4:3

po s.n. (1:0) (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)

11.12.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Radim Polák

Tipsport: 2.14 4.22 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný start do sobotního dne a u dalšího hokejového zápasu zase někdy na počtenou. (07:02:56)
3. Thatcher Demko (VAN) – 34 zákroků
Je rozhodnuto! Druhý bonusový bod zůstane opět ve Vancouveru, protože domácí tým zase zvládnul samostatné nájezdy a připsal si třetí vítězství za sebou. Tentokrát domácí Canucks porazili Jets 4:3 po samostatných nájezdech, které rozhodnul fantastickým nájezdech alá Peter Forsberg domácí Elias Pettersson.

Počet střel na branku: 36 (12, 9, 11, 4) – 37 (14, 11, 7, 5)

Elias PETTERSSON - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Autorem vítězné branky je ELIAS PETTERSSON.

Samostatné nájezdy začínají.
Jelikož nám toto prodloužení o vítězi nerozhodlo, tak se podíváme na samostatné nájezdy. Domácí tým má s nájezdy čerstvé zkušenosti, protože v posledním zápase dokázal porazit Boston právě až v této disciplíně a rozhodnout o tom, že bonusový druhý bod zůstane ve Vancouveru.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Celou tuto akci zakončil až pohotovou střelou Quinn Hughes, který ale Comrieho neprostřelil. V tomto prodloužení se ještě bude vhazovat před jeho brankou.

64:22

Domácí tým nemusí spěchat, může si poslední akci tohoto prodloužení připravit. Hraje totiž o jednoho hráče navíc.

64:10

Oddechový čas pro domácí.

64:10

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., podrážení).

64:01

Byla ohlášena poslední minuta tohoto prodloužení.

63:42

Nikolaj Ehlers jel sám na domácího brankáře, ale ten ukázal, že má parádní formu. Thatcher Demko ho vychytal a zasloužil si ovace ve stoje.

63:06

Mohlo být rozhodnuto! Kyle Connor oslovil Logana Stanleyho, který následně orazítkoval horní tyč domácí branky.

62:56

Conor Garland se na slotu dostal ke střele, která jenom těsně minula hostující branku. Na řadě je s útočnou akcí hostující trojice.

62:23

Vhaozávní v útočném pásmu dopadlo lépe pro domácí tým, který si může připravit svou další akci.

62:05

Oddechový čas pro hosty.

62:05

Elias Pettersson se dvakrát dostal do střeleckého zakončení, ale dvakrát trefil prostor, kde byl připraven hostující brankář.

61:46

V této části hry se může stát opravdu cokoliv. U puku jsou momentálně opět domácí, kteří kombinují po celém hřišti.

61:23

Vancouver se řítil ve třech na jednoho obránce, ale ani tohle neskončilo brankou. Boeser nedokázal trefit hostující zařízení.

60:53

Parádní práce Tylera Myerse, který skvěle zasáhnul proti Connorovi. Ten se snažil hledat ještě spoluhráče. Myers jeho přihrávku zablokoval.

60:27

Akce se příliš nepovedlo, a tak šanci dostane hosutjící trojka. Tohle bude ještě zajímavé.

60:05

Úvodní vhazování v prodloužení dopadlo lépe pro domácí tým, kterému bude patřit úvodní akce v této části zápasu.

60:01

Jelikož ve třetí třetině nepadla žádná branka, tak tento zápas musí rozhodnout prodloužení, které se bude hrát tři na tři. Pokud nepadne branka ani v prodloužení, tak půjdeme na samostatné nájezdy. Co je jasné je, že oba týmy si z toho zápasu odnesou minimálně bod za remízu 3:3. Kdo si odnese ten jeden bonusový se rozhodne v následujících minutách.

60:00

59:34

Domácí tým drží útočné pásmo, ale nevypadá to, že by se měl dostat do nějaké nebezpečné šance.

59:13

Brock Boeser mohl rozhodnout, ale jeho střele chyběly centimetry. Pochvalu zaslouží J.T. Miller, který ho našel skvělou přihrávkou.

59:01

Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:41

Utkání se blíží do svého závěru. Ani jeden tým se zatím nedokázal v této třetině prosadit. Pomalu se blížíme do prodloužení.

58:14

Domácí brankář nic neriskoval a raději puk schoval do lapačky, hra byla přerušena. Vhazovat se bude před jeho svatyní.

