Tipsport liga

FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905

0:1

konec (0:1)

12.01.2022, 10:30 • Fotbalové hřiště Horní Počernice - UMT, Praha • Skupina A • Michal Raška

Tipsport: 3.42 4.23 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:14:20)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7.
Je konec. Bohemians Praha 1905 zvítězila nad Duklou Praha 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve 35. minutě Martin Nový. Klokani tak zatím neobdrželi v Tipsport lize ani jednu branku a zůstávají na 1. místě se 6 body. Dukla po výhře nad Jabloncem nyní prohrává a aktuálně je na 3. pozici se 3 body.

90+1

90+1

Znovu jsou hráči Bohemky při rozehrávce pod tlakem, neboť Dukla vysunula svůj presink.

90

Nebezpečný centr z rohu nakonec jen proletěl vápnem a skončil v zámezí.

90

A hosté budou pokračovat také rohovým kopem z levé strany.

89

Bohemians je znovu u míče a to v podobě autového vhazování.

88

Hosté tentokrát získali rohový kop z levé strany, ale následný centr skončil jen v rukou brankáře Reichla.

87

Dukla vysunula svůj presink a dostala brankáře soupeře pod tlak a ten musel zakopnout míč do zámezí.

85

Standardní situace klokanů ale nepřinesla nic moc nebezpečného a balón skončil jen v zámezí.

84

Nedovolený zákrok domácího hráče pozastavuje hru a Bohemians tak bude zahrávat volný kop.

83

Bohemians to zkoušela nákopem za obranu soupeře, ale míč skončil jen v moci gólmana.

82

Dukla získala autové vhazování na své polovině a následně během chvíle přišla o míč.

80

Na druhé straně si hosté vypracovali místo pro zakončení, ale to nakonec letělo zpoza vápna jen vedle levé tyče.

79

Po centru z rohu se domácí hráč dostal ke hlavičce, ovšem trefil pouze pravou tyč! Následně ještě přišla střela z chumlu hráčů, ale ta letěla vysoce nad bránu Bohemky!

78

Nakonec domácí dostali míč z pravé strany do vápna, ale tam nedokázali zakončit, ovšem budou mít k dispozici rohový kop.

77

Dukla nyní zakládá novou útočnou akci ze své obrany, ale zatím je to velmi pomalé.

75

Nakonec z toho byla velmi dobrá šance, protože standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně Květ poslal seklý míč do vápna, kde si jej našel jeden z jeho spoluhráčů, ovšem hlavou zakončil vedle!

74

Roman Květ se postará o zahrání rohového kopu Bohemians z pravé strany.

73

Nyní ovšem přišlo také ofsajdové postavení na druhé straně a rovněž byla ukončena útočná akce Bohemians.

72

Nyní to vypadalo na dobrou akci Dukly Praha, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdu.

71

Chramosta se snažil dostat do rychlého brejku, ale upadl a rukou se dotkl míče.

70

Domácí se sice dostali do vápna z pravého křídla, ale sudí nakonec odpískal jen faul Dukly.

69

Špatný pas domácích letěl jen do zámezí a následovat tak bude autové vhazování Dukly.

68

Domácí byli opět pod tlakem při své rozehrávce, ale presink Bohemky nakonec úspěšný nebyl.

66

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Granečný, přichází Vondra.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nazarov, přichází Chramosta.

66

Centr z rohu byl odvrácen a posléze přišel pokus z dálky, který šel vedle.

65

Standardní situace klokanů ale nepřinesla nic vážnějšího, ovšem Bohemians zůstává v tlaku a následně bude zahrávat rohový kop.

64

Cienciala podrazil Valu na pravé straně a Bohemka získala na hranici šestnáctky volný kop.

63

Ugwu si chtěl předkopnout míč a následně oběhnout obránce, ovšem ten jej zastavil čistým způsobem.

62

Balón tentokrát opustil hrací plochu, což znamená odkop od svatyně Bohemians.

60

Hodina utkání je za námi a Bohemians vede nad Duklou těsně 1:0.

59

Hra je nyní přerušená, protože Kovernikov zůstal ležet po souboji uvnitř vápna.

58

S následným centrem si ale Bohemka poradila a snažila se vydat do rychlého brejku, ovšem míč skončil v moci brankáře.

57

Nedovolený zákrok hostujícího hráče a Dukla tak bude mít k dispozici volný kop ze zajímavé příležitosti.

56

Následně Jeřábek zblokoval přihrávku hostů, ale míč nezastihl na hrací ploše.

55

Nakonec hosté rozjíždí opatrnou akci od svého brankáře, ale presink Dukly jim dělá problémy.

54

Balón se ocitl mimo hrací plochu a klokani budou vhazovat míč zpět do hry.

52

Ofsajd přerušil pokus Bohemky o útočnou akci.

50

Nyní získala Dukla Praha autové vhazování u svého rohového praporku a může tak něco podniknout směrem dopředu.

48

Hosté vybojovali volný kop na levé straně, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.

46

45

45

Adediran se provinil faulu ve středu hrací plochy.

44

Reichl tentokrát musel být připraven na střelecký pokus soupeře, který letěl po zemi.

43

Mareček se snažil prodrat středem vápna, ale byl zastaven. Následně přišel rychlý brejk Dukly, ale ani ten nepřinesl nic vážnějšího.

42

Znovu je hra u svého konce po ofsajdu hostujícího útočníka.

41

Domácí mužstvo se ale nedostalo do ničeho vážnějšího, neboť střela z dálky letěla vedle brány.

