11.11.2021, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Prošek

Tipsport: 2.02 4.13 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radek Faksa (DAL) – 0+0, -2 účast, 1 střel na bránu, TM 2, čas na ledě: 14:56
Kdo se postavil do brankoviště?
Braden Holtby (DAL) – 18 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,7%, odchytal 58:15
Juuse Saros (NSH) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%, odchytal 60:00
Hostující celek bere body z tohoto zápasu za výhru 4:2. Dallas se pokoušel v závěrečné hře bez brankáře vyrovnat, ale místo toho inkasoval gól.

Nashville právě vstřelil branku!
Je to jasné, hosté vyhrají, puk od své modré čáry poslal do prázdné branky COLTON SISSONS. Asistence: Mikael Granlund.

59:00

Pavelského rána končí vedle, poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Juuse Saros mnoho neviděl, ale puk končí vedle.

58:31

Domácí hrají v šesti bez brankáře, usadili se v útočném pásmu.

57:32

Domácí se dostali do útočného pásma. Esa Lindell to zkoušel od modré čáry, ale trefil jen soupeře před sebou.

57:04

Puk vypadl z hrací plochy.

56:43

John Klingberg má puk a čeká na dostřídání spoluhráčů. Domácí ví, že času mnoho už nezbývá.

56:19

Domácí hokejisté stále prohrávají o jednu branku, ale nyní se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Hosté hrají zodpovědně.

55:26

Miro Heiskanen pálil od modré čáry, s jeho pokusem si celkem snadno poradil brankář Preds.

55:16

Komerční přestávka.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Miro Heiskanen trefil jen brankáře ránou z první.

54:43

Jason Robertson to vzal na sebe, střelu schoval za obránce, ale kotouč končí vedle.

54:19

Po delší době se dokázal hostující Nashville osvobodit, a tak sledujeme klidnější pasáž hry.

54:00

Domácí měli k dispozici další buly v útočném pásmu, rána od modré čáry končí vedle.

53:18

Juuse Saros přerušuje hru, v pohodě si poradil se střelou, kterou vyslal domácí hráč. Vhazovat se tedy bude před jeho brankou.

52:30

Dallas se pokouší hrát aktivně, Michael Raffl výborně tečoval spoluhráčovu střelu. Puk ale končí vedle branky. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

52:09

Predators se nyní usadili v útočném pásmu, ale rána Ekholmova od modré čáry byla zblokovaná před brankou.

51:22

Další zajímavá domácí akce končí ofsajdem. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

50:43

50:43 Miro HEISKANEN - 2:3

50:43

Dallas právě vstřelil branku!
Tentokrát to domácím vyšlo na výbornou a na konci krásné kombinace stál zcela volný MIRO HEISKANEN. Ten už pohodlně dostal puk za brankáře. Asistence: Alexandr Radulov a Jamie Benn.

50:33

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:33

Domácí marně čekají na svou výraznější šanci.

50:09

Tyler Seguin mohl pálit, ale ještě kombinuje se spoluhráči, kteří následně přišli o puk.

49:51

Zatím na nějakou šanci v přesilovce domácí čekají, musí rozehrávat od vlastní branky.

48:56

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., držení).

48:43

Stars vybojovali buly v útočném pásmu. Puk sice získali, ale velmi rychle o něj přišli.

48:30

Jani Hakanpää se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale brankář udržel puk před brankovou čárou.

47:32

Juuse Saros přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Dallas se pokouší zdramatizovat zápas, zatím ale marně.

47:20

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

46:44

45:20

Michael Raffl se dostal do brejku, sám mířil na brankáře. Zkoušel blafák, ale brankáře prostřelit nedokázal. Juuse Saros dobře přečetl hru.

44:27

Stars rozehrávají od své branky, Thomas Harley hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, což se mu sice podařilo, ale ke střele to nevedlo.

44:08

Radek Faksa bojoval o kotouč ve středním pásmu, ale přes obranu soupeře se do šance dostat nedokázal.

43:06

Třetí třetina je v plném proudu a hostující celek stále drží vedení o dvě branky. Predators navíc pokračují v aktivní hře, která se musí líbit.

42:15

Jani Hakanpää to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně na druhé straně měl velkou šanci Michael McCarron. Jeho střelu tak tak dokázal zastavit brankář Stars.

41:44

Braden Holtby nekontroloval kotouč, ale dobrou práci odvedli jeho spoluhráči, kteří nenechali soupeře vypálit.

40:43

Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme klidný úvod.

40:01

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Nashville si postupně vypracoval tříbrankový náskok, který v závěru dokázali domácí snížit. Uvidíme, co přinese třetí část.

40:00

39:28

John Klingberg se usadil v útočném pásmu, následná rána končí vedle.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

37:51

37:51 Roope HINTZ - 1:3

37:51

Bleskově se také prosazuje domácí celek, který k velké radosti fanoušků snižuje. Po nepřehledné situaci před brankou dostal puk za čáru ROOPE HINTZ. Asistence: Joe Pavelski a Jason Robertson.