57:46

Elias Pettersson neodhadnul celou situaci a k puku se nedostal. Winnipeg ho drží ve své moci a snaží se dostat do útočného pásma.

57:33

Dnešní utkání sleduje 18 457 diváků.

57:08

Tanner Pearson se snažil rychle přihrát Boeserovi do středního pásma, ale puk skončil na jedné ze střídaček, hra byla přerušena.

56:49

Tyler Myers zastavil na poslední chvíli pronikajícího útočníka. Rozhodčí nebude v tuto chvíli vylučovat a nechává zápas plynout dál.

56:27

Jason Dickinson skvěle dotíral na obránce, který málem udělal v rozehrávce chybu. Chyběly centimetry a Vancouver mohl zaútočit do otevřené obrany.

56:03

Dalekonosná střela Tuckera Poolmana skončila v lapačce hostujícího brankáře, vhazovat se bude před jeho brankou.

55:40

Probíhá komerční přestávka.

55:26

I domácí brankář má na svém kontě další úspěšný zákrok. Nechci předbíhat, ale vypadá to na prodloužení.

54:59

Conor Garland se překvapivě dostal do zakončení z nulového úhlu. Comrie byl sice překvapen, ale puk vyrazil mimo svou branku.

54:35

Tucker Poolman se už připravoval ke střele, která ovšem nepřišla. Puk mu sjel z hokejky a nakonec ho úplně ztratil.

54:03

Jason Dickinson se proti přesile neprosadil, ale nemusí si s tím lámat hlavu. Vancouver je stále na puku a kombinuje.

53:45

Nils Höglander si počkal u střídaček na jednoho ze soupeřů, kterého čistým hitem poslal k ledu. Tohle byl parádní hit v podání domácího útočníka.

53:23

Závěrečné minuty jsou poměrně velmi plynulé, do konce utkání zbývá necelých šest a půl minut a my ve Vancouveru hrajeme stále nerozhodně.

52:56

Tyler Myers byl zřejmě myšlenkami už v zakončení, protože jednoduchou přihrávku na modré čáře si nedokázal zpracovat.

52:29

Brock Boeser bojoval proti dvojici hostujících obránců a tento boj nakonec prohrál a soupeř se osvobodil.

52:03

Tucker Poolman musel počkat na dostřídání svého týmu, jelikož ve středním pámus neměl nikoho komu by mohl přihrát.

51:43

Už se zdálo, že by se domácí brankář dostal k dalšímu zákroku, ale nakonec Demko nemusel zasahovat.

51:12

Rozhodčí dnes nechávají v některých chvílích až pířliš plynulý hokej. Tohle není z jejich strany přiliš povedené utkání.

50:46

Nils Höglander se snažil přihrát na modrou čáru, ale ani druhý pokus se mu to nepodařilo. Winnipeg může jít do útoku.

50:26

50:12

Paul Stastny nahodil puk do útočného pásma poměrně ráznou střelou. Winnipeg si ho následně i udržel.

49:54

Pomalu se dostáváme do posledních deseti minut třetí třetiny, která nám zatím branku nepřinesla a my tak hrajeme stále nerozhodně.

49:26

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:26

Brock Boeser se přece jenom dostal do zakončení přes stínícího obránce, Comrie byl připraven a puk vyrazil betonem do bezpečí.

49:01

V tuto chvíli je to domácí Vancouver, který je v zápase nebezpečnější. Jenom k tomu chybí povedená akce v útočném pásmu.

48:43

Velký závar před hostující brankou odnesl Blake Wheeler nějakým zraněním kolene. Hostující útočník odchází do šatny a není jisté, zda bude v tomto zápase pokračovat.

48:24

48:02

Rozhodčí dnešního zápasu trestají menší zákroky, ale tvrdší zákroky na mantinelu nechávají bez potrestání.

47:48

Conor Garland neprošel přes útočné pásmo. Hostující tým drží svého hositele pouze ve středním pásmu.

47:27

Tohle není povedená přesilová hra ze strany domácího týmu. Vancouver na ní čekal do poslední třetiny, ale stejně ji nedokáže využít.

47:08

Vhazování ve středním pásmu skončila až u domácího brankáře, akce tedy musí začít až od samotného Demka.

46:52

Až v tuto chvíli se Winnipeg na chvíli osvobodil. Bohužel pro tento tým se hráči nedokázali dostat na střídačku.

46:32

Bo Horvat si skvěle najel na levou stranu útočného pásma, kde pohotově zakončoval.Comrie byl připraven.

46:24

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Logan Stanley – 2 min., držení).

46:10

45:53

Další diskatubilní zákrok pro hostující tým, který ani v tomto případě nebude hrát své první oslabení v zápase.

45:21

Bo Horvat to myslel dobře, když chtěl vrátit puk na rozjetého Nilse Höglandera. Bohužel jejich přihrávka byla vystihnutá.

45:02

Alex Chiasson se prezentoval skvělou inviduální akcí, která ale skončila nepřesným zakončením.

44:41

Tohle bude zakázané uvolnění pro Canucks, hra se stěhuje opět před domácího brankáře Demka.

44:16

Utkání se především teď odehrává ve středním pásmu, kde ani jeden tým nemá převahu. Puk se opět stěhuje z hokejky na hokejku.

43:58

Klíčové oslabení pro Canucks je minulostí. Domácí tým se dokázal zvednout a početní nevýhodu uhlídat.

43:34

43:02

Na ledě je opět elitní formace Jets, která dnes zlobí nejvíc. Domácí obrana si ale teď dává pozor a opět vyhazuje puk přes všechny čáry.

42:43

Vancouver udržel pár sekund puk v útočném pásmu. Parádní práce především J.T. Millera, který pracuje pro tým opravdu skvěle.

42:28

Byl odpískán ofsajd, hra se stěhuje do středního pásma a čas početní výhody se krátí.

42:06

Už se zdálo, že domácí tým opět vyhodí. To se povedlo až za dalších pár sekund. Winnipeg rozhodně nehraje povedenou přesilovku.

41:48

Klíčové oslabení pro domácí tým začíná celkem dobře, jelikož obrana dokázala puk dostat až na druhou stranu hrací plochy.

41:34

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Quinn Hughes – 2 min., hákování).

41:28

Conor Garland si chtěl přihrát o mantinel, jenže to byla na straně střídaček, kde není plexisklo. Puk skončil na jedné z nich, hra byla opět přerušena.

41:16

Thatcher Demko nic neriskoval a raději puk schoval do své výstroje. Následovat bude vhazování před jeho brankou.

40:56

Jelikož se jejích ofenzíva moc nepovedla, tak dala příležitost vyniknout soupeře, ale ani Brock Boeser nenašel recept na hostujícího brankáře.

40:12

Máme před sebou posledních dvacet zajímavých minut, tak pojďme si je užít. V útoku jsou hosté z Winnipegu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 6:00.
Ve druhé třetině jsme se dočkali branky až v čase 26:09, kdy hosté dokázali opět vyrovnat. Na střeleckou listinu se nemohl dostat nikdo jiný než Kyle Connor. Domácí tým hned reagoval svou třetí brankou v utkání, kterou si připsal Conor Garland, který si pohrál s hostujícím brankářem a do třetice všeho dobrého poslal Vancouver do vedení v zápase. To vydrželo necelé čtyři minuty, protože se domácí obrana zaměřila na Connora, který přesným passem našel Marka Scheifeleho a ten vyrovnal. Hosté z Winnipegu mohli jít do konce do vedení, ale jejich branku byla po trenérské výzvě odvolaná. Vancouver tedy po druhé třetině hraje s Winnipegem nerozhodně 3:3.

Počet střel na branku: 21 – 25

40:00

39:48

Domácí tým se přece jenom ještě dostal do pásma před Comrieho, ale bylo to bez přesného zakončení.

39:16

Druhá třetina se odehrává především v útočném pásmu Jets, kteří drží puk daleko od své branky.

39:01

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:31

Eric Comrie doslova skočil pro puk, který se pohyboval před jeho brankou. Hra byla přerušena, vhazuje se před jeho svatyní.

38:05

Boj o puk probíhá v útočném pásmu Jets, ke se zaseknul u mantinelu. Tempo na malý moment opadlo, jelikož puk se nechtěl od toho místa dostat.

37:43

Dominic Toninato udržel útočné pásmo prp svůj tým. Hostující brankář si může odpočinout, teď je v zápřahu brankář na druhé straně.

37:19

Eric Comrie měl na malý moment puk pod kontrolou, jenže posléze mu kotouč vypadnul a hned z toho byla zajímavá příležitost pro domácí tým.

36:56

Elias Pettersson mohl využít otevřenější obrany soupeře, ale nakonec raději nespěchal a počkal si na podporu spoluhráčů.

