3:4

konec (1:1, 2:2, 0:1)

22.12.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 2.28 4.25 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tampa Bay Lightning vyhrála na ledě Vegas a na čtyři góly jí stačilo 19 střel. Vegas prohospodařilo dvoubrankové vedení, přišlo o svého kapitána i možnost získat body z tohoto zápasu. Laxní koncovka domácích a Andrej Vasilevskij dnes rozhodli o výhře Tampy. (07:08:51)

59:40

Reilly Smith ani tentokrát neprostřelil brankáře. Andrej Vasilevskij dnes jasně předčil brankáře Vegas.

58:41

Zakázané uvolnění proti Tampě. Domácí se snaží, ale už nemají sílu. Hosté hrají takticky.

58:28

Hosté vyhodili do středního pásma.

58:13

Vegas hraje v šesti.

57:25

Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Vegas, Tampa hraje dobře, domácí už nemají energii na to, aby si vypracovali výraznější šanci.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Tampa míří za výhrou v tomto zápase.

56:41

Steven Stamkos mohl rozhodnout, ale brankář Laurent Brossoit kryje puk. Bude se vhazovat. Obrovská chyba Vegas před vlastní brankou.

56:12

Michail Sergačjov pálil od modré čáry, Laurent Brossoit přerušuje hru. Komerční přestávka.

55:51

Nesmyslnou přihrávkou přišlo Vegas o útočné pásmo, směr hry se rychle otáčí.

55:01

Chandler Stephenson minul branku, jeho rána končí vysoko nad.

54:40

Andrej Vasilevskij kryje další šanci Vegas, následně jeho spoluhráči dostali hru do útočného pásma.

54:17

Domácí vypálili od modré čáry, rána byla zblokovaná.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Mark Stone (Pacioretty, Theodore), 22. Mark Stone (Stephenson), 29. N. Roy (Theodore, Whitecloud) – 7. Fortier (Sergačjov), 38. Bellemare (Perry, Maroon), 38. Cirelli (Killorn, Bogosian), 51. Stamkos (Hedman)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lo. Thompson) – Theodore, Whitecloud, McNabb, Coghlan, B. Hutton, Miromanov – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – W. Carrier, B. Howden, Amadio.
Trenér: Pete DeBoer

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (26.–26. B. Elliott) – Hedman, Rutta, McDonagh, Bogosian, Sergačjov, C. Foote – Palát, Stamkos, M. Joseph – Killorn, Cirelli, Colton – Maroon, Bellemare, Perry – Fortier, Riley Nash, Raddysh.
Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Lee, Kozari – Gawrylerz, Kelly

Diváci: 18 217

06:05 TBL 0:1 Fortier (Sergačjov)
08:04 TBL 2 Perry, podrážení
09:26 VEG 1:1 Mark Stone (Pacioretty, Theodore)
19:22 VEG 2 Stephenson, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
21:41 VEG 2:1 Mark Stone (Stephenson)
25:36 TBL -Vasilevskij +B. Elliott (Střídání)
25:39 TBL -B. Elliott +Vasilevskij (Střídání)
28:10 VEG 3:1 N. Roy (Theodore, Whitecloud)
37:07 TBL 3:2 Bellemare (Perry, Maroon)
37:50 TBL 3:3 Cirelli (Killorn, Bogosian)
42:16 TBL 2 Rutta, faul loktem
48:16 VEG 2 Marchessault, hákování