DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

4:3

konec (0:2, 2:0, 2:1)

19.12.2021, 13:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • 26. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Napočtenou zase někdy příště! (15:16:55)
Máme dohráno! Vyrovnané a napínavé střetnutí mezi Spartou a Mladou Boleslaví končí těsným vítězstvím domácího celku, který tak dnes ukončuje nelichotivou sérii porážek! Hosté dnes v Holešovicích předvedli výborný výkon, který jim ale na bodový zisk nestačil.

59:42

Domácí gólman byl nyní přeci jen nucen zasahovat, rychlou zkouškou ale prošel na výbornou.

59:30

Sparta své protihráče nepouští pryč od mantinelů, Krbeček má díky dobré práci své defenzívy jen minimum práce.

58:57

Míříme do poslední minuty, Boleslav drží hru v útočném pásmu a snaží se ostřelovat domácí klec.

58:41

Karel Křepelka jednoduchou střelou z modré čáry trefil jen výstroj připraveného Krbečka.

58:04

Marek Stuchlík po konci timeoutu zůstává na střídačce, bruslaři jsou na ledě v šesti!

58:04

Oddechový čas pro hosty.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:52

Sparta právě vstřelila branku!
Tak tohle je pro výborně hrající Boleslav hodně hořký gól! Sparta se dvě minuty a osm sekund před koncem základní hrací doby dostává do vedení, po přihrávce Krupičky Stuchlíka prostřelil FILIP ŠINDELEK – 4:3! Asistence: Jan Krupička.

57:12

Skrumáž před Stuchlíkem vypadala nepříjemně, gólman Bolky ale nakonec zvládl puk odklidit od svého brankoviště.

56:39

Bitva se momentálně drží hlavně v neutrální zóně, útočná pásma zůstávají oběma týmům zapovězena.

55:43

Kotouč nyní vyletěl na hostující střídačku a jen těsně minul členy realizačního týmu Mladé Boleslavi.

55:14

Šindelek z prostoru pro vhazování mířil na vzdálenější tyč, jenže nakonec hostující klec úplně minul. Stuchlík při zákroku omylem vyhodil svou svatyni z její předepsané pozice.

54:34

Spartu stále trápí přechody do útočného pásma, nyní se už minimálně potřetí od startu třetí třetiny dostali do postavení mimo hru.

54:12

Základní hrací doba se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zatím to vypadá, že o kompletním dělení bodů bude muset rozhodnout až prodloužení.

53:45

Hauser se protlačil před pravou tyč a z posledních sil zakončil do ramene připraveného Stuchlíka.

53:07

Boleslav je stále aktivnějším celkem na ledě, aktuálně sledujeme bitvu o puk za domácí svatyní.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Hauser, 31. Hauser (Zembol), 45. Zembol (Ducháč), 58. Šindelek (Krupička) – 10. Václavík, 20. Brouček (Němec), 50. Plíšek (M. Vlasák)

HC Sparta Praha: Krbeček (Hrabal) – Tomov, Šindelek, Tůma, David, Tomek, Červenka, Ducháč (C) – Senčák, Mácha, Hauser, Krupička, Slavíček (A), Vašíček, Vágner, Theimer, Vitouch, Zembol.
Trenér: Richard Žemlička.

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němec, Vacík (A), Křepelka, Rajgl, A. Vlasák, Vochvest – Simon (A), Závora (C), Polák, Brouček, Půček, Broš, M. Vlasák, Hruška, Václavík, Plíšek.
Trenér: Petr Haken.

Rozhodčí: Jaroš, Glanc – Komárek, Svoboda.

35:30 MBL 2 Moravec, podrážení
44:04 MBL 2 Rajgl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:15 SPA 3:2 Zembol (Ducháč)
45:57 SPA 2 Zembol, napadení
46:32 MBL 2 Půček, vysoká hůl
49:31 MBL 3:3 Plíšek (M. Vlasák)
57:52 SPA 4:3 Šindelek (Krupička)