Play-off Hokejové Ligy mistrů

Lukko Rauma – EHC Red Bull Mnichov

2:2

konec (0:0, 2:0, 0:2) Stav série: 0:0

07.12.2021, 18:00 • Kivikylän Areena, Rauma (Finsko) • Čtvrtfinále • Lukáš Losleben (@Losli2298)

Tipsport: 3.03 4.28 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. U dalších zápasu Hokejové Ligy mistrů se těším na počtenou! (20:24:56)
Statistické okénko:

Střely na branku: 22:27
Zblokované střely: 6:10
Přesilovky: 4:3
Využití: 0:0
Vhazování: 25:32
Ve třetí třetině hosté skutečně zabrali, díky čemuž se jim podařilo vyrovnat. Oba góly přitom padly díky výbornému důrazu v předbrankovém prostoru. Nejprve dorazil střelu od modré čáry nejlepší střelec mnichovského týmu, Frederik Tiffels, načež se o nerozhodný výsledek postaral taktéž díky úspěšné dorážce Trevor Parkes. Do odvety, která se odehraje v Bavorsku, tak půjdou oba týmy ve stejné pozici.

59:52

Na poslední zteč se ještě vydal Ylitalo. K nebezpečnější střele se ovšem nedostal.

59:31

Otočit výsledek ve prospěch Mnichova mohl v poslední minutě Street. Jeho ránu z pravého kruhu však Zagidulin pokryl svojí lapačkou.

58:36

Vynikajíci bodyček nyní předvedl Hager. Tímto zákrokem zastavil rodící se nebezpečnou kombinaci finského celku.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Aus den Birken zastavil nahození ze středního pásma a před dotírajícími protihráči raději přerušil hru.

57:00

Nyní domácí pouze nahodili puk do rohu, kde o něj následně bojovali. Mnichovští však byli úspěšnější a dostali kotouč do bezpečí.

55:57

Lindroos se snažil proniknout do útočné třetiny, byl však sám proti čtyřnásobné přesile. O kotouč tak poměrně snadno přišel.

55:18

Kotouč se po zásahu Ilomäkiho ocitl na domácí sttřídačce. Vhazovat se bude před Zagidulinem.

54:59

Ofsajd Mnichova.

54:05

Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

53:50

53:50 PARKES - 2:2

53:50

Mnichov právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Ve skrumáži před Zagidulinem se nejlépe zorientoval TREVOR PARKES, který umístil volně ležící kotouč, jenž domácímu brankáři vypadl z výstroje, za jeho záda. Bez asistence.

52:28

Aus den Birken pouze vyrazil střelu Lindroose, jenž se poté pokoušel i o dorážku. Ta však nakonec nepřišla, jelikož hostující obrana byla u odraženého kotouče dříve.

51:48

Nepovedená rozehrávka Abta končí zakázaným uvolněním.

2:2

Branky a nahrávky: 25. Nyman (Ilomäki, Pooley), 40. Piipponen (Haga, Saarijävi) – 44. Tiffles (Blum), 54. Parkes

Lukko Rauma: Zagidulin (Lehtinen) – Piipponen, Saarijärvi, Slováček, Laavainen, Abt, Laitinen, Pietilä, Ervasti – Haga, Mattila, Ylitalo – Poorley, Ilomäki, Nyman – Tammela, Markkula, Hämäläinen – Mäkäräinen, Pukkila, Lindroos
Trenér: Marko Virtanen

EHC Red Bull Mnichov: aus den Birken (Fiessinger) – Abeltshauser, Boyle, Daubner, Blum, Seidenberg, Redmond, Szuber – Varejcka, Kastner, Schütz – Ehliz, Hager, Ortega – Gogulla, Smith, Mauer – Heigl, Tiffels, Street – Parkes
Trenér: Don Jackson

Rozhodčí: Mark Lemelin, Daniel Stricker – Markus Hagerström, Lauri Nikulainen

Odveta: Mnichov - Rauma 2:1

09:51 MUE 2 Daubner, držení
12:47 RAU 2 Ylitalo, hákování