NHL

Ottawa Senators – Pittsburgh Penguins

6:3

konec (0:0, 4:0, 2:3)

14.11.2021, 01:15 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Daniel Fekets (@DFekets), Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 3.02 4.39 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Ottawou a Pittsburghem. V první třetině jsme branku neviděli, ale v té druhé se už Senátoři postarali o solidní brankostroj. Drake Batherson v 50. minutě zvýšil už dokonce na 5:0, ale hosté se nechtěli jen tak snadno vzdát. Po brance Kapanena a dvou trefách Rodriguese snížili na rozdíl dvou gólů, ale v úplném závěru zpečetil vítězství Ottawy trefou do prázdné klece Drake Batherson. Domácí tak zvítězili 6:3. (05:01:05)

Ottawa právě vstřelila branku!
Je hotovo! Jednapadesát sekund před závěrečnou sirénou přidává pojistku gólem do prázdné brány DRAKE BATHERSON. 6:3. Asistence: Brady Tkachuk a Josh Norris.

55:57

55:57 Evan RODRIGUES - 5:3

55:57

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hra bez brankáře Pittsburghu vyšla! Zhruba čtyři minuty před koncem třetí třetiny je to už jen o dva góly. Od modré čáry propálil EVAN RODRIGUES vše, co mu stálo v cestě. 5:3. Asistence: Kris Letang a Jake Guentzel.

52:55

52:55 Evan RODRIGUES - 5:2

55:15

Hosté to už zkoušejí bez brankáře. V této situaci rozhodně nemají co ztratit.

52:55

Tučňáci jsou jako polití živou vodou! Po nedůrazu před brankou Ottawy se ke kotouči dostal Kasperi Kapanen, který nabil na levý kruh EVANU RODRIGUESOVI. Útočník hostů s číslem 9 na zádech trefil přesně. 5:2. Asistence: Kasperi Kapanen.

51:49

51:49 Kasperi KAPANEN - 5:1

51:49

Záblesk naděje pro Pittsburgh! Na rozdíl čtyř gólů snižuje KASPERI KAPANEN. Finský útočník zakončil precizně z vrcholu pravého kruhu. 5:1. Asistence: Mark Friedman a Evan Rodrigues.

49:40

49:40 Drake BATHERSON - 5:0

49:40

Obrana Pittsburghu znovu chybovala! Tyler Ennis šikovně prostrčil puk na DRAKEA BATHERSONA, jenž si před DeSmithem poradil bekhendovým blafákem. 5:0. Asistence: Tyler Ennis a Michael Del Zotto.

46:43

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Brady Tkachuk – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Michael Matheson – 2 min., hrubost).

44:54

Carter se protlačil do střelecké pozice na kruhu. Jeho střela golfákem ale skončila na rameni Gustavssona.

42:30

Začátek třetí třetiny tráví na kotouči domácí hokejisté. Norris šikovně tečoval před bránou, avšak DeSmithova vyrážečka pátou branku Ottawy nedopustila.

40:01

6:3

Branky a nahrávky: 26. Sanford (Bernard-Docker, Chabot), 31. Del Zotto (Batherson, Tierney), 32. P. Kelly (L. Shaw, L. Thomson), 38. Stützle (Batherson, Chabot), 50. Batherson (Ennis, Del Zotto), 60. Batherson (B. Tkachuk, Norris) – 52. Kasperi Kapanen (Friedman, Rodrigues), 53. Rodrigues (Kasperi Kapanen), 56. Rodrigues (Letang, Guentzel)

Ottawa Senators: F. Gustavsson (A. Forsberg) – Chabot (A), Zub, Del Zotto, Bernard-Docker, Heatherington, L. Thomson – B. Tkachuk (C), Norris, Batherson – Stützle, Pinto, J. Sokolov – P. Kelly, N. Paul (A), L. Shaw – Sanford, Tierney, Ennis.

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Domingue) – Matheson, Letang (A), P-O. Joseph, Marino, Riikola, Friedman – Guentzel, J. Carter (A), Rust (A) – Zucker, Rodrigues, Kasperi Kapanen – D. Heinen, Blueger, B. McGinn – D. O'Connor, Boyle, Aston-Reese.

Rozhodčí: Markovic, Nicholson – Kelly, Murray

Diváci: 14 661

16:50 OTT 2 B. Tkachuk, nedovolené bránění
17:12 OTT 2 Sanford, vysoká hůl
21:19 OTT 2 L. Thomson, podrážení
25:21 OTT 1:0 Sanford (Bernard-Docker, Chabot)