Statistiky:
Konečné pořadí mužů:
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:52,48
2. Thomas Helland Larsen (NOR) +0,58
3. Richard Jouve (FRA) +0,78
4. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +2,98
5. Lauri Vuorinen (FIN) +4,43
6. Marcus Grate (SWE) +20,73
...
14. Michal Novák (CZE) vyřazen ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí žen:
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 3:14,07
2. Jessie Digginsová (USA) +0,35
3. Tiril Udnes Wengová (NOR) +0,86
4. Emma Ribomová (SWE) +1,68
5. Rosie Brennanová (USA) +2,45
6. Anamarija Lampičová (SLO) +2,62
...
15. Kateřina Janatová (CZE) vyřazena ve čtvrtfinále.
Startovní listina čtvrtfinále mužů:
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Lucas Chanavat (FRA)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Kevin Bolger (USA)
5. Joni Mäki (FIN)
6. Thomas Helland Larsen (NOR)
1. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
2. Richard Jouve (FRA)
3. Federico Pellegrino (ITA)
4. Sergej Usťugov (RUS)
5. Ben Ogden (USA)
6. Maciej Staręga (POL)
1. Alexandr Bolšunov (RUS)
2. Pål Golberg (NOR)
3. Michal Novák (CZE)
4. Gustaf Berglund (SWE)
5. Even Northug (NOR)
6. Renaud Jay (FRA)
1. Alexandr Terenťjev (RUS)
2. Håkon Skaanes (NOR)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Niilo Moilanen (FIN)
5. Lauri Vuorinen (FIN)
6. George Ersson (SWE)
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Marcus Grate (SWE)
3. Juuso Haarala (FIN)
4. James Clinton Schoonmaker (USA)
5. Gleb Retivych (RUS)
6. Johan Häggström (SWE)
Startovní listina čtvrtfinále žen:
1. Tiril Udnes Wengová (NOR)
2. Julia Kernová (USA)
3. Jessie Digginsová (USA)
4. Caterina Ganzová (ITA)
5. Kateřina Janatová (CZE)
6. Jasmin Kähäräová (FIN)
1. Nadine Fähndrichová (SUI)
2. Rosie Brennanová (USA)
3. Moa Hanssonová (SWE)
4. Maiken Fallaová (NOR)
5. Ane Stensethová (NOR)
6. Anikken Gjerde Alnaesová (NOR)
1. Johanna Hagströmová (SWE)
2. Lotta Udnes Wengová (NOR)
3. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
4. Kristina Macokinová (RUS)
5. Pia Finková (GER)
6. Elisa Brocardová (ITA)
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Kristine Skistadová (NOR)
3. Anamarija Lampičová (SLO)
4. Jasmi Joensuuová (FIN)
5. Hannah Halvorsenová (USA)
6. Taťjana Sorinová (RUS)
1. Greta Laurentová (ITA)
2. Emma Ribomová (SWE)
3. Victoria Carlová (GER)
4. Mathilde Myhrvoldová (NOR)
5. Louise Lindströmová (SWE)
6. Laurien van der Graaffová (SUI)
Celkové pořadí Světového poháru mužů:
1. Alexandr Bolšunov (RUS) 174
2. Sergej Usťugov (RUS) 132
3. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 119
4. Erik Valnes (NOR) 118
5. Alexandr Těrenťjev (RUS) 115
...
55. Luděk Šeller (CZE) 4
Pořadí sprintu mužů:
1. Alexandr Těrenťjev (RUS) 115
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 90
3. Erik Valnes (NOR) 68
4. Richard Jouve (FRA) 62
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) 45
...
27. Luděk Šeller (CZE) 4
Celkové pořadí Světového poháru žen:
1. Frida Karlssonová (SWE) 220
2. Therese Johaugová (NOR) 180
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 121
4. Maja Dahlqvistová (SWE) 112
5. Rosie Brennanová (USA) 104
...
36. Tereza Beranová (CZE) 11
Pořadí sprintu žen:
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 112
2. Johanna Hagströmová (SWE) 88
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 70
4. Johanna Matintalová (FIN) 55
5. Katri Lylynperäová (FIN) 45
...
20. Tereza Beranová (CZE) 11
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:52,48
2. Thomas Helland Larsen (NOR) +0,58
3. Richard Jouve (FRA) +0,78
4. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +2,98
5. Lauri Vuorinen (FIN) +4,43
6. Marcus Grate (SWE) +20,73
...
14. Michal Novák (CZE) vyřazen ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí žen:
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 3:14,07
2. Jessie Digginsová (USA) +0,35
3. Tiril Udnes Wengová (NOR) +0,86
4. Emma Ribomová (SWE) +1,68
5. Rosie Brennanová (USA) +2,45
6. Anamarija Lampičová (SLO) +2,62
...
15. Kateřina Janatová (CZE) vyřazena ve čtvrtfinále.
fin-M
dojezd finále mužů
fin-M
fin-Ž
dojezd finále žen
fin-Ž
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
3. Marcus Grate (SWE)
4. Lauri Vuorinen (FIN)
5. Richard Jouve (FRA)
6. Thomas Helland Larsen (NOR)
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Jessie Digginsová (USA)
3. Tiril Udnes Wengová (NOR)
4. Emma Ribomová (SWE)
5. Rosie Brennanová (USA)
6. Anamarija Lampičová (SLO)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
3. Even Northug (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Thomas Helland Larsen (NOR)
6. Kevin Bolger (USA)
1. Marcus Grate (SWE)
2. Lauri Vuorinen (FIN)
3. Alexandr Bolšunov (RUS)
4. Finn Hågen Krogh (NOR)
5. James Clinton Schoonmaker (USA)
6. Erik Valnes (NOR)
1. Nadine Fähndrichová (SUI)
2. Jessie Digginsová (USA)
3. Lotta Udnes Wengová (NOR)
4. Tiril Udnes Wengová (NOR)
5. Maiken Caspersenová-Fallaová (NOR)
6. Jasmi Joensuuová (FIN)
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Emma Ribomová (SWE)
3. Greta Laurentová (ITA)
4. Johanna Hagströmová (SWE)
5. Anamarija Lampičová (SLO)
6. Rosie Brennanová (USA)