Chance liga

DRACI PARS ŠUMPERK – SC Marimex Kolín

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

22.12.2021, 18:05 • ŠKODA aréna, Šumperk • 30. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.9 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a napočetnou někdy příště! (20:25:04)

Dnešní utkání sledovalo 1 030 diváků.
Utkání v Šumperku je minulostí, Kolín vítězí rozdílem dvou branek a protahuje svou vítěznou sérii na šest utkání! Ze severu Moravy si body veze naprosto zaslouženě, Draci totiž po vyrovnané první třetině úplně přestali hrát a jejich bezduchý výkon na úspěch vůbec nestačil. Středočeši naopak působili kvalitním dojmem a po výhře přeskakují svého soupeře v tabulce.

59:52

Kolín stáhl hru za své brankoviště, je konec! Tři body z tohoto souboje poputují na konto Kozlů!

59:30

Vojtěch Mokry vyráží na střídačku, Šumperk už nemá co ztratit a hraje vabank!

59:10

Běží poslední minuta. Březák drží puk ve svém pásmu a snaží se najít nějakou skulinu, kterou by ho mohl rozehrát dopředu.

58:46

Nepřesná střela Petra Kratochvíla zamířila do mantinelu, jeden z hostů následně puk vyhodil za Mokryho.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:56

Draci se snaží se vrátit zpět do útočného pásma, zatím ale bezúspěšně. Kolín je k ničemu nepouští.

57:36

Dvě a půl minuty do závěrečné sirény, Zorko nahazuje kotouč za domácí klec. Tam si jej na hůl bere Drtil.

56:49

Ani Kratochvílovo tažení nějakou větší šancí neskončilo, Kozlové podávají velmi zodpovědný výkon v defenzívě.

55:55

Drtil jen tak tak proklouzl za modrou čáru, protihráč jej ale okamžitě stáhl k mantinelu o odzbrojil jej.

55:28

Do konce základní hrací doby zbývají čtyři a půl minuty. Pokud nepřijde nějaká šokující změna, Kolínští mají už nyní tříbodový zisk jistý. Hře Draků úplně chybí duch.

54:50

Jeden ze středočeských borců vyhodil puk za Mokryho, hosté následně vyrazili vystřídat.

54:11

Po levém křídle se nyní dopředu protáhl Kratochvíl, jehož následné zakončení připravený Sajdl vyrazil.

53:58

Hosté drží puk u mantinelu v rohu za Mokrym, čímž odkrajují cenné vteřinky ze zbývajícího průběhu třetí třetiny.

53:22

Kozlové hrají přesně to, co potřebují k zajištění tříbodového zisku. Sajdl je bez práce, střele už nečelil dobrých několik minut.

52:42

Po konci nejspíše poslední komerční přestávky dnešního utkání uvidíme vhazování v neutrální zóně.

0:2

Branky a nahrávky: 30. Z. Král (V. Čížek, Jan Veselý), 33. L. Krejčík (Jan Veselý, V. Čížek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), Hamrlík, Hrachovský, L. Rutar, Březák, Řezáč – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Vachutka, Macuh, P. Kratochvíl – A. Furch, Spratek, Kohút – Antoníček, Scheuter, J. Horký.
Trenér: Martin Janeček.

SC Marimex Kolín: Sajdl (G. Kuzněcov) – Piegl, Čáp, Zorko, V. Čížek (A), Váchal, Klodner, Naar – Jankovský, David Šafránek, Z. Král (A) – J. Sklenář, Štohanzl, Jan Veselý – L. Krejčík (C), Matějček, Pajer – Síla, Morong, Ouřada.
Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Skopal, Šudoma – Měkýš, Komínek.

Diváci: 1 030

09:12 SUM 2 Kohút, hákování
15:39 KOL 2 Pajer, sekání
23:40 KOL 2 Naar, sekání
27:32 SUM 2 Hrachovský, podrážení
29:25 KOL 0:1 Z. Král (V. Čížek, Jan Veselý)
29:58 SUM 2 Hrachovský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
32:03 KOL 0:2 L. Krejčík (Jan Veselý, V. Čížek)
33:18 SUM 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Macuh
46:35 SUM 2 P. Kratochvíl, podrážení
49:26 KOL 2 Naar, nedovolené bránění