3:2
konec (1:1, 2:1, 0:0)
27.11.2021, 13:00 • enteria arena, Pardubice • 21. kolo • Michal Pospíšil
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
3:2
konec (1:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Nedelka (Kloz), 32. Tvrdík (Štetka), 35. Formánek (Hebek) – 17. Haas (Kareš), 24. Ullrych (Matěj, Pětník)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Matěcha (Kadlc) – Hebek, Hrádek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Kaštánek – Štetka, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Švančara (Klimek) – Hykl, Andrle, Chovaniak (A), Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas (C), Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj (A), Ramik, Jobánek, Procházka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kohoutek, Vrba – Bohuněk, Rampír
Diváci:
1. třetina | ||||
07:13 | PCE | 2 | Herčík, podrážení | |
12:26 | PCE | 1:0 | Nedelka (Kloz) | |
16:07 | TRI | 1:1 | Haas (Kareš) | |
16:37 | TRI | 2 | Moškoř, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:00 | PCE | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Paleček | |
22:59 | PCE | 2 | Kubíček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
23:22 | TRI | 1:2 | Ullrych (Matěj, Pětník) | |
30:29 | TRI | 2 | Chovaniak, krosček | |
31:03 | PCE | 2:2 | Tvrdík (Štetka) | |
34:20 | PCE | 3:2 | Formánek (Hebek) | |
38:52 | TRI | 2 | Ročák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
39:39 | PCE | 2 | Štetka, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:09 | TRI | 2 | Andrle, podrážení | |
49:04 | PCE | 2 | Formánek, hákování | |
Konec |
Chicago – St. Louis • po prodl. *21:30 3:2
Philadelphia – Carolina *21:30 3:6
Minnesota – Winnipeg *21:37 7:1
Anaheim – Ottawa *22:00 4:0
Washington – Florida *23:00 4:3
Nashville – New Jersey 00:00 4:2
Columbus – Vancouver 01:00 4:2
Buffalo – Montreal 01:10 4:1
Tampa – Seattle 01:20 3:0
Dallas – Colorado 01:30 3:1
NY Islanders – Pittsburgh 01:30 0:1
San Jose – Toronto 04:30 1:4
Vítkovice – Třinec 12:00 2:5
Havířov – Zlín 12:00 3:4
Přerov – Olomouc 12:00 1:3
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 2:4
Chomutov – K. Vary • po prodl. 12:00 4:3
Kometa Brno – Poruba 13:00 1:2
HK MD Šumperk – Vsetín 13:00 2:1
Mladá Boleslav – HC Litvínov 13:00 6:5
Jihlava – Havlíčkův Brod 13:00 4:3
Pardubice – Tábor • po s.n. (3:2) 13:15 6:5
Motor ČB – Technika Brno 13:30 4:2
Kladno – Třemošná 15:30 6:0
Liberec – PZ Kladno 16:00 5:2
Mountfield HK – Sparta 16:00 7:3
Slavia – Kobra 17:45 12:1
59:49
59:17
58:14
58:12
58:12
57:11
55:47
55:20
53:44
53:31
50:42
49:43
49:04
48:00
46:52
45:32
45:09