36:24

36:08

Přesilovka se blíží ke svému konci. Vancouver dostal konečně puk až ke Comriemu a to jim v tuto chvíli bude stačit.

35:46

Thatcher Demko zasáhnul svým ramenem a má na svém kontě další úspěšný zákrok.

35:24

Už se zdálo, že si Demko připíše další zákrok, ale tentokrát hosutjící střela byla namířena vedle jeho branky.

34:58

Tucker Poolman se prezentoval parádním zákrokem ve svém pásmu a opět dostal puk na malý moment mimo ohrožení své branky.

34:33

Domácí tým dostal puk na malý moment do středního pásma, ale tam ho moc neudržela. Winnipeg se tlačí do útoku.

34:24

34:24

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nils Höglander – 2 min., vysoká hůl).

34:07

Bo Horvat doslova protlačil puk do útočného pásma, kde se ho Vancouver za každou cenu drží.

33:44

Parádní práce realizačního týmu Canucks, kteří se svou výzvou uspěli. Branka byla odvolaná a my pokračujeme stále za nerozhodného stavu.

33:44

Domácí trenér využije na čtvrtou branku svého soupeře trenérskou výzvu. Vancouveru se tam něco nezdá, možná nedovolené bránění brankáři.

33:21

Adam Lowry nepřesně rozehrál. Ani jeden tým si v posledních desítkách sekund neudrží puk a ten se stěhuje z jedné strany na druhou.

33:07

Nils Höglander se snažil zrychlit domácí kombinaci, ale ta byla vzápětí nepřesná a Canucks míří začít úplně od píky.

32:44

Celkově zápas postrádá víc přesilovek. V dosavadním průběhu jsme byli svědky pouze jedné, která nám přinesla hostující branku.

32:26

Kyle Connor je opět na ledě a opět zlobí domácí obranu. Ta zatím ale odolává a úspěšně se brání.

32:03

Další diskutabilní zákrok v podání hostujícího týmu, ale ani tohle nestačí pro potencionální vyloučení.

31:08

31:08 Mark SCHEIFELE - 3:3

31:08

Winnipeg právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácí obrany, která se soustředila především na Connora, který posléze našel na druhé straně útočného pásma úplně volného MARKA SCHEIFELEHO, který se nemýlil a opět tento zápas poslal do nerozhodného stavu – 3:3. Asistence: Kyle Connor a Blake Wheeler.

30:45

Hra byla přerušena až v tuto chvíli po přihrávce rukou, kterou se prezentoval domácí Dickinson.

30:32

Už se zdálo, že si domácí tým zahraje svou první přesilovku v zápase, ale rozhodčí tentokrát nebude vylučovat.

30:02

29:44

Eric Comrie si tedˇnaopak vychutnal domácí útočníky, které nepustil do zajímavého zakončení. Vancouver i nadále vede pouze o jeden gól.

29:06

Thatcher Demko nepodržel puk v lapačce, ale hned ho vysypal a hra pokračuje bez přerušení. Domácí míří do dalšího útoku.

28:47

Jason Dickinson si musel počkat na podporu svých spoluhráčů, která přišla do útočného pásma vzápětí.

28:36

28:15

Ve druhé třetině se rozhodně nenudíme, jelikož ve Vancouveru sledujeme hokej nahoru a dolů. Jsem velmi zvědav, co nám toto dějství ještě přinese.

27:06

27:06 Conor GARLAND - 3:2

27:06

Vancouver právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a domácí Kosatky míří opět do vedení. CONOR GARLAND si na modré čáře počkal na přihrávku a mohl si vyzkoušet samostatný nájezd na Comrieho, kterého si následně potom vychutnal a poslal svůj tým potřetí do vedení v tomto utkání – 3:1. Asistence: J. T. Miller.

26:09

26:09 Kyle CONNOR - 2:2

26:09

A začínáme opět od samotného začátku! Parádní práce elitní formace hostujícího týmu, kterou zakončil KYLE CONNOR, který si skvěle sjel před domácí branku na přihrávku Wheelera, kterou následně poslal nechytatelně za záda domácího brankáře – 2:2. Asistence: Blake Wheeler.

25:46

Josh Morrissey opět to zkoušel střelecky, ale ani v tomto případě se mu to nepodařilo.

25:25

Tyler Motte se skvěle na pravé straně dostal do útočného pásma. Jenom jeho střela byla poněkud nepřesná a skončila mimo branku.

