4:5

konec (3:1, 1:3, 0:1)

18.12.2021, 18:00 • 24. kolo • David Schlegel

Tipsport: 2.33 4.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jablonec vedl nad Mostem 4:1, ale Most dokázal v divoké druhé třetině, kdy hrál spoustu přesilovek pět na tři, vyrovnat, a ve třetí třetině rozhodl svým čtvrtým gólem v utkání mostecký Jakub Procházka. Zápas byl v závěru hodně nervózní, ale viděli jsme zajímavý zápas a hosté měli v závěru více sil. Letos jsme se vám z Jablonce nad Nisou přihlásili naposledy. Znovu se odtud přihlásíme až v roce 2022. Přejeme vám veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku! (20:25:08)

59:59

Mrkvička ještě hledal zcela volného Abrahama, který ale puk nedokázal trefit a z dobré pozice vystřelit.

59:54

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Křepelka – 2 min.).
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Steinocher – 2 min., hrubost).

59:54

V šanci byl ještě Kapička, ale bekhendem nedokázal zvednout dosttečně puk Kubík puk chytá.

59:15

Mrkvičkova rána sražená, puk j ve středním pásmu.

58:39

Vlci budou hrát v šesti.

58:39

Trochu záhadně posunutá mostecká branka. Vhazovat se bude před Kubíkem.

57:46

V obroivskéí šanci se ocitl Abraham, ale z mezikruží Kubíka nepřekonal.

56:45

Hosté jsou v plném počtu.

56:16

Hrubá chyba domácích v oslbení. Mical ji ale nevyužil, Jelínek ho vychytal.

55:59

Teď už Mrkvička přihrávku dostal, ale jeho pokus byl sražen mimo. Hosté už jsou ve čtyřech.

55:20

Mrkvička byl připraven na střelu, ale puk se k němu nedostal.

54:45

Domácí trenér Plíhal si vzal oddechový čas.

54:45

Domácí budou hrát přesilovou hru pět na tři celou minutu a 12 vteřin. Steinocher jde ven za nedovolené bránění.

54:16

Mrkvička pálil nebezpečně od modré, ale puk skončil mimo.

53:57

Vyloučen hostující Písařík za hákování.

53:00

Steinocher v šanci, pálil z levé strany, ale Jalínek puk betonem vyrazil.

51:50

Jursa v oslbení pálil z pravého kruhu, ale Kubík chytá.

4:5

Branky a nahrávky: 9. Hájek (Kapička, Bouřil), 14. Křepelka (Mrkvička), 20. Král (Bouřil, Had), 23. Brokeš (Abraham) – 1. Procházka (Šimeček, Písařík), 30. Procházka (Urbánek, Havlůj), 34. Kýhos (Procházka), 37. Procházka (Kýhos, Stříbrný), 46. Procházka (Písařík, Havlůj)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Krofta) – Bitman, Abraham, Had, Mrkvička (C) – Brokeš (A), Křepelka, Jursa – Hájek, Král, Kapička – Hric, Homolka (A), Bouřil.
Trenér: Tomáš Plíhal

Mostečtí Lvi: Kubík (Kovařík) – Šesták, Fučík, Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Hoffmann – Písařík, Řehoř, Mical – Kýhos (A), Böhm, Šimeček – J. Procházka, Stříbrný, Dohnal – Drašar.
Trenér: Vladimír Machulda

Rozhodčí: Domský – Toman, Janíček

0:31 MOL 0:1 Procházka (Šimeček, Písařík)
00:43 MOL 2 Řehoř, podrážení
04:43 MOL 2 Fučík, hákování