Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky (ženy)

Polsko U18 – Česko U16

0:6

konec (0:1, 0:2, 0:3)

19.12.2021, 12:00 • Katowice • Vít Káňa

Český výběr U16 poráží v Katovicích Polskou U18 poměrem 0:6. Čabelová, Kracová a Fromová daly týmu po 40 minutách třígólový náskok. Během třetího dějství přidala Fromová dvě branky a zkompletovala svůj hattrick. Šestý gól českých děvčat vstřelila v závěru Petraszová. Polky dnes po celou dobu tahaly za kratší konec provazu, v závěru jim došly i fyzické síly. Brankářka Nováková si dnes vychytala nulu. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajnů. (14:09:42)

59:24

Češky udržely útočné pásmo a snaží se uržet puk na svých holích.

58:58

Alexandra Gorská měla možnost z brejku, ale 14letou gólmanku pražské Slavie nepřekonala.

58:20

Jílková se dostala do úniku, ale střela z úhlu a beckhendem, polská brankářka její střeklu vyrazila.

57:44

Žyla se snaží o čestný úspěch polského týmu, polská kapitánka ale přišla o puk.

56:52

Žyla začala polskou akci, projela českou třetinou a zadovkou hledala své spoluhráčky, ale v místech, kam směřoval puk, nikdo nebyl.

56:24

Polky hrají v plném počtu.

56:15

Paroubková se neprosadila z vrcholu kruhu, polská brankářka měla na její střelu dobrý výhled.

55:52

Klímová přihrála Fromové, ta ale v dobré pozici minula zařízení.

55:15

Ratajczyková kryla střela střelu po ledě. Češky jsou v tlaku.

54:52

Ratajczyková opět zasahuje, teď už ztěžka oddychuje.

54:36

Polská gólmanka hodila hokejkou do přihrávky českého týmu.

53:53

Puk zůstal na polské střídačce, vhazovat se bude před jejich modrou čarou.

53:25

Polky mají opravdu těžké nohy a nestíhají tempu českých děvčat.

52:46

Lapiňská ztratila puk v českém pásmu, česká děvčata ale nikam nespěchají.

51:54

Ratajczyková teď na střelu přes houšť těl vůbec neviděla, ta ji naštěstí trefila do lapačky.

51:16

Žylová měla šanci, její střelu z mezikruží ale lapila Nováková.

50:38

50:38 PIETRSZOVÁ - 0:6

0:6

Branky a nahrávky: 17. Čabelová (Jebousková), 24. Krácová, 29. Fromová, 43. Fromová, 51. Fromová, 51. Pietrszová

Česko U16: Nováková (Šenková) – Stýblová, Slavíčková, Paroubková, Tischler, Velinská, Prošková, Mazancová, Hujová – Felcmanová, Vocetková, Skořepová, Hračová, Pietrszová, Mazancová, Jílková, Chladová, Čabelová, Šťástková, Jebousková, Fromová.
Trenér: Rudolf Valla

04:17 CZE16 2 Paroubková, podrážení
16:47 CZE16 0:1 Čabelová (Jebousková)
23:18 CZE16 0:2 Krácová
26:31 POL18 2 Ziembinská, podrážení
28:59 CZE16 0:3 Fromová
39:37 CZE16 2 Chladová, podrážení