Tipsport liga

FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905

0:1

konec (0:1)

12.01.2022, 10:30 • Fotbalové hřiště Horní Počernice - UMT, Praha • Skupina A • Michal Raška

Tipsport: 3.42 4.23 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

Po centru z rohu se domácí hráč dostal ke hlavičce, ovšem trefil pouze pravou tyč! Následně ještě přišla střela z chumlu hráčů, ale ta letěla vysoce nad bránu Bohemky!

75

Nakonec z toho byla velmi dobrá šance, protože standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně Květ poslal seklý míč do vápna, kde si jej našel jeden z jeho spoluhráčů, ovšem hlavou zakončil vedle!

66

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Granečný, přichází Vondra.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nazarov, přichází Chramosta.

35

35. Martin NOVÝ - 0:1

35

Bohemians právě vstřelili branku!
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dávají hosté! Po autovém vhazování přišel centr z pravé strany do vápna, kde se dostal ke hlavičce MARTIN NOVÝ a zakončil ji skvěle k levé tyči.

18

Tentokrát se hostující hráč dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale Reichl vytáhl skvělý zákrok!

0:1

konec (0:1)

Branky: 35. Nový

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7.

FK Dukla Praha: 1. poločas: Reichl – Matoušek, Kulhánek, Konan, Souček – Bin, Kozel, Kozma, Šebrle – Buchvaldek – Adediran 2. poločas: Reichl – Ludvíček, Piroch, Kovernikov, Ciencala – Barac, Peterka, Jeřábek, Hrubeš – Uhlíř – Hodek
Trenér: Roman Skuhravý

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Bačkovský – Hašek, Köstl, Nazarov, Granečný – Novák, Nový, Mareček, Fulnek – Koubek, Keita 2. poločas: Bačkovský – Vala, Krch, Křapka, Granečný (66. Vondra) – Květ, Nazarov (66. Chramosta), Jindřišek, Kovařík – Ugwu, Beran
Trenér: Luděk Klusáček

Rozhodčí: Opočenský – Machač, Černoevič