Play-off Hokejové Ligy mistrů

EHC Red Bull Mnichov – Lukko Rauma

2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0

14.12.2021, 20:15 • Olympia-Eisstadion, Mnichov (Německo) • Čtvrtfinále • Lukáš Losleben (@Losli2298)

Tipsport: 1.97 4.5 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. U dalších zápasů Hokejové Ligy mistrů se těším na počtenou! (22:45:57)

Vhazování: 38:25
Německý celek se tak může radovat. Poté, co v prvním duelu prohrával 2:0 a podařilo se mu vyrovnat až ve třetí třetině, se před domácím publikem dokázal prokousat mezi nejlepší čtyři týmy Hokejové Ligy mistrů. Lukko Rauma bylo ovšem vynikajícím soupeřem. Svěřenci trenéra Marka Virtanena nechali na ledě vše. Bohužel jim to ale na postup nestačilo. Mnichovští se tak můžou těšit na souboj s dalším finským celkem, Tapparou Tampere.

62:25

62:25 SCHÜTZ - 2:1

62:25

Mnichov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Mnichov postupuje do semifinále! Před Lehtinenem vznikla skrumáž. První dvě střely sice hostující brankář dokázal vykrýt, na poslední dorážku JUSTINA SCHÜTZE už ale neměl. Asistence: Trevor Parkes.

61:55

Skalický s Nymanem přešli do útočné třetiny. Nebezpečnou šanci si ale nevytvořili.

61:28

Domácí se vydali do přečíslení dvou proti jednomu, to jim však překazila píšťalka čárového sudího. Ofsajd.

61:00

Ilomäki musel dávat pozor. Byl posledním hráčem a nebezpečně na něj dotíral Redmond. Situaci ale zvládl.

60:31

Matilla zabruslil s pukem do středního pásma. Oba celky střídají.

60:05

Úvodní buly nastaveného času vyhráli hosté.

60:01

Skončila nám třetí třetina druhého utkání mezi Mnichovem a Lukko Rauma. Jelikož i nyní platí nerozhodný stav, následuje desetiminutové prodloužení ve třech. Když ani to nerozhdnodne, dojde na samostatné nájezdy.

60:00

59:40

Tiffels se snažil přihrát na střed hřiště, jeho úmysl ale vystihli obránci finského celku.

59:01

Tentokráte se ale hosté dostali před aud den Birkena, Kukkonen střílel, německý brankář vyráží.

58:22

Lukko ne nyní opravdu jen brání. Mnichovští střílí na Lehtinena jeden puk za druhý.

58:00

běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26

Abeltshauserova rána z mezikruží končí pouze na zadním mantinelu.

2:1

Branky a nahrávky: 39. Tiffels (Boyle), 63. Schütz (Parkes) – 33. Repo (Säkkinen)

EHC Red Bull Mnichov: aus den Birken (Fiessinger) – Daubner, Blum, Abeltshauser, Boyle, Seidenberg, Redmond – Ehliz, Hager, Ortega – Tiffels, Street, Parkes – Gogulla, Smith, Mauer – Varejcka, Kastner, Schütz
Trenér: Don Jackson

Lukko Rauma: Lehtinen (Helomaa) – Piipponen, Saarjärvi, Slováček, Grégoire, Pietilä, Abt, Markkula, Kukkonen – Hakulinen, Mattila, Skalický – Pooley, Ilomäki, Nyman – Repo, Haga, Ylitalo – Hämäläinen, Kainulainen, Säkkinen
Trenér: Marko Virtanen

Rozhodčí: Christoph Sternat (AUT), Trpimir Piragič (CRO) – Tobias Schwenk (GER), Marius Wölzmüller (GER)

První zápas: Rauma - Mnichov 2:2

26:48 RAU 2 Abt, hrubost
32:31 RAU 0:1 Repo (Säkkinen)
32:59 RAU 2 Säkkinen, hákování
34:08 RAU 2 Piipponen, vražení na mantinel
38:24 MUE 1:1 Tiffels (Boyle)
49:26 RAU 2 Hakulinen, hákování
49:45 MUE 2 Parkes, vysoká hůl