1. Nestačil na Marseille 0:1, Lille 1:2 a na Bodeaux 1:2.
Olympique Lyon je v tabulce na jedenácté pozici s bilancí 6-8-5 a ziskem 25 bodů. Z posledních pěti zápasů tým ani jeden nevyhrál, ale čtyřikrát bodoval. Remizoval s Bodeaux 2:2, Lille 0:0, Méty 1:1 a PSG 1:1. Tým nestačil na Reims 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí ESTAC Troyes a Olympique Lyon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:05.