37:36

37:36 Matt DUCHENE - 0:3

37:36

Domácí neproměnili situaci dva na jednoho, a pak se prosazují z následné protiakce hosté MATT DUCHENE poslal kotouč přesně pod horní tyč. Asistence: Thomas Novak a Matt Benning.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Po delší době se hosté usadili v útočném pásmu.

36:26

Domácí hokejisté jsou nyní už střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 15:13, ale na góly prohrávají.

35:35

Juuse Saros si dokázal poradit s rychlou střelou domácích. Kotouč se překulil před horní část branky a málem spadl za brankovou čáru.

35:21

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

34:17

Puk vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.

34:06

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme nyní hokej pět na pět.

33:43

Juuse Saros má na svém kontě další zákrok, v pohodě si poradil se střelou soupeře.

33:15

Alexandr Radulov pálil z dobré pozice na kruhu, jeho rána ale končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

32:55

Alexandre Carrier odchází za asistence lékařů velmi pomalu na ošetřovnu.

32:55

Alexandre Carrier se položil do tvrdé střely soupeře a puk zblokoval helmou podle všeho. Tak ne, bylo to asi ucho.

32:11

Další přesilovku nyní mají k dispozici domácí hokejisté, ti ale úvodní buly prohráli.

32:05

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Luke Kunin – 2 min., sekání).

31:59

Juuse Saros přerušuje hru. Komerční přestávka.

31:18

Jednu jedinou střelu na branku měli domácí během přesilovky. Nyní už hosté hrají v plném počtu.

31:08

Juuse Saros vyjel za svou branku a chtěl puk vyhodit. TO se mu nepodařilo. Následně přišla rána od modré čáry, kterou kryje.

30:38

Benn kombinuje se spoluhráči ve středním pásmu, následně se dostali do útočné třetiny. Střela před brankou byla zblokovaná, a pak obrana vyhodila.

30:06

Další vyhození přes všechny čáry. Domácí hráči se nemohou dostat stabilněji do útočného pásma.

29:43

Predators dokázali vyhodit přes všechny čáry, domácí tedy musí rozehrávat od své branky.

29:30

Krátce před polovinou zápasu si domácí celek zahraje svou první přesilovku.

29:16

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Alexandre Carrier – 2 min., nedovolené bránění).

28:30

28:16

Jamie Benn se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice, ale byl tísněn obránci. Jeho nevýraznou ránu v pohodě kryje brankář.

27:33

Thomas Novak se propracoval k zakončení z dobré pozice. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář.

26:35

Eeli Tolvanen to zkoušel individuálně, ale neuspěl on ani následně jeho spoluhráč od modré čáry.

26:12

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, zatím ale mnoho důvodů k radosti domácí fanoušci nemají.

24:51

24:51 Tanner JEANNOT - 0:2

24:51

Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se střelou ze strany prosazuje TANNER JEANNOT. Braden Holtby nedokázal jeho tvrdou ránu zastavit. Asistence: Philip Tomasino a Mattias Ekholm.

24:27

Braden Holtby rozehrává od své branky, přenechal puk spoluhráči. Ryan Suter rychle dostal hru do útočného pásma. Ale domácí zakončit nedokázali.

23:06

V pohodě nyní mohli hosté rozehrávat, protože domácí byli v ofsajdu.

22:34

Alexandre Carrier bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale přes domácí obranu se k zakončení propracovat nedokázal.

22:00

Úvodní dvě minuty hry ve druhé třetině jsou pryč a zdá se, že budeme dál sledovat velmi dramatický hokej, který mnoho velkých šancí přinášet nebude.

21:13

Vhazovat se nyní bude před brankou Predators.

21:03

Ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Následně je hra přerušená.

20:01

Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme hru pět na pět.

20:01

Střelecky aktivnější hostující celek 8:5, vede po první třetině díky brance z poslední minuty. Trefil se po rychlé akci Ryan Johansen.

20:00

19:08

19:08 Ryan JOHANSEN - 0:1

19:08

Hostující celek se dostává do vedení, po rychlé akci našel Jeannot před brankou neobsazeného RYANA JOHANSENA, který celkem snadno překonal ležícího brankáře. Asistence: Tanner Jeannot a Jakov Trenin.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v úvodní třetině, zatím platí bezbrankový stav.

18:24

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina, která nabídla rychlý hokej.

18:04

Luke Kunin byl volný před brankou, ale spoluhráč k němu přihrávku dostat nedokázal.

17:23

Thomas Novak to vzal na sebe v situaci dva na jednoho. Jeho rána však končí vysoko nad.

17:00

Jani Hakanpää pálil od modré čáry, s jeho projektilem si dokázal brankář poradit.

15:33

Denis Gurjanov a Miro Heiskanen komnbinovali v útočném pásmu. Druhý jmenovaný zkoušel blafák, ale trefil jen brankáře.

15:11

Jason Robertson vedl zajímavou domácí akci, která končí nad. Brankář Nashvillu zasahovat nyní nemusel.

14:35

2:6, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, další velkou šanci měli hosté, ale puk končí vedle.

