Kvalifikace MS (Evropa)

Polsko – Maďarsko

1:2

konec (0:1)

15.11.2021, 20:45 • PGE Narodowy (Varšava) • Skupina I • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.59 3.79 6.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (22:42:25)
Poláci prohrávají s Maďarskem 1:2. Ve druhém půli nejprve vyrovnal Świderski, ale rozhodující zásah patřil hostům, přesněji řečeno Gazdagovi, který byl přišel v průběhu hry. Hosté tak odvážejí z Polska cenné tři body za výhru a mají důvod k radosti, naopak domácím to dnes nevyšlo a doma nezískávají ani bod.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:16.

90+5

90+3

Dawidowicz srazil Kisse na hřiště. Maďar využívá situace a chvíli nevstává. Hosté získávají cenné vteřiny.

90+1

Hlavní rozhodčí přidává v druhém poločase pět minut nad rámec základní hrací doby!

90

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Bálint Vécsei.

89

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází János Hahn.

88

Gazdag ve středu hřiště fauloval Bednárka. Polsko bude rozehrávat z půlící čáry.

87

Další pokus Zielińského z velké dálky je zblokován. Hosté už si na šikovného střelce Polska dávají pozor, tentokrát nemohla rána v žádném případě projít.

86

Do konce utkání zbývá několik posledních minut. Zdá se, že hosté opravdu nakonec dojdou ke třem bodům po skvělém obratu. Domácí jsou ale u míče a mají posledních pár okamžiků na změnu.

85

Milik hlavičkoval přesně, ale příliš slabě na to, aby překvapil brankáře. Navíc byl Dibusz zajištěn jedním z jeho spoluhráčů, který dával pozor a míč nepustil k vlastnímu brankáři.

84

Zieliński znovu natuje z dálky. Míč zasažený jedním ze soupeřů dopadne na horní síť. Roh pro Polsko.

83

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Tymoteusz Puchacz, přichází Przemysław Płacheta.

82

Puchacz centroval z levého křídla, ale Dibusz vyráží vysoko a míč chytá.

80

80. Daniel GAZDAG - 1:2

80

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Výborná akce Maďarů, kteří se vracejí zpátky do vedení! Útok z pravé strany, po kterém na hranici velkého vápna doputovala přihrávka přesně k DANIELU GAZDAGOVI, který měl dostatek prostoru a času přesně zamířit. Gazdag nasměroval míč přímo do odkryté části branky! Maďaři jsou opět ve vedení a domácí budou mít ve zbytku utkání co dělat!