1:0

konec (0:0)

15.11.2021, 20:45 • Skupina I • Jan Prošek

Tipsport: 1.27 5.59 13.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Albánie vyhrává tento zápas těsně 1:0. Ve druhém poločase dokázala proměnit pokutový kop, díky čemuž v tomto mači vyhrála. (22:38:59)
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 8:17.

90+4

90+3

Jordi Aláez se dostal k zakončení, ale jeho pokus celkem snadno kryje brankář.

90+1

Žlutou kartu dostává Odise Roši (Albánie).

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1

Josep Gómes rozehrává od své branky, rozhodl se pro rychlou rozehrávku.

90

Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Erion Hoxhallari, přichází Ermir Lenjani.

90

Odise Roši byl nachytaný v ofsajdu, akce domácích končí.

87

V osobním souboji si Joan Cervós počínal nedovoleně, hrát tak budou domácí fotbalisté.

85

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Marc Pujol, přichází Xavier Vieira.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Sergi Moreno.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Albert Alavedra, přichází Adrián Rodrígues.

84

Zdá se, že brzy bude střídat hostující celek.

83

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

81

Erion Hoxhallari bude rozehrávat volný kop na své polovině, domácí tak mohou založit další akci.

80

Dostáváme se do posledních deset minut hry v tomto zápase. Aktivněji hrající Albánie zaslouženě vede.

79

Albert Alavedra rozehrává míč na své polovině, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

79

Dva hráči byli krátce po sobě zastiženi v ofsajdu. Nejprve hostující Alexandre Martínez, a pak také domácí Odise Roši.

76

V pohodě hrající domácí fotbalisté mohli přidat další branku, ale Nedim Bajrami netrefil.