5:6

po prodl. (2:3, 0:0, 3:2 - 0:1)

01.12.2021, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 20. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.4 5.6 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám zajímavé utkání mezi týmem MOSTEČTÍ LVI a HC Děčín, které skončilo v prodloužení výsledkem 5:6 po prodloužení. Byl to poslední zápas pro bojovníka Františka Bakrlíka, který oznámil konec kariéry. Na rozloučenou si odvezl kotouč z posledního zápasu. Františku děkujeme (20:14:55)

62:40

Děčín právě vstřelil branku!
MILAN KOSTOUREK tečoval před brankou střelu Tomáše Faigla. Je dobojováno. Asistence: Tomáš Faigl a Jakub Loukota

62:11

Štěpán Urbánek si teď vybruslil před Šimona Sklíbu. Ten měl také plné ruce a betony práce

61:33

Pavel Písařík teď krásně vystřelil

61:18

Roman Chlouba prokličkoval až před Lukáše Hosnedla. Ten měl i štěstí

60:01

Třetí třetina nám přinesla krásný hokej a také spoustu branek a hlavně stíhací jízdu domácích. Na 2:4 nejprve zvýšil Jakub Chrpa. Na 3:4 snížil Vladimír Kýhos. Na 4:4 Ivan Řehoř. O minutu později na 5:4 otočil Pavel Písařík. Na 5:5 při power play srovnal Tomáš Faigl

60:00

59:47

Hosté při power play vyrovnávají. Autorem branky je TOMÁŠ FAIGL. Asistence. Milan Kostourek

59:17

Šimon Sklíba již mířil ven. Štěpán Urbánek to viděl, ale netrefil branku. Zakázané uvolnění

56:04

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hosnedl – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník). Trest odpyká Stříbrný.

55:39

Vladimír Kýhos teď hezky vystřelil po přihrávce od Františka Bakrlíka

54:39

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
A je tu otočka skóre. Autorem branky po krásné přihrávce z obranného pásma je PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: David Drašar

53:52

A máme vyrovnáno. Autorem branky je IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Aleš Havlůj a Martin Mical. Začínáme od nuly

5:6

Branky a nahrávky: 8. Urbánek (Stříbrný), 17. Bakrlík (Kýhos, Dohnal), 47. Kýhos (Urbánek, Bakrlík), 54. Řehoř (Havlůj, Mical), 55. Písařík (Drašar) – 7. Kostourek (Kučera, Chrpa), 14. Zajan (Zika), 15. Kostourek (Žižka, Chlouba), 44. Chrpa, 60. Faigl (Kostourek), 63. Kostourek (Faigl, Loukota)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Šesták, Urbánek, Havlůj (C), Böhm, Hoffmann, Havlík M. – Stříbrný, Řehoř, Mical – Drašar, Písařík, Procházka – Kýhos (A), Bakrlík, Dohnal
Trenér: Vladimír Machulda

HC Děčín: Sklíba (Lavinger) – Loukota, Kučera, Žižka, Ferbas, Arnold, V. Tůma –Faigl, Smola, Fojt – Chrpa, Chlouba, Zajan (A) – Kostourek, Volráb (C), Sýkora – Horák, Zika

13:42 DEC 1:2 Zajan (Zika)
14:22 DEC 1:3 Kostourek (Žižka, Chlouba)
54:39 MOL 5:4 Písařík (Drašar)
56:04 MOL 2 Hosnedl, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Stříbrný
59:47 DEC 5:5 Faigl (Kostourek)