Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice

3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

10.12.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • 31. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 1.4 5.7 6.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Absence hokeje pod Javorovým ale nebude trvat dlouho. Už v neděli 12. prosince 2021 se od 15 hodin přihlásíme s textovým online přenosem z utkání HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň. Do té doby mějte pěkný víkend! (19:31:35)

Nejlepší hráči utkání: Ondřej Kovařčík – Jiří Novotný
Ještě při podávání rukou došlo k ostré rozmíšce mezi Aronem Chmielewskim a Davidem Štichem, patrně si vyříkávali jeden tvrdší zákrok těsně před třetí sirénou. Oceláři si ve třetí třetině pojistili vedení vypracované v prvních čtyřiceti minutách, zápas zpečetila dvěma góly druhá formace. Trefil se Andrej Nestrašil a do prázdné branky vítězství potvrdil Ondřej Kovařčík. České Budějovice tak proti Třince neskórovali s koncem základní části 2020-21 už počtvrté v řadě.

59:49

Domácí drží puk na svých holích a vypadá to, že skóre se už nezmění.

59:29

Vhazuje se v útočném pásmu Třince.

59:19

Hrachovina odrazil puk Vráblíkovi a hostující obránce se ještě snaží rozehrát.

58:58

58:58 Ondřej KOVAŘČÍK - 3:0

58:58

Třinec právě vstřelil branku!
Pechovi nevyšla střela z první z pravé strany a Musil odrazil puk k Michalu Kovařčíkovi který jej posunul Nestrašilovi. Ten jej vyvezl do středního pásma a poslal na branku. Kotouč by tam asi nedoputoval, nebo by jej dřív dojel bránící hráč českobudějovického Motoru, a tak jej do sítě poslal ONDŘEJ KOVAŘČÍK. Asistence: Andrej Nestrašil, Michal Kovařčík. Stav utkání 3:0.

58:24

Hosté vyhráli buly, ale v útočném pásmu nepokombinovali. Nestrašil brzy získal puk a odrazem jej poslal mimo obrannou třetinu.

58:17

Zakázané uvolnění Třince, po kterém se bude vhazovat před Kacetlem. To vše po oddechovém čase Českých Budějovic.

58:03

Hosté jsou na ledě v šesti. Hrachovina je na střídačce.

57:49

Po Kundrátkově tvrdé a nepřesné střele od modré se hosté rychle dostali zase do útočné třetiny. Pálil Štencel, ale Kacetl je na místě.

57:28

Hosté tlačili, ale v rohu kluziště získal puk Adámek a šikovně nevysokým dloubáčkem vyhodil tak, že část třinecké pětice mohla vystřídat.

57:00

Po Hrňově vyhození je pískáno zakázané uvolnění a bude se vhazovat před Kacetlem.

56:38

Hosté se nevzdávají, jsou směrem dopředu velmi snaživí. Teď ale domácí z krize vybruslili kreativně, Roman vyvezl puk až do útočné třetiny.

56:04

Ondráček v útočném pásmu obtěžován Kundrátkem nic nevymyslel a na druhé straně si na modré překážel Růžička se Šedivým.

3:0

Branky a nahrávky: 16. Kundrátek (Marinčin, Miloš Roman), 47. A. Nestrašil (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 59. O. Kovařčík (A. Nestrašil, M. Kovařčík)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – Marinčin, M. Doudera, Kundrátek, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), O. Šedivý – O. Kovařčík, M. Kovařčík, A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, Chmielewski – Dravecký (A), Miloš Roman, Hrehorčák – Kofroň.
Trenér: Václav Varaďa

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Bindulis, Percy, Šenkeřík, Bučko, Štencel, Vráblík, Štich, Piskáček (A) – J. Novotný (C), M. Hanzl, Valský – Abdul, Pech (A), J. Ondráček – Vondrka, D. Voženílek, Karabáček – Holec, M. Beránek.
Trenér: Jaroslav Modrý

Rozhodčí: Jeřábek, Šindel – Rožánek, Malý

Diváci: 1 000

12:28 CEB 2 Valský, vysoká hůl
14:57 CEB 2 D. Voženílek
15:58 TRI 1:0 Kundrátek (Marinčin, Miloš Roman)
27:20 TRI 2 Jaroměřský, držení
29:29 TRI 2 Kacetl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká O. Šedivý
37:15 CEB 2 M. Hanzl, vysoká hůl
38:15 CEB 2 J. Ondráček, podrážení
44:11 TRI 2 M. Kovařčík, nedovolené bránění
46:30 TRI 2:0 A. Nestrašil (O. Kovařčík, M. Kovařčík)
58:58 TRI 3:0 O. Kovařčík (A. Nestrašil, M. Kovařčík)