29. Fabio Obermeyr (AUT) +3:29,2
30. Matteo Baud (FRA) +3:33,2
...
35. Jan Vytrval (CZE) +4:05,3
Jarl Magnus Riiber zůstává neporažen i po sedmém závodě, do něhož se v letošní sezóně zapojil. Využil dvacetivteřinového náskoku po skokanské části a osamocen jel od startu až do cíle. Druhé místo zopakoval Vincenz Geiger, jenž potvrdil výbornou běžeckou formu a i on projel cílovou čárou nikým neatakován. Zajímavý byl souboj o třetí pozici, v němž nakonec uspěl jiný Němec Eric Frenzel, který těsně porazil krajana Webera a Nora Andersena.

První body v sezóně vybojoval Lukáš Daněk za pěkné 23. místo. Jan vytrval skončil 35., Tomáš Portyk do běžecké části vůbec nenastoupil.

Konec závodu.

Cíl

Bez bodů skončil druhý český účastník běžecké části Jan Vytrval. Oproti skoku si o tři místa pohoršil, ve výsledku obsadil 35. pozici.

Cíl

Lukáš Daněk bere první body v sezóně! v závěru ještě zabojoval, ale Jačiho nedotáhl, musel se tedy spokojit s 23. místem, ani to ovšem není vůbec špatné.

Cíl

Následuje Ilkka Herola, který se posunul z 14. místa a potvrdil nálepku výborného běžce. S Finem ve finiši prohrál Jens Luraas Oftebro, osmý Schmid na tuto dvojici ztratil třicet vteřin.

Cíl

Terencovi Weberovi v závěru došlo a o čtyři desetinky se před něj natlačil krajan Eric Frenzel! O další tři desetiny později dojel pátý Espen Andersen.

Cíl

Způsobem start – cíl si pro vítězství dojel Jarl Magnus Riiber, ten tak čeká na prvního přemožitele i po víkendu v Ramsau! Druhý Vinzenz Geiger dojel se ztrátou čtvrt minuty.

8,3km

Nejspíše je rozhodnuto i o třetím místě. To má po kontrolou Terence Webera, Frenzelovi ujel na rozdíl šesti sekund.

7,5km

Český reprezentant Lukáš Daněk na lyžích působí velmi dobrým dojmem! Dokonce se posouvá směrem vzhůru, aktuálně okupuje 23. příčku.

8,3km

Norský fenomén Riiber dorazil na poslední mezičas s náskokem třinácti vteřin na Geigera. Takové manko by běžec jeho kvalit měl pohlídat.

7,5km

Vincenz Geiger je pak blízko zisku druhé příčce. Odpoutal se totiž od pronásledovatelů, třetí Weber zaostává o šest vteřin.

7,5km

Jarl Magnus Riiber má závod, zdá se, pod kontrolou. Na Geigera má k obru 17 vteřin a před sebou poslední okruh.

5km

Mezitím na mezičas 5 kilometrů přijel Lukáš Daněk. A nevede si vůbec zle! Posunul se na pěkné 24. místo. Jan Vytrval zůstává ve čtvrté desítce.

5,8km

Že by přeci jenom drama? Vinzenz Geiger jede velmi rychle a ztrátu na Riibera stáhl už na 18 vteřin!

5km

Druhý zůstává Vinzenz Geiger. Skupinka zůstává pětičlenná, sedmý Julian Schmid už ztrácí výrazně.

5km

Polovina závodu je minulostí a na čele nic nového. Jarl Magnus Riiber si jede pro další vítězství.

3,3km

Na třetí místo se vrátil Jens Luraas Oftebro. O stupně vítězů bojují ještě Terence Weber, Espen Andersen a Eric Frenzel.

3,3km

Náskok Riibera lehce spadl, ale pořad je takový, že může být v klidu. Geiger zaostává rozdílem 25 sekund.