25:02

Vasilij Podkolzin se skvěle dostal před Comrieho, kterého nakonec nepřekonal. Domácí útočník si bude muset počkat.

24:36

Pierre-Luc Dubois pouze prodloužil puk do útočného pásma. Tam se k němu dostali domácí obránci, kteří se ho snaží vyvézt pryč.

24:13

Jenže v brance Canucks je skvělý Thatcher Demko, který si připsal další úspěšný zákrok, který udržel svůj tým ve vedení.

23:58

Domácí tým začíná být pod mírným tlakem ze strany svého dnešního soupeře. Tohle nemůže dopadnout dobře.

23:34

Adam Lowry přihrál na modrou čáru, kde byl připraven Josh Morrissey. Ten svou střelu opřel pouze do mantinelu za brankou.

23:16

Nils Höglander zablokoval střelecký pokus soupeře do ochranné sítě nad brankou, hra byla přerušena.

22:53

Bo Horvat hledal zadovkou někoho ze svých spoluhráčů. Ani jednoho nenašel, Winnipeg získal zadarmo puk, který může vyvézt.

22:32

Luke Schenn se vydal na útočný výlet, ale ten neměl dlouhého trvání. Domácí obránce se musel rychle vrátit.

22:09

Winnipeg se snaží udržet útočné pásmo, ale zatím jim to moc nejde. Vancouver je v obraně perfektní.

21:47

Elias Pettersson byl blízko své první branky v tomto zápase, ale proti byla horní tyč hostující branky, kterou dokázal nastřelit.

21:26

Pierre-Luc Dubois byl v útočném pásmu úplně sám, a tak jeho akce byla předurčena k zániku.

21:04

Úvod druhé třetiny je zatím takový vlažný. Ani jeden tým se do útoku přiliš netlačí, jako by týmy ještě zůstaly v šatně.

20:57

Paul Stastny pouze protečoval puk do útočného pásma, tam si ho vzal pod kontrolu domácí Kyle Burroughs.

20:33

Eric Comrie zastavil pokus zatím dvoubrankového Nilse Höglandera. Následovat bude vhazování před jeho brankou.

20:12

Demko musel vyjet za svou branku, kde si zpracoval puk a pohodlně rozehrál na volného obránce.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:02.
Na úvodní branku jsme si museli počkat do sedmé minuty, kdy se po rychlé akci dokázal v útočném pásmu prosadit Nils Höglander. Vyrovnání přišlo skrze hostující přesilovou hru, kterou dokázal využít Blake Wheeler. Jenže to nebylo všechno, protože dvacet sekund před koncem třetiny se podruhé v zápase prosadil Nils Höglander, který prozatím ustanovil skóre na 2:1 pro domácí Vancouver.

Počet střel na branku: 12 – 14

20:00

19:40

19:40 Nils HÖGLANDER - 2:1

19:40

Nedáš, dostaneš! Domácí tým se ještě v závěru první třetiny přece jenom dočkal druhé branky v zápase. Canucks přežili klinickou smrt a z následné akce se dostali do vedení. S velkým štěstím se prosadil opět NILS HÖGLANDER, jehož střelu si vlastně hostující brankář srazil sám do své branky – 2:1. Asistence: Bo Horvat.

19:27

Domácí obrana propadla a na jejich branku se řítil úplně sám Blake Wheeler. Jenže v brance je Thatcher Demko, který ho nadvakrát skvěle vychytal.

19:01

Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:43

Tohle nebude zakázané uvolnění, protože jeden z hostujících hráčů přesprintoval domácího obránce a u puku byl jako první.

18:26

Brock Boeser se dostal do zajímavé šance jako slepý k houslím, ale nakonec vůbec nezakončil, jelikož upadnul na led.

18:07

Luke Schenn neměl komu by mohl přihrát, a tak nezbývalo nic jiného, než puk nahodit ze středního pásma.

17:48

Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění, hra se opět stěhuje před domácí branku, kterou dnes statečně hájí Thatcher Demko.

17:12

Vasilij Podkolzin byl opět v hlavní roli, tentokrát jako asistent pro Eliase Petterssona, který ale hostující branku netrefil.

16:42

Eric Comrie nadvakrát zvládnul dorážku Podkolzina. Tlak ale nekončí a hostující brankář je pod neustálým tlakem.

