15.11.2021, 01:00 • Enterprise Center, St. Louis • Jan Prošek

Tipsport: 2.46 4.25 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jordan Binnington (STL) 27 zákroků, 5 OG, úspěšnost 84,4%, odchytal 60:00
Mikko Koskinen (EDM) 35 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 60:00

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl

Tři hvězdy utkání

1. Connor McDavid (EDM) 1+1
2. Leon Draisaitl (EDM) 1+2
3. Robert Thomas (STL) 0+3 (03:53:57)
Dramatický duel končí a hostující celek bere body za výhru 5:4. Edmonton o své výhře rozhodl díky brance v čase 59:32, kdy se trefil Kailer Yamamoto.

59:40

Puk je za brankou Blues.

59:32

59:32 Kailer YAMAMOTO - 4:5

59:32

Edmonton právě vstřelil branku!
Krásná a přihrávka a gól. Hosté jdou do vedení, prosazuje se po šikovné spoluhráčově přihrávce obranou neobsazený a najetý KAILER YAMAMOTO. Asistence: Leon Draisaitl.
Derek Ryan se dostal do útočného pásma, ale minul branku. Dobře se vrátila obrana soupeře.

58:24

Darnell Nurse si poradil s dobrou akcí soupeře, následně Marco Scandella na druhé straně minul branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:26

Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:26

Colton Parayko bojoval o kotouč v obranném pásmu, souboj zvládl, ale následnou akci nedokázal jeho tým proměnit.

57:01

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
Colton Parayko rozehrává od své branky, následně pálil jeho spoluhráč, ale minul branku.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Stav zápasu je vyrovnaný.

54:05

Connor McDavid to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky. Gólman Blues zasahovat nemusel.

53:40

Komerční přestávka je pryč, třetí třetina pokračuje dál. Stav zápasu je vyrovnaný.

53:25

David Perron pálil od modré čáry, rychle poté, co přijel do útočného pásma. Minul branku.

52:19

Kyle Turris byl na modré čáře, ale jeho rána končí zblokovaná v rohu hrací plochy.

51:51

Sledujeme klidnější pasáž hry, střely na branku 37:29.

4:5

Branky a nahrávky: 15. Kyrou (Bučněvič), 30. Bortuzzo (Bozak, Perron), 45. I. Barbašev (R. Thomas, Parayko), 48. Tarasenko (Bučněvič, R. Thomas) – 20. McDavid (Hyman), 23. Draisaitl (McDavid, Hyman), 37. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Yamamoto), 37. R. McLeod (Foegele, Turris), 60. Yamamoto (Draisaitl)

St. Louis Blues: Binnington (J. Hofer) – M. Scandella, Parayko, C. Rosén, Faulk, Walman, Bortuzzo – Kyrou, R. O'Reilly, Bučněvič – I. Barbašev, R. Thomas, Tarasenko – Saad, Bozak, Perron – K. Kostin, Joshua, Neal.

Edmonton Oilers: Koskinen (S. Skinner) – Nurse, Bouchard, Keith, Ceci, K. Russell, Barrie – Hyman, McDavid, Puljujärvi – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Yamamoto – Turris, R. McLeod, Foegele – Benson, D. Ryan, Sceviour.

08:37 EDM 2 Nurse, hákování
09:53 STL 2 R. Thomas, hákování
11:28 EDM 2 Nugent-Hopkins, podrážení
14:11 EDM 2 Sceviour, podrážení
14:18 STL 1:0 Kyrou (Bučněvič)
19:56 EDM 1:1 McDavid (Hyman)