5:8
konec (2:1, 2:3, 1:4)
27.11.2021, 19:00 • Domažlice, Zimní stadion • 10. kolo
HC Domažlice – HC Meteor Třemošná
5:8
konec (2:1, 2:3, 1:4)
Branky a nahrávky: 13. Řehák (Mirovský, Šperl), 15. Polata (Faschingbauer, Baxa), 37. Šíma (Kulhánek, Baxa), 39. Faschingbauer (Vopelák), 49. Šíma (Švagr) – 4. Koreis (Beran, Polívka), 33. Koreis (Polívka), 33. Davídek (Michel, Smejkal), 35. Polívka (Beran, Slavík), 43. Beran (Dušek), 46. Beran (Blumentrit, Polívka), 52. Polívka (Koreis, Slavík), 60. Šucha (Davídek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Domažlice:
J. Květoň (O. Martinec) — D. Kohel — J. Martinec
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
J. Štekr (Č. Sedláček) — T. Blumentrit — P. Mainer
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Kaiser — Jan Brtník, Matyáš Hrach
Diváci: 55
1. třetina | ||||
3:24 | MTT | 0:1 | Koreis (Beran, Polívka) | |
4:58 | MTT | 2 | Levora, vysoká hůl | |
12:38 | DOM | 1:1 | Řehák (Mirovský, Šperl) | |
14:47 | DOM | 2:1 | Polata (Faschingbauer, Baxa) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:06 | DOM | 2 | Martinec, vražení na mantinel | |
32:15 | MTT | 2:2 | Koreis (Polívka) | |
32:30 | MTT | 2:3 | Davídek (Michel, Smejkal) | |
34:07 | MTT | 2:4 | Polívka (Beran, Slavík) | |
34:44 | MTT | 2 | Dušek, hákování | |
36:22 | DOM | 3:4 | Šíma (Kulhánek, Baxa) | |
37:23 | MTT | 2 | Šibra, podrážení | |
38:31 | DOM | 4:4 | Faschingbauer (Vopelák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:21 | MTT | 4:5 | Beran (Dušek) | |
45:14 | MTT | 4:6 | Beran (Blumentrit, Polívka) | |
48:45 | DOM | 5:6 | Šíma (Švagr) | |
50:19 | DOM | 2 | Švagr, hákování | |
51:33 | MTT | 5:7 | Polívka (Koreis, Slavík) | |
59:33 | MTT | 5:8 | Šucha (Davídek) | |
Konec |
Chicago – St. Louis • po prodl. *21:30 3:2
Philadelphia – Carolina *21:30 3:6
Minnesota – Winnipeg *21:37 7:1
Anaheim – Ottawa *22:00 4:0
Washington – Florida *23:00 4:3
Nashville – New Jersey 00:00 4:2
Columbus – Vancouver 01:00 4:2
Buffalo – Montreal 01:10 4:1
Tampa – Seattle 01:20 3:0
Dallas – Colorado 01:30 3:1
NY Islanders – Pittsburgh 01:30 0:1
San Jose – Toronto 04:30 1:4
Vítkovice – Třinec 12:00 2:5
Havířov – Zlín 12:00 3:4
Přerov – Olomouc 12:00 1:3
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 2:4
Chomutov – K. Vary • po prodl. 12:00 4:3
Kometa Brno – Poruba 13:00 1:2
HK MD Šumperk – Vsetín 13:00 2:1
Mladá Boleslav – HC Litvínov 13:00 6:5
Jihlava – Havlíčkův Brod 13:00 4:3
Pardubice – Tábor • po s.n. (3:2) 13:15 6:5
Motor ČB – Technika Brno 13:30 4:2
Kladno – Třemošná 15:30 6:0
Liberec – PZ Kladno 16:00 5:2
Mountfield HK – Sparta 16:00 7:3
Slavia – Kobra 17:45 12:1
50:19
37:23
34:44
26:06
4:58