konec (0:1)

16.01.2022, 17:05 • Stade de l'Aube, Troyes • 21. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 4.33 3.95 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:12. (18:59:45)
Olympique Lyon vyhrává tento nepříliš atraktivní zápas 1:0, hosté rozhodli o své výhře díky úspěšné penaltě, kterou proměnil Moussa Dembélé. Hosté byli jednoznačně lepším týmem.

90+3

90+2

Lyon měl obrovské štěstí, ale domácí míč dostali na brankovou čáru, za ni ale ne.

90+2

Adil Rami hledal spoluhráče před brankou, nakonec je z toho ještě rohový kop pro domácí.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

90

Olympique Lyon se dostal do ofsajdu, hra je přerušená, rozehrávat budou domácí od vlastní branky.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, hosté kontrolují hru. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Léo Dubois zastavil akci soupeře, hrát tak mohou hostující fotbalisté.

86

Žlutou kartu dostává Malo Gusto (Olympique Lyon). Příliš důrazný byl hostující hráč a dostává kartu.

85

Xherdan Shaqiri to vzal na sebe. Jeho rána z nějakých šestadvaceti metrů končí v náruči brankáře.

84

Lyon zkoušel rychle rozehrát volný kop, ale sudí přerušuje hru a bude se tedy rozehrávat na píšťalku.

83

Domácí fotbalisté už mnoho času na zdramatizování zápasu nemají, snaží se, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.

81

Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Malo Gusto.

81

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, domácí budou rozehrávat rohový kop. Florian Tardieu poslal míč před branku, ale Erik Palmer-Brown hlavičkoval nad branku.

79

Rychle rozehrál domácí brankář, následně Xavier Chavalerin přenesl hru, Renaud Ripart pokračoval v akci.

78

Jérôme Boateng se sice dostal do střelecké pozice, ale brankář s jeho pokusem neměl prakticky žádnou práci.

77

Lyon rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.