1:3
konec (0:0, 0:1, 1:2)
27.11.2021, 12:00 • MEO Arena, Přerov • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Jakub Štěrba (@sterba19))
HC ZUBR Přerov – HC Olomouc
1:3
konec (0:0, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 53. Svoboda (Toman) – 32. Belan (Galvas, Najman), 52. Šulgan (Kučera), 60. Belan (Konobejl)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Vojtek (Ryšavý) – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý (A) – Věchet, Galnor, M. Hanák, J.Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda.
Náhradníci:
Trenér: David Kudělka.
HC Olomouc:
Čerbák (Žbánek) – Drábek (C), Marek, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Miškovský, Kučera, Najman, Navrátil, Jeřábek, Pastrtnek, Konobejl, Neoral, Belan.
Náhradníci:
Trenér: Jan Křivohlávek.
Rozhodčí: Obadal – Hübl, Kociňák.
Diváci:
1. třetina | ||||
5:51 | PRE | 2 | Vojtek, podrážení | |
7:02 | OLO | 2 | Jeřábek, nedovolené bránění | |
13:37 | OLO | 2 | Drábek, podrážení | |
17:59 | PRE | 2 | Nášel, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:41 | OLO | 2 | Konobejl, hákování | |
28:56 | OLO | 2 | Miškovský, podrážení | |
31:07 | PRE | 2 | Polame, faul kolenem | |
31:57 | OLO | 0:1 | Belan (Galvas, Najman) | |
33:51 | OLO | 2 | Najman, napadení | |
39:23 | OLO | 2 | Marek, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:54 | OLO | 2 | Konobejl, podrážení | |
51:31 | OLO | 0:2 | Šulgan (Kučera) | |
52:33 | PRE | 1:2 | Svoboda (Toman) | |
59:34 | OLO | 1:3 | Belan (Konobejl) | |
Konec |
Chicago – St. Louis • po prodl. *21:30 3:2
Philadelphia – Carolina *21:30 3:6
Minnesota – Winnipeg *21:37 7:1
Anaheim – Ottawa *22:00 4:0
Washington – Florida *23:00 4:3
Nashville – New Jersey 00:00 4:2
Columbus – Vancouver 01:00 4:2
Buffalo – Montreal 01:10 4:1
Tampa – Seattle 01:20 3:0
Dallas – Colorado 01:30 3:1
NY Islanders – Pittsburgh 01:30 0:1
San Jose – Toronto 04:30 1:4
Vítkovice – Třinec 12:00 2:5
Havířov – Zlín 12:00 3:4
Přerov – Olomouc 12:00 1:3
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 2:4
Chomutov – K. Vary • po prodl. 12:00 4:3
Kometa Brno – Poruba 13:00 1:2
HK MD Šumperk – Vsetín 13:00 2:1
Mladá Boleslav – HC Litvínov 13:00 6:5
Jihlava – Havlíčkův Brod 13:00 4:3
Pardubice – Tábor • po s.n. (3:2) 13:15 6:5
Motor ČB – Technika Brno 13:30 4:2
Kladno – Třemošná 15:30 6:0
Liberec – PZ Kladno 16:00 5:2
Mountfield HK – Sparta 16:00 7:3
Slavia – Kobra 17:45 12:1
48:54
39:23
33:51
31:07
28:56
21:41
17:59
13:37
7:02
5:51