konec (0:0, 1:0, 1:1)

13.11.2021, 02:30 • United Center, Chicago • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.72 4.51 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:34

Komplikace pro Chicago! Jones (CHI) byl vyloučen za hákování, takže Arizona může při odvolaném brankáři praktikovat přesilovou hru šesti proti čtyřem!

58:31

Wedgewood míří z branky, Arizona hraje v šesti!

52:20

Nyní se na druhé straně zaskvěl Wedgewood! Vyrazil střelu z pravého kruhu před sebe, kde byl Hardman, jehož dorážka do odkryté klece skončila na betonu brankář Coyotes!

51:01

Mohlo být srovnáno! Larsson byl za brankou, vyjel před ní a zkoušel překvapit Fleuryho zakončením k tyčce, ale nepovedlo se mu to. Zkušený brankář Chicaga kotouč vykopl betonem.

Dylan Strome vstřelil svůj první gól v tomto ročníku!

49:26

49:26 Dylan STROME - 2:1

49:26

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácím se také daří využít přesilovou hru. Kane si vyměnil puk s Jonesem, sjel si na levý kruh, odkud přihrával před branku, kde byl DYLAN STROME, jehož střela zapadla za brankáře Arizony – 2:1! Asistence: Patrick Kane, Seth Jones.

48:08

Máme tu další vyloučení, tentokrát na straně Arizony. Strälman (ARI) dostává dvě minuty za podrážení.

44:52

Do gólové příležitosti se dostal Eriksson, jenže nedal! Útočník Arizony se šikovně dostal před obránce soupeře a z pravé strany těsně minul růžek branky Blackhawks!

43:40

Podruhé v této přesilovce ujížděl osamocený Kubalík na Wedgewooda a znovu nedal! Tentokrát se pokoušel střílet mezi betony, brankář Arizony je sklapl včas.

43:00

Obrovská příležitost Chicaga! V přesilové hře po fantastické přihrávce Kanea ujížděl sám na brankáře Arizony Kubalík, jenže trefil pouze tyč!

41:44

Roussel (ARI) míří na trestnou lavici za hru vysokou holí.

41:41

41:41 Andrew LADD - 1:1

41:41

Arizona právě vstřelila branku!
Tak jsem to pěkně zakřikl. Hosté se dostali do útočného pásma, ANDREW LADD si zkušeně obehrál protihráče, najel si na pravý kruh a táhlou střelou na vzdálenější tyč překonal Fleuryho – 1:1! Asistence: Kyle Capobianco.

39:55

V závěru třetiny se nám bude vylučovat. Strome (CHI) vidí trest dvě + dvě minuty za vysokou hůl, Ljubuškin (ARI) bude pykat na dvě minuty za hrubost. Coyotes budou hrát přesilovou hru.

39:42

Rameno musel nyní vystrčit proti ráně Kanea od modré čáry Wedgewood! Tvrdou dělovku forvarda Blackhawks vyrazil.

37:41

Ljubuškin (ARI) sice ubránil Dacha, bylo to ovšem za cenu faulu. Na dvě minuty míří na trestnou lavici za sekání, Blackhawks mají další přesilovku.

31:54

Srovnání na hokejce měl Boyd. Ten dvakrát střílel přímo ze slotu, jenže Fleury si s oběma jeho pokusy dokázal poradit!

25:26

Hosté za neúspěšnou challenge inkasují dvě minuty za zdržování hry.

Gól platí, Chicago Blackhawks jdou do vedení 1:0!

25:26

Gól je přezkoumáván na videu.

25:26

25:26 Alex DEBRINCAT - 1:0

25:26

Nyní je to gól, byť Wedgewood vehementně protestuje, jen nevím, co se mu nezdálo. Chicago se dostalo do útočného pásma, ALEX DEBRINCAT dostal ideální přihrávku na levý kruh a překonal brankáře Coyotes – 1:0! Asistence: Patrick Kane, Riley Stillman.

23:46

Tohle byla hokejová nádhera! Kane dostal ideální pas za obranu, ujížděl osamocen na Wedgewooda, kterého chtěl překonat střelou na lapačku. S tou si brankář Arizony poradil!

22:05

Dobrá šance Chicaga. Johnson dostal přihrávku do jízdy, vjel do pásma, odkud z pravého kruhu prověřil Wedgewooda, ten chytá!

13:17

Gólovka na druhé straně! Arizona ze všeho útočení zapomněla na obranu, čehož mohl využít Dach. Ten jel osamocený na Wedgewooda, ale přestřelil!

12:36

Arizona byla nyní velmi nebezpečná. Keller střílel od modré čáry, k puku se poté dostal Boyd, který si vybruslil před branku a zkoušel překvapit Fleuryho. Bohužel pro Coyotes si na něj v dobré šanci nepřišel.

04:02

Toews (CHI) míří na trestnou lavici za hákování, bude se hrát ve čtyřech.

02:59

Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Ladd (ARI), Chicago bude mít přesilovou hru.

2:1

Branky a nahrávky: 26. DeBrincat (P. Kane, R. Stillman), 50. D. Strome (P. Kane, S. Jones) – 42. Ladd (Capobianco)

Chicago Blackhawks: M.-A. Fleury (Lankinen) – McCabe, S. Jones, C. Murphy, de Haan, E. Gustafsson, R. Stillman – P. Kane, Dach, DeBrincat – Khaira, J. Toews, D. Kubalík – Borgström, D. Strome, Kurashev – Hardman, R. Carpenter, Reese Johnson.

Arizona Coyotes: Wedgewood (K. Vejmelka) – Strälman, Chychrun, Mayo, Gostisbehere, Ljubuškin, Capobianco – Keller, Hayton, Galchenyuk – Kessel, Johan Larsson, Crouse – Ch. Fischer, T. Boyd, L. Eriksson – Ladd, Beagle, Roussel.

02:59 ARI 2 Ladd, nedovolené bránění
04:02 CHI 2 J. Toews, hákování
25:26 CHI 1:0 DeBrincat (P. Kane, R. Stillman)
25:26 ARI 2 zdržování hry / posunutá branka
37:41 ARI 2 Ljubuškin, sekání
39:55 CHI 2+2 D. Strome, vysoká hůl+vysoká hůl, odpyká Hardman