16:15

Conor Garland rozkmital své rychlé nohy, ale k ničemu to nebylo. Domácí útočník byl v útočném pásmu proti přesile.

15:22

Nedorozumění v rozehrávce domácího týmu končí odpískáním zakázaného uvolnění. Hra se stěhuje před domácí branku.

15:08

První třetina se nám pomalu blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjdeme do šaten za nerozhodného stavu?

14:22

Eric Comrie přece jenom si připsal další zákrok, tentokrát proti dorážce Alexe Chiassona. Bude se vhazovat před jeho brankou.
Kyle Burroughs se prezentoval nepřesnou přihrávkou, a tak celá akce domácího týmu předčasně končí.

13:17

Luke Schenn si musel pomoct s Hughesem, který následně puk dostal z pásma ven. Canucks na chvíli mířili do útoku, než poté přišla nepřesná přihrávka.

13:01

13:01

Winnipeg mohl jít zásluhou Wheelera do vedení, ale hostující útočník si vylámal zuby na skvělém Demkovi, který zasáhnul svou lapačkou. Parádní zákrok domácího brankáře.

12:36

Winnipeg se snaží navázat na vyrovnávací branku a drží se na dostřel domácí branky. Canucks mají velký problém udržet puk.

11:07

11:07

11:07 Blake WHEELER - 1:1

11:07

Hosté přece jenom využívají svou první přesilovku v zápase. BLAKE WHEELER se na pravé straně útočného pásma dostal k puku, který vzápětí poslal nechytatelně na vzdálenější tyč domácí branky. Brankář Canucks nemohl nic vidět, jelikož se před něj postavil další hostující hráč – 1:1. Asistence: Nate Schmidt a Kyle Connor.

10:52

Kyle Connor vypálil z levé strany, ale na Demka si nepřišel. Domácí brankář má na svém kontě další úspěšný zákrok.

10:36

Další vyhození přes celé hřiště, obranná čtverka domácího týmu jde střídat a na led míří čerstvá krev.

10:17

Vancouver hraje své oslabení s přehledem a nepouští svého soupeře do nějakého soustavného tlaku.

09:46

Jason Dickinson málem vyslal Bo Horvata do samostatného úniku, ale nakonec z toho bude jenom čistě vyhození přes všechny čáry.

09:33

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., krosček).

09:18

Domácí brankář si málem připsal další úspěšný zákrok, ale po nepřesné střele nemusel zasahovat.

08:46

Kyle Connor se prokličkoval do útočného pásma, ale tam jeho cesta skončila. Parádní práce domácí obrana.

08:18

Tucker Poolman nahodil puk do útočného pásma, tam si ho převzal Juho Lammikko, který donutil hostujícího brankáře k zákroku.

07:52

Parádní vstup do zápasu v podání Canucks, kterým jedna branka nestačí a tlačí se za další.

06:29

06:29 Nils HÖGLANDER - 1:0

06:29

Na první gól jsme tedy dlouho nečekali. Parádní práce Bo Horvata, který svou přihrávkou oslovil NILSE HÖGLANDERA, který se střelou bekhendem nad lapačku hostujícího brankáře nemýlil a poslal svůj tým do vedení – 1:0. Asistence: Bo Horvat a Quinn Hughes.

06:12

06:04

Úvodní minuty tohoto zápasu jsou poměrně vyrovnané, ani jeden tým nemá na ledě nějakou větší převahu.

05:37

Kyle Burroughs byl pod obrovským tlakem, a tak se mu nepodařilo dostat puk z obranného pásma. Winnipeg ho drží a tlačí na domácí branku.

05:11

Brock Boeser je jeden z hráčů, který po příchodu nového trenéra rozehrál k velmi dobrým výkonem. Dnes se na ty výkony snaží navázat.

04:46

Tohle nebude zakázané uvolnění. Blake Wheeler stihnul puk před domácí brankou a hra pokračuje bez přerušení.

04:12

Domácí tým měl v tuto chvíli z pekla štěstí. Paul Stastny měl odkrytou domácí brankou, ale v závěru celé akce mu puk sjel z hokejky.

03:55

Demko opět musel hrát, ale ani on nechtěl zbytečně zdržovat, a tak puk posunul na volného obránce.

03:26

Hostující tým vysunul své napadání a jejich soupeř neodolal a po špatné přihrávce se puk dostal až ke Comriemu, který rychle rozehrál.

