15.12.2021, 18:00 • ZS HC Kobra Praha, Praha-Braník • 23. kolo • Tadeáš Podolka

Tipsport: 1.1 10.5 9.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 47 diváků. (21:16:15)
To je ode mě z ledového paláce Kobra vše, děkuji za sledování a na počtenou!
To byl zápas! Řisuty si velmi překvapivě odvážejí dva body z Braníku, kdy i s 15 hráči stačily na silnou Kobru.

63:48

Řisuty právě vstřelily branku!
Před zápasem nečekaný scénář se stává skutečností! Petr Patyk navezl kotouč před Sochůrka, zkusil vystřelit a následně volný PETR JANEČEK propálil domácího brankáře. Asistence: Petr Patyk.

63:13

Prodloužení je plné šancí, ale na oboui stranách úřadují brankáři ve skvělé formě.

62:36

Bříška s Tondrem byli sami před Pánkem! Jenže si nezvládli přihrát kotouč.

61:41

Sochůrek také musel vytáhnout zákrok proti tvrdé střele z levé strany.

60:58

Havrda se vytočil až před Pánka, ten svou lapačkou skutečně čaruje a zamezil téměř jisté brance!

60:32

Bříška zkouší pozornost Pánka, ten zatím drží vyrovnaný stav.

60:01

Tři dějství jsou minulostí, dnešní utkání bude pokračovat pětiminutovým prodloužením. 32 vteřin před koncem vyrovnal kapitán hostů Petr Patyk a zamezil 3 bodům pro Kobru. Řisuty tak mají jistotu alespoň jednoho bodu.

60:00

59:29

Oddechový čas pro hosty.

59:28

Hosté nakonec ani k powerplay sahat nemusejí! 32 vteřin před koncem srovnává na 3:3 kapitán hostů PETR PATYK, když dostal puk za Sochůrka. Asistence: Petr Janeček a Martin Bláha.

58:46

Buldoci drží kotouč v útočném pásmu, brzy zřejmě sáhnou k powerplay.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:53

Další velká šance Kobry, Havrda ale nezavedl puk za Pánkův beton.

3:4

Branky a nahrávky: 36. Šťastný (Šteiner, Ryzák), 40. Šťastný (Bříška), 53. Zídek (Šťastný, Petrov) – 20. Fortelka (Bláha, Patyk), 52. Rendla (Patyk, Řepka), 60. Patyk (Janeček, Bláha), 64. Janeček (Patyk)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Šteiner (A), Duda, Knesl, Ženíšek, Holý, Ryzák, Janda – Šťastný, Heldák, Hlinka, Tondr, Zídek, Čech, Hrubý, Bříška (C), Mucha, Havrda, Janča, Petrov.
Trenér: Šeba

HC Řisuty: Pánek (Novotný) – Matula (A), Houška, Řepka, Pika, Škutina, Malovický, Zich – Výrut, Janeček, Patyk (C), Fortelka (A), Bláha, Rendla.
Trenér: Boháček

Rozhodčí: Jaroš – Kučera, Schopf