4:3

po s.n. (1:0) (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)

11.12.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Radim Polák

Tipsport: 2.14 4.22 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný start do sobotního dne a u dalšího hokejového zápasu zase někdy na počtenou. (07:02:56)
3. Thatcher Demko (VAN) – 34 zákroků
Je rozhodnuto! Druhý bonusový bod zůstane opět ve Vancouveru, protože domácí tým zase zvládnul samostatné nájezdy a připsal si třetí vítězství za sebou. Tentokrát domácí Canucks porazili Jets 4:3 po samostatných nájezdech, které rozhodnul fantastickým nájezdech alá Peter Forsberg domácí Elias Pettersson.

Počet střel na branku: 36 (12, 9, 11, 4) – 37 (14, 11, 7, 5)

Elias PETTERSSON - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Autorem vítězné branky je ELIAS PETTERSSON.

Samostatné nájezdy začínají.
Jelikož nám toto prodloužení o vítězi nerozhodlo, tak se podíváme na samostatné nájezdy. Domácí tým má s nájezdy čerstvé zkušenosti, protože v posledním zápase dokázal porazit Boston právě až v této disciplíně a rozhodnout o tom, že bonusový druhý bod zůstane ve Vancouveru.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Celou tuto akci zakončil až pohotovou střelou Quinn Hughes, který ale Comrieho neprostřelil. V tomto prodloužení se ještě bude vhazovat před jeho brankou.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Höglander (Horvat, Q. Hughes), 20. Höglander (Horvat), 28. Garland (J. T. Miller), rozh. náj. Elias Pettersson – 12. Wheeler (N. Schmidt, Connor), 27. Connor (Wheeler), 32. Scheifele (Connor, Wheeler)