HC Dukla Jihlava – Berani Zlín

5:4

konec (1:1, 1:0, 3:3)

06.01.2022, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Skupina B • Daniel Lhotský

Zápas je u konce. Ve třetí třetině bylo k vidění hned šest gólů, hned pět z toho padlo během pouhých dvou minut. Zlín těsně před koncem utkání za stavu 5:3 odvolal gólmana a vstřelil i gól, jenže na vyrovnání to už nestačilo a Dukla tak z tohoto utkání bere všechny body. Se čtenáři se loučím a přeji příjemný zbytek tříkrálového večera. (20:08:47)

59:53

Jihlava vyhazuje puk do středního pásma a o výhru už zřejmě nepřijde.

59:30

Zlín se po sérii střel dostal do velmi těsného ofsajdu, vhazuje se ve středním pásmu.

59:10

Dukla se provinila zakázaným uvolněním a Uherek opět míří na střídačku.

58:20

Zlín právě vstřelil branku!
Tentokrát už Berani dokázali svou šanci využít a necelé dvě minuty před koncem ztrácí na Duklu jediný gól. Z bezprostřední blízkosti dostal puk po dorážce do branky ADAM HAMRLA. Asistence: Libor Stuchlík, Martin Holba.

57:59

Ani Holba z prostoru kruhu nedokázal Černého.

57:49

Také s Hamrlovou střelou od modré si dokázal Černý poradit.

57:20

Urban z bezprostřední blízkosti trefuje jen Černého betony.

56:48

Uherek zůstává na lavičce a Zlín tak bude mít výhodu 2 hráčů na ledě.

56:48

Oddechový čas pro hosty.

56:48

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Habermann – 2 min., sekání).

56:37

Klapica po otočce trefuje boční síť branky.

56:25

Zakázané uvolnění Beranů.

55:20

Dukla se dostala do přečíslení 3 na 1, jenže přihrávka na volného Váňu byla příliš pomalá a Uherek tak mohl poslat puk do bezpečí.

55:14

54:45

Po pokusu z kruhu přerušil Černý hru svou lapačkou. Dukla ihned po vhazování vyhazuje puk až k Uherkovi.

53:48

Zlínu teď rozhodně štěstí nepřálo. Hamrla s Klimkem dvakrát trefili prudkou ranou horní tyč.

53:14

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Coufal – 2 min., hrubost).

5:4

Branky a nahrávky: 9. Vojáček (Ošmera, Gutsu), 30. Habermann (Topol), 44. Vandas (Coufal, Löffler), 48. Váňa (Chlubna, Habermann), 49. Vojáček (Gutsu, Modl) – 16. Heš (TS), 44. Marek (Urban, Babulík), 47. Babulík (Urban, Hamrla), 59. Hamrla (Stuchlík, Holba)

HC Dukla Jihlava: Černý (Sigmund) – Vandas, Löffler, Jeletz, Ošmera, Topol, Hamřík – Jungwirth, Coufal, Veselský – Klapica, Vojáček, Modl – Gutsu, Habermann, Chlubna – Váňa
Trenér: Marek Melenovský

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Mikel, Hamrla, Špaňhel, Stuchlík, Kotala, Řezníček – Pilát, Marek, Urban – Babulík, Holba, Heš – Klimek, Kopřiva, Pešák – Kos
Trenér: Radek Pšurný

Rozhodčí: Matoušek – Tichý, Augusta

08:24 JIH 1:0 Vojáček (Ošmera, Gutsu)
10:18 ZLN 2 Holba, hákování
10:51 JIH 2 Gutsu, nedovolené bránění