40

Hodně nepřesný pas tentokrát předvedl obránce Bohemky a daroval tak autové vhazování Dukle.

39

Faul domácího celku opět pozastavuje hru a Bohemians bude rozehrávat před svou šestnáctkou.

38

Hosté se dostali po kombinaci ke střele z voleje, která nebyla přesná a letěla hodně mimo svatyni Dukly.

37

Nepřesná přihrávka domácích skončila jen vedle brány Bačkovského.

35

35. Martin NOVÝ - 0:1

35

Bohemians právě vstřelili branku!
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dávají hosté! Po autovém vhazování přišel centr z pravé strany do vápna, kde se dostal ke hlavičce MARTIN NOVÝ a zakončil ji skvěle k levé tyči.

34

Filip Matoušek se snažil prodrat po pravé straně, což se mu povedlo, ale jeho centr skončil u obrany Bohemians.

33

Nakonec ale sudí odpískal pouze hostující útočný faul a Dukla tak bude moct rozehrávat na své polovině.

32

Po delší době se míč vůbec dostal do šestnáctky a hosté budou pokračovat rohovým kopem.

31

Dukla se nyní dopustila jen útočného faulu a u balónu tak bude znovu Bohemians.

30

Půl hodina utkání je za námi a na úvodní branku zatím marně čekáme.

29

Reichl tentokrát včas vyběhl z brány a chytil míč před hostujícím útočníkem.

28

Dukla je více na míči a Bohemka se znovu dostal jen ke ztrátě balónu.

27

Domácí mužstvo sice přesunulo hru na levou stranu, ale nakonec je z toho jen autové vhazování.

25

Střelecký pokus domácího hráče z dálky skončil nějaký ten metr vedle levé tyče.

24

Zatím je zápas spíše zklamáním, než nějakým pohledným fotbalem.

23

Nepřesný centr Bohemians z pravé strany, což zahájilo protiútok Dukly, ale ani ten nebyl moc pohledný.

21

Následný pokus ale nepřinesl nic nebezpečného a Bačkovský bude rozehrávat od své svatyně.

20

Faul Bohemky zastavuje hru a následuje tak volný kop domácího celku.

18

Tentokrát se hostující hráč dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale Reichl vytáhl skvělý zákrok!

17

Bohemians získala autové vhazování na polovině soupeře, ale zatím se směrem dopředu moc nežene.

15

Souček se tentokrát ujal volného kopu Dukly, ale centr nebyl moc nebezpečný.

14

Domácí jsou zatím velice aktivní, ale tentokrát sražená přihrávka Kima nepřekvapila gólmana.

13

Po volném kopu Dukly skončil míč jen za bránou Bačkovského.

12

Mareček nechtěl dál pustit svého protihráče a sudí mu tak odpískal nedovolený zákrok.

10

Bohemka získala volný kop z pravé strany, ale ten nakonec skončil jen v rukou brankáře Reichla.

1

Bohužel máme momentálně technické problémy a nedostáváme obraz z místa utkání.

1

FK Dukla Praha: Reichl – Adediran, Buchvaldek, Kim, Konan, Kozel, Kozma, Kulhánek, Matoušek, Souček, Šebrle
Náhradníci: Šťovíček – Barac, Cienciala, Hodek, Hrubeš, Jeřábek, Kovernikov, Ludvíček, Peterka, Piroch, Uhlíř
Trenér: Roman Skuhravý

Bohemians Praha 1905: Bačkovský – Fulnek, Granečný, Hašek, Keita, Köstl, Koubek, Mareček, Nazarov, Novák, Nový
Náhradníci: Valeš – Beran, Chramosta, Jindřišek, Kovařík, Krch, Křapka, Ugwu, Vala, Vondra
Trenér: Luděk Klusáček.
Dukla Praha se v prvním zápase Tipsport ligy utkala s Jabloncem. A hned v první půli byla k vidění přestřelka, po kterém šli od šaten ve vedení 3:1 právě hráči Dukly. Jablonečtí sice snížili, ale srovnat nedokázali a Dukla vyhrála 3:2 po gólech Adedirana, Kima a Buchvaldeka.
Bohemians Praha 1905 se v úvodním zápase utkala s béčkem Sparty Praha. V prvním zápase se jako jediný trefil Nazarov a Bohemka šla do šaten ve vedení 1:0. Ve druhé půli přidal branku Koubek, což znamenalo výhru Bohemians 2:0.
V dalším kole zimní Tipsport ligy se proti sobě utkají týmy FK Dukla Praha a Bohemians Praha 1905. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu minulého roku v přípravném zápase, kdy Dukla Praha vyhrála v poměru 4:3. Dnes se bude hrát na Fotbalovém hřišti v Horní Počernici na umělé trávě. Úvodní výkop je naplánován na 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

0:1

konec (0:1)

Branky: 35. Nový

FK Dukla Praha: 1. poločas: Reichl – Matoušek, Kulhánek, Konan, Souček – Bin, Kozel, Kozma, Šebrle – Buchvaldek – Adediran 2. poločas: Reichl – Ludvíček, Piroch, Kovernikov, Ciencala – Barac, Peterka, Jeřábek, Hrubeš – Uhlíř – Hodek

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Bačkovský – Hašek, Köstl, Nazarov, Granečný – Novák, Nový, Mareček, Fulnek – Koubek, Keita 2. poločas: Bačkovský – Vala, Krch, Křapka, Granečný (66. Vondra) – Květ, Nazarov (66. Chramosta), Jindřišek, Kovařík – Ugwu, Beran
Trenér: Luděk Klusáček

Rozhodčí: Opočenský – Machač, Černoevič