03:02

Eric Comrie raději nic neriskoval a podržel puk ve své výstroji. Po krátké přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

02:33

Kyle Burroughs napřáhnul od modré čáry ke střele, ale ta se vůbec k hostující brance nedostala. Obrana Winnipegu ji dokázala zablokovat.

02:07

Winnipeg se osvobozuje pouze za cenu vyhození přes celé hřiště, ale zakázané uvolnění to nakonec nebude.

01:41

Brock Boeser se dostal po přihrávce Millera před hostujícího brankáře, ale i ten zatím drží čisté konto.

01:13

Domácí brankář má na svém kontě první úspěšné zákroky, tentokrát to byl Kyle Connor, který donutil domácího brankáře k zákroku.

00:37

Ani jeden tým si nedá nic zadarmo. Hned v úvodu vidíme několik tvrdších bodyčeků, které u rozhodčích procházejí.

00:06

Úvodní buly dopadlo lépe pro hostující hráči, kteří na nic nečekají a ihned míří vstříc domácí brance do útočného pásma.

00:01

Vancouver Canucks: Demko (Halák) – L. Schenn, Q. Hughes, T. Myers (A), Poolman, Burroughs, B. Hunt – Höglander, Horvat (C), Dickinson – Boeser, J. T. Miller (A), Pearson – Garland, Elias Pettersson, Podkolzin – Chiasson, Lammikko, Motte.
Trenér: Bruce Boudreau

Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – N. Schmidt, Morrissey (A), Dillon, Stanley, DeMelo, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Ehlers, Dubois, Copp – Vesalainen, Lowry, P. Stastny – J. Svečnikov, Toninato, Harkins.
Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: L’Ecuyer, Syvret – Kovachik, Apperson.
Týmové statistiky
Přesilovky: 19,1% (18.) – 19,8% (14.)
Oslabení: 65,9% (32.) – 68,4% (31.)
Vhazování: 51,3% (10.) – 49,8% (17.)
Vstřelené branky/zápas: 2,37 (27.) – 3,00 (15.)
Obdržené branky/ zápas: 2,96 (18.) – 2,69 (10.)
Česká a slovenská stopa v týmech
Jaroslav Halák (VAN) | brankář, 6 zápasů (0-4-0), 2,85 obdržených branek na zápas, 91,0% úspěšnost zákroků, bez čistého konta

Winnipeg Jets
Hosté z Winnipegu jsou na tom v tabulce o něco lépe. V západní konferenci jim momentálně patří deváté místo. Sedmé Colorado a osmé Vegas sice mají stejný počet bodů, ale prozatím mají lepší skóre, což je v tabulce to klíčové. I Jets mají poměrně dobrou formu, jeilkož z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Naposledy dokázali porazit Seattle na jeho ledě rozdílem třídy.

Koho sledovat
Mark Scheifele – útočník, 20 zápasů (6+10)
Blake Wheeler – útočník, 21 zápasů (0+14)
Logan Stanley – obránce, 26 zápasů (0+8)

Vancouver Canucks
Kosatky jsou sice stále na chvostu Západní konference, ale po výměně trenéra to začíná šlapat. Vancouver vyhrál z posledních pěti utkání rovnou čtyři z nich a pomalu začíná stoupat tabulkou. Jejich poslední zápas sice dospěl až do samostaných nájezdů, ale ty proti Bostonu nakonec dopadly v jejich prospěch.

J.T. Miller – útočník, 27 zápasů (9+17)
Conor Garland – útočník, 27 zápasů (8+11)
Quinn Hughes – obránce, 26 zápasů (2+19)

9. prosince 2021 | Vancouver – Boston 2:1 po nájezdech
7. prosince 2021 | Vancouver – Los Angeles 4:0
5. prosince 2021 | Vancouver – Pittsburgh 1:4
2. prosince 2021 | Ottawa – Vancouver 2:6
30. listopadu 2021 | Montreal – Vancouver 1:2
Hezkou sobotní noc přeji, nejlepší hokejová liga na světě má na programu své další zápasy a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenosu se podíváme na duel mezi Vancouverem a Winnipegem. Tímto zápasem vás provede Radim Polák, který přeje u jeho sledování příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Höglander (Horvat, Q. Hughes), 20. Höglander (Horvat), 28. Garland (J. T. Miller), rozh. náj. Elias Pettersson – 12. Wheeler (N. Schmidt, Connor), 27. Connor (Wheeler), 32. Scheifele (Connor, Wheeler)