14:22

Souboje o kotouč probíhají převážně ve středním pásmu.

13:30

Bez výraznějších šancí se nyní hra přelévá ze strany na stranu. Na nějakou výraznější gólovku čekáme.

13:00

Zakázané uvolnění se nepíská, Alexandre Carrier se musel vrátit za svou branku, odkud rychle rozehrál.

12:22

Philippe Myers rozehrával od své branky, následně se dostal do útočného pásma, ale vypálit na branku už nezvládl.

11:56

Sledujeme rychlý hokej, Joe Pavelski to zkoušel individuálně, ale zakončit nedokázal.

10:33

Thomas Novak chtěl zakončit, při pokusu o střelu však upadl. Vypadalo to na možný faul, ale sudí nechává hru plynout.

10:08

Dante Fabbro rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

09:08

V tomto zápase zatím na nějakou výraznější šanci čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.

08:33

Alexandr Radulov si počínal dobře a ve středním pásmu dokázal zastavit zajímavě vypadající akci soupeře.

07:54

07:33

Komerční přestávka

06:53

Braden Holtby si v pohodě dokázal poradit s ránou od modré čáry. Vhazovat se bude před jeho brankou.

06:35

Philip Tomasino neudržel puk před brankou soupeře, a tak mohou v pohodě hrající domácí vyhodit.

06:09

Luke Kunin dostal puk do útočného pásma, ale přihrávka se mu nepovedla, a tak se hra vrací za branku Predators.

05:34

Hostující celek rozehrává od své branky, zatím se Dallas v pohodě brání a nedává soupeři mnoho prostoru.

04:54

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., vysoká hůl).

04:09

Juuse Saros musel znovu zasahovat, Jason Robertson se propracoval do střelecké pozice. Puk brankář vytěsnil mimo branku.

03:46

Joe Pavelski se po pěkné rychlé akci středem dostal do zakončení a proti jeho střele zasáhl Juuse Saros.

02:13

Braden Holtby si nyní připsal v krátkém čase hned dva zákroky, ale obě střely byly z velké dálky, a tak si domácí gólman v pohodě poradil.

01:33

Denis Gurjanov to vzal na sebe, ale hostující obrana si dokázala poradit. Následně akce pokračovala dál, a pak byla rána zblokovaná.

01:08

Špatná rozehrávka Dallasu, a tak se bude vhazovat před brankou Stars.

00:39

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, sledujeme v úvodu zápasu klidnější pasáž hry.

00:10

Miro Heiskanen se sice dostal do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet. Navíc přišel o kotouč.

00:01

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – Hanley, M. Heiskanen, R. Suter, J. Klingberg, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Jamie Benn, Faksa, A. Radulov – Kiviranta, Seguin, Gurjanov – M. Raffl, Glendening, Comeau.

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi, Fabbro, Ekholm, Benning, A. Carrier, P. Myers – Jeannot, Johansen, Tomasino – Kunin, Mikael Granlund, Duchene – Trenin, Sissons, Tolvanen – Novak, Olivier, McCarron..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 2. května 2021 a v prodloužení vyhrál domácí Nashville díky trefě Hauly.
í Dallas Stars odehrál 11 zápasů s bilancí 0-4-2-5 a ziskem 10 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. V prodloužení porazil Calgary Flames 4:3. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 2:3 v prodloužení, Ottawu Senators 1:4, Winnipeg Jets 3:4 v nájezdech a na Vancouver Canucks 3:6.
Nashville Predators odehrál 12 zápasů s bilancí 4-2-1-5 a ziskem 13 bodů. V posledních pěti zápasech tým vyhrál tři. Poradil si s New Yorkem Islanders 3:2 v nájezdech, Calgary Flames 3:2 v prodloužení a s Vancouverem Canucks 3:2. Tým nestačil na Edmonton Oilers 2:5 a na Chicago Blackhawks 1:2 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Nashville Predators.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

2:4

Branky a nahrávky: 38. Hintz (Pavelski, J. Robertson), 51. M. Heiskanen (A. Radulov, Jamie Benn) – 20. Johansen (Jeannot, Trenin), 25. Jeannot (Tomasino, Ekholm), 38. Duchene (Novak), 60. Sissons (Mikael Granlund)

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – M. Heiskanen, R. Suter, J. Klingberg, Lindell (A), Hakanpää, Harley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Jamie Benn (C), Faksa, A. Radulov – Kiviranta, Seguin (A), Gurjanov – M. Raffl, Glendening, Comeau.

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Benning, A. Carrier, P. Myers – Jeannot, Johansen, Tomasino – Kunin, Mikael Granlund (A), Duchene – Trenin, Sissons, Tolvanen – Novak, Olivier, McCarron.

Rozhodčí: Morton, Chmielewski – Barton, Rody

Diváci: 17 560

04:54 DAL 2 Jamie Benn, vysoká hůl
19:08 NSH 0:1 Johansen (Jeannot, Trenin)
24:51 NSH 0:2 Jeannot (Tomasino, Ekholm)
29:16 NSH 2 A. Carrier, nedovolené bránění