10.12.2021, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.61 4.13 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jonathan Quick (LAK) – 27zákrok, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Jake Oettinger (DAL) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,9%, odchytal 57:25

Radek Faksa (DAL) 0+0, -1 účast, 1 střela, čas na ledě 12:21

Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Quick (LAK) – 27 zákroků
2. Adrian Kempe (LAK) – 1+0
3. Drew Doughty (LAK) – 0+0 (07:07:32)
Hokejisté Los Angeles vyhrávají tento zápas proti Dallasu. Kings byli střelecky aktivnější, dokázali si vypracovat více střeleckých šancí, a tak zaslouženě berou body za výhru 4:0.

59:29

59:29 Andreas ATHANASIOU - 4:0

59:29

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Ještě jeden gól do prázdné branky, puk ze svého pásma poslal do prázdné brány ANDREAS ATHANASIOU. Asistence: Matt Roy a Alexander Edler.

59:22

Oddechový čas pro hosty.

59:22

Jonathan Quick kryje puk, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:42

58:42 Viktor ARVIDSSON - 3:0

58:42

Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky Stars poslal VIKTOR ARVIDSSON.

58:09

Dallas rozehrál špatně, píská se zakázané uvolnění, Jake Oettinger musí zpět do své branky.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté pokračují ve hře bez brankáře.

57:35

Vhazovat se nyní bude před brankou Kings, následně Dustin Brown nedokázal trefit prázdnou branku.

57:25

Domácí vyhodili puk tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:06

Dallas hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:50

Matt Roy rozehrává od své branky, následně pálil Jacob Peterson a jeho pokus kryje Jonathan Quick .

56:30

Dallasu nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale obrana Kings hraje zodpovědně.

56:15

Denis Gurjanov rozehrává od své branky, ale od útočného pásma se pro ofsajd dostat nemohl.

56:00

Dallas prohrává o dvě branky a střelecky je také pasivnější 24:38.

4:0

Branky a nahrávky: 21. A. Kempe (D. Brown, Danault), 55. Kaliyev (Kupari, Björnfot), 59. Arvidsson, 60. Athanasiou (M. Roy, Edler)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Edler, M. Roy, Björnfot, Durzi – A. Kempe, Kopitar (C), D. Brown (A) – Iafallo, Danault, Athanasiou – Kupari, Kaliyev, Grundström – Anderson-Dolan, T. Moore, Arvidsson.
Trenér: Todd McLellan

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, M. Heiskanen (A), Hakanpää, Harley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Jamie Benn (C), A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Seguin – Kiviranta, Glendening, Gurjanov.
Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: O'Rourke, Brenk – Murray, Murchison

Diváci: 13 659

03:45 DAL 2 Peterson, podrážení
13:49 LAK 2 A. Kempe, držení