2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HHK Velké Meziříčí

4:2

konec (0:1, 1:0, 3:1)

01.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 20. kolo • Info o změnách stavu (Patrik Rošič (@patrik_rosic))

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších textových přenosů. Přeji hezký zbytek středečního večera. (20:34:32)
Skončilo utkání, ve kterém doslova na poslední chvíli vyhráli domácí hokejisté. Nejprve ale musel Hodonín dotahovat, protože zápas otevřel v 8. minutě Tomáš Střecha. Další branka padla z kraje druhé části. Na 1:1 dokázal vyrovnat Vlastimil Hefka. Na další gólovou radost se muselo čekat až do závěrečných deseti minut zápasu. V 52. minutě totiž vrátil hostům vedení zpět Ondřej Malec. To však Drtičům nemuselo vadit. Tomáš Komínek totiž dokázal za 6 minut a 37 vteřin vstřelit hattrick a přisoudil tak tři body svému celku.

60:00

59:41

Drtiči právě vstřelili branku!
Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Martin Miklík.

59:14

Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Stanislav Balán.

57:56

55:56

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Michal Romančík – 2 min., hákování).

53:23

51:40

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Autorem branky je ONDŘEJ MALEC. Asistence: Marcel Juráň a Lukáš Paták.

51:02

49:02

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

40:01

40:00

39:27

37:27

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., vysoká hůl).

36:38

32:38

Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Ondřej Malec – 2+2 min, vysoká hůl).

32:34

Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Filip Střecha – 2 min., sekání).

30:12

4:2

Branky a nahrávky: 22. Hefka (Janás, Romančík), 54. Komínek (Balán), 60. Komínek (Balán), 60. KOMÍNEK (Miklík) – 8. Střecha T. (Topol, Kochánek), 52. Malec (Juráň, Paták)

SHK Drtiči Hodonín: Kořenek (Martinčík) – Pchalin, Škápik, Hefka, Mikulík, Miklík, Hohl, Sedlaček – Komínek, Balán, Raevskii, Lekeš, Hložánek, Marek, Handl, Romančík, Janás, Dobša, Giatsintov
Trenér: Tibor Janás

HHK Velké Meziříčí: Krejčí (Juda) – Ambrož, Báňa, Topol, Slabý, Vlašín, Burian, Kochánek – Rozmarín, Juráň, Strnad, Paták, Vlašín, Střecha T., Křenek, Malec, Maštera, Střecha F.
Trenér: Karel Vejmelka

Rozhodčí: Goňa – Hübl, Polesný

04:10 VEL 2 Burian, podrážení
07:54 VEL 0:1 Střecha T. (Topol, Kochánek)
37:27 HOD 2 Hefka, vysoká hůl
49:02 HOD 2 Hefka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
51:40 VEL 1:2 Malec (Juráň, Paták)
53:23 HOD 2:2 Komínek (Balán)
55:56 HOD 2 Romančík, hákování
59:14 HOD 2:2 Komínek (Balán)
59:41 HOD 2:2 KOMÍNEK (Miklík)