4:5

konec (1:2, 3:1, 0:2)

27.11.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 24. kolo • Daniel Lhotský

Tipsport: 1.82 4.5 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce. Dukla nedokázala udržet vedení z druhé třetiny. Slavia se trefila v průběhu třetiny třikrát, nejprve se prosadil Šteiner a necelé dvě minuty před koncem rozhodl zápas Kern. Dukla v závěru zkoušela hru bez brankáře, v posledních deseti vteřinách hrála dokonce 6 na 3, jenže gól už vstřelit nedokázala. Slavia si tak odváží tři body za výhru 4:5. S diváky se loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (20:04:38)

59:51

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (David Šteiner – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

59:31

Oddechový čas pro domácí.

59:31

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., podrážení).

59:20

Jihlava zkouší hru v šesti.

58:34

58:34 Jan KERN - 4:5

58:34

Slavia právě vstřelila branku!
Chyba Dukly v obraně končí gólem Slavie. Obranná dvojice se zajímala pouze o jednoho z útočníků Pražanů, a tak se k volnému puku dostal JAN KERN a dělovkou překonal brankáře Zhukova.

56:49

Pokus Vracovského končí pouze v ochranné síti.

56:25

Illéš zpracovával puk hokejkou příliš vysoko, je odpískána hra vysokou holí. Následuje vhazování u Zhukova.

55:50

Lichanec se pokoušel dorážet přihrávku u pravé tyčky, neúspěšně.

55:31

Brožova prudká rána od modré končí po teči v ochranné síti.

55:22

Houškův pokus odhazuje Málek hokejkou až na zakázané uvolnění.

55:06

S Kowalczykovou střelou od modré si Málek v pohodě poradil.

54:26

Rozehrávka ve středním pásmu se domácím nepovedla, je odpískáno zakázané uvolnění.

54:14

Vhazování se bude opakovat, Jihlava dostává upozornění.

54:14

Nyní je zakázané uvolnění odpískáno Slavii, vhazuje se u Málka.

53:56

Zakázané uvolnění Jihlavy.

53:09

Málek musel vyjet za svou branku hrát puk, hosté ovšem byli na situaci včas připraveni a nedopustili žádné drama.

4:5

Branky a nahrávky: 4. Fronk (T. Havránek), 27. M. Juda (Cachnín), 36. Kowalczyk (T. Harkabus, Cachnín), 37. Houška (Berčík) – 8. Vlček (Veber), 17. Žejdl, 39. Šteiner (Jaroslav Brož, T. Pšenička), 49. Šteiner, 59. Kern

HC Dukla Jihlava: Žukov (Maláč) – Bilčík (A), Zeleňák, L. Mareš, Eliáš, Kowalczyk, Niko, Kabelka – T. Havránek, Lichanec, Fronk – F. Seman, Skořepa (C), Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus, Houška, Berčík.
Trenér: Viktor Ujčík

HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Zelingr, Hejda, Mikuláš Hovorka, R. Havel – Poletín (C), P. Machač, V. Bílek – Vlček, Žejdl, Kern – Jaroslav Brož, T. Pšenička, Šteiner – D. Petrov, J. Doležal (A), Vracovský.

33:59 SLA 2 Hejda, držení
35:25 JIH 3:2 Kowalczyk (T. Harkabus, Cachnín)
36:50 JIH 4:2 Houška (Berčík)
38:30 SLA 4:3 Šteiner (Jaroslav Brož, T. Pšenička)
39:20 SLA 2 Žejdl, podrážení
43:10 JIH 2 Žukov, podrážení, odpyká Berčík
48:02 SLA 4:4 Šteiner
58:34 SLA 4:5 Kern
59:31 SLA 2 Daniel Krejčí, podrážení
59:51 SLA 2 Šteiner, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu