18.12.2021, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 1.51 5.07 5.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

John Gibson (ANA) – 21 zákroků, 6 OG, úspěšnost 77,8%, odchytal 61:36
Scott Wedgewood (ARI) – 32 zákroků, 5 OG, úspěšnost 86,5 %, odchytal 62:09

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
1. Clayton Keller (ARI) – 2+1
2. Hampus Lindholm (ANA) – 2+1
3. Travis Boyd (ARI) – 1+2 (06:45:55)
Arizona Coyotes vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení. Poslední branku zápasu zaznamenal Clayton Keller, který uspěl střelou přes obránce.

62:09

62:09 Clayton KELLER - 5:6

62:09

Arizona právě vstřelila branku!
Je konec, na nájezdy nedojde, hostující celek tento zápas vyhraje, tvrdou ránou se přes obránce prosazuje CLAYTON KELLER. Asistence: Nick Schmaltz.

61:51

John Gibson kryje dvě střely soupeřů. Následně domácí neproměnili situaci dva na jednoho.

61:31

V prodloužení čekáme na nějakou výraznější šanci.

61:05

Trevor Zegras skončil ze střídačky, v útočném pásmu byl puk. Rychle vypálil, ale brankář Scott Wedgewood kryje jeho pokus.

60:43

Jakob Silfverberg napadal rozehrávku soupeře, ale k puku se nedostal.

60:04

Puk mají hosté za svou brankou, prodloužení začalo.

60:01

Čtyři branky nabídla třetí třetina, a tak uvidíme prodloužení za stavu 5:5. Dramatický mač bude pokračovat.

60:00

59:45

Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.

59:24

Scott Wedgewood vyjel za svou branku, odkud rozehrává.

59:00

Domácí rozehrávají od své branky, oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:34

Jakob Silfverberg přišel o puk, a tak mohou hrát hosté. Ti se ale do výraznější šance dostat nedokázali.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

5:6

Branky a nahrávky: 6. Shattenkirk (Fowler, T. Terry), 7. H. Lindholm (Lundeström, Rakell), 9. D. Grant (Silfverberg, Lundeström), 43. Zegras (Drysdale, H. Lindholm), 54. H. Lindholm (Zegras, Getzlaf) – 3. T. Boyd (Kessel), 16. Ch. Fischer, 40. Keller (Gostisbehere), 49. Ladd (T. Boyd, Ljubuškin), 50. Kessel (T. Boyd, Strälman), 63. Keller (N. Schmaltz)

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson (A), Benoit, Shattenkirk – Steel, Getzlaf (C), T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – D. Grant, Lundeström, Silfverberg (A) – Deslauriers, S. Carrick, Comtois.
Trenér: Dallas Eakins

Arizona Coyotes: Wedgewood (K. Vejmelka) – Gostisbehere, Mayo, Ljubuškin, Dineen, J. Moser, Strälman – Keller (A), T. Boyd (A), Kessel – Johan Larsson, N. Schmaltz, Ch. Fischer – Roussel, Hayton, L. Eriksson – Ladd, L. O'Brien, Speers.
Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Meier, Anderson – Gawryletz

Diváci: 14 135

02:30 ANA 5 Deslauriers, bitka