konec (14:14)

06.12.2021, 20:30 • Ciutat de Castello • Skupina G • Milan Huppert

Tipsport: 1.39 8.69 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53

Síly na hrací ploše se vyrovnávají. Dvouminutový trest si totiž vysloužila Ohjamaová, když stáhla k zemi unikající Paulu Posavecovou. (24:25)

53

Dvě minuty odpočinku dostává Debelićová za prohřešek vůči Nakajamové. Japonky mohou dokonat parádní obrat! (24:24)

48

Komplikace pro národní tým z asijského kontinentu. Byť se Nagataová hodně diví, tak za svůj faul na Kalausovou obdržela dvouminutový trest. (23:21)

37

Paula Posavecová ukončila chorvatskou přesilovku předčasně. I ona se provinila zatažením za dres jedné z protihráček, nebylo co řešit. (19:17)

35

První vyloučenou hráčkou druhé půle se stala Jošidomeová. V blízkosti vlastní branky strhla za res k zemi Kalausovou. (18:17)

26

Saharaová si postěžovala na výrok rozhodčího, protože měla pocit, že to ona byla tahána za dres, nikoliv naopak. Rozhodčí názor nezměnily a Japonku navíc vyloučily. (12:12)

19

Velká komplikace pro Japonky. Další trest na dvě minuty totiž inkasovala Aizawaová a Chorvatky tak budou mít ve hře minutu a půl o dvě hráčky navíc. (8:10)

19

Dvouminutový trest vyfasovala Macumorová. Dopustila se hodně zbytečného faulu, u lajny nesmyslně podrazila Turkovou. (8:10)

16

Dvě minuty pro Debelićovou. Grayovou zastavila s jasným cílem přerušit zakončení, rozhodčí neměly jinou možnost. (8:9)

12

Dvouminutový trest vyfasovala Japonka Kitaharaová. Kalausovou navíc stáhla při zakončení, takže bude následovat i sedmička. (6:7)

3

Katarině Ježićové se tedy vstup do zápasu vůbec nevydařil. Po žluté kartě následuje dvouminutový trest, a sice za prohřešek proti Aizawaové. (1:0)

26:28

Chorvatsko: Bešenová, Kapitanovićová, Pijevićová – P. Posavecová, S. Posavecová, L. Kalausová, Ježićová, Burićová, Šimarová, Debelićová, Turková, Mamićová, Blaževićová.
Trenér: Matija Bilušić

Japonsko: Haugeová, Babaová – M. Nagataová, Fudžitaová, Grayová, Ohjamaová, Aizawaová, Macumorová, Iwabučiová, Kondoová, Nakajamaová, Jamamotová, Kitaharaová, Saharaová, Hattoriová, Jošidomeová.
Trenér: Šigeo Kusumuto

Rozhodčí: Alpaidezová, Berezkinová (RUS)

Diváci: 1 100