Chance liga

HC Frýdek-Místek – AZ Havířov

4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0)

27.11.2021, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 24. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 1.92 4.5 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:28

Krenželok si jde ještě odpočinout na trestnou lavici, když podrazil havířovského hráče.

54:02

Trestné střílení, Teper podrazil rozjetého Handla, který si po úniku levou stranou položil brankáře Baroše a mohl zakončovat do prázdné branky.

53:17

Přečíslení dva na jednoho skončilo faulem Chrobočka. Peterek s Martynkem si přihrávali téměř do prázdné branky, ale Chroboček na poslední chvíli sundal Martynka k ledu a zamezil mu zametení kotouče do prázdné branky. Hraje se 4/4.

52:14

Krenželok zezadu dohrál jednoho z havířovských hráčů a hosté si zahrají dvouminutovou přesilovou hru.

43:16

Matyáš vedle branky poslal na zem Doktora, ten šel obětavě k zemi. Domácí obránce je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

39:56

Další vyloučení. Lyszczarczyka podrazil Pechanec a domácí dohrají druhou část v početní výhodě.

37:36

Komorski znovu faulován, tentokrát jeho snahu o průnik po mantinelu zastavil Patrik Kadeřávek. Domácí čeká přesilová hra, havířovský hráč jde na dvě minuty za podražení.

33:03

Blaško před modrou čárou podrazil jednoho z havířovských hráčů a nyní si musí odsedět dvouminutový trest.

28:38

Ou! Tak to bylo tvrdé. Pastor sestřelil u mantinelu Komorskiho, který zůstal ležet na ledě. Pastor trefil domácího útočníka loktem. Havířovský hráč inkasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

24:58

Nepřesná přihrávka na Martynka zamířila k trestoměřičům. Matiaško vyhodil puk z obranného pásma a půjde na trestnou lavici za vyhození puku mimo hřiště.

11:43

Doktor fauloval za Barošovou brankou domácího Tepera, kterého složil na zem a nyní srovnal počet hráčů na ledě. Po jeho faulu se bude hrát ve čtyřech. Trest: 2 minuty, hákování.

10:14

Bartoš při návratu do obrany zkoušel soupeři zvednout hůl, ale trefil do obličeje Paśe. Domácího hráče čeká dvouminutový trest za vysokou hůl.

04:11

Domácí si zahrají první oslabení. Průnik havířovského hráče po pravém mantinelu doprovodil několika sekerami střelec úvodní branky Alan Lyszczarczyk. Toho čeká dvouminutový trest za sekání.

01:22

Lyszczarczyk vybojoval faul na soupeři za havířovskou brankou, následná zpětná přihrávka před branku nebyla přesná. Na trestnou lavici zamířil Jan Hudeček za sekání.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Lyszczarczyk (Teper, Klimša), 22. Komorski (Klimša, Lyszczarczyk), 30. Christov (D. Krenželok, David Bartoš), 45. Komorski

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – Ciura, Teper, Zbořil, J. Michálek, D. Krenželok, Matyáš – Christov (C), David Bartoš, Šlahař – Lyszczarczyk, Komorski, Klimša (A) – Kofroň, Peterek, Martynek (A) – Goiš, Matiaško, Ján Blaško – Čmiel.
Trenér: Trličík.

AZ Havířov: Dolejš (Fučík) – Chroboček, Kadeřávek, T. Pastor, M. Hlaváč, Valenta, Korím, Lytvynov – L. Bednář, Pechanec, Maruna (C) – J. Doktor, Hudeček (A), Dostálek – Mrva, Handl, Paś – Severa, M. Hrubec, Damašek.
Trenér: Flašar.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Hanzlík, Kučera.

Diváci: 867

01:22 HAV 2 Hudeček, sekání
02:39 FRM 1:0 Lyszczarczyk (Teper, Klimša)
04:11 FRM 2 Lyszczarczyk, sekání
10:14 FRM 2 David Bartoš, vysoká hůl
11:43 HAV 2 J. Doktor, hákování
22:00 FRM 2:0 Komorski (Klimša, Lyszczarczyk)
24:58 FRM 2 Matiaško, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
28:38 HAV 2 T. Pastor, nedovolené bránění
29:34 FRM 3:0 Christov (D. Krenželok, David Bartoš)
33:03 FRM 2 Ján Blaško, podrážení
37:36 HAV 2 Kadeřávek, podrážení
39:56 HAV 2 Pechanec, podrážení
43:16 FRM 2 Matyáš, faul kolenem
44:01 FRM 4:0 Komorski
52:14 FRM 2 D. Krenželok, hrubost