2:3

konec (1:1, 0:0, 1:2)

11.11.2021, 17:30 • Vaasa, Finsko • Filip Prokeš

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (19:42:50)
Třetí třetina rozhodla, že radostnější budou po zápase hráči Česka U17, kteří si připisují v prvním zápase na turnaji čtyř ve Vaase první výhru. V třetí třetině se nejdříve trefil Jakub Štancl a za sedm minut na něj navázal Jan Šprynar rozdílovou brankou. Finové už jen mírnili porážku gólem na 2:3. Do brány Hrabala přesně zamířil Rasmus Umpulainen. Zápas tak končí 3:2 pro Česko.

59:22

Finsko si vytváří velký tlak.

58:48

58:48 KUMPULAINEN - 2:3

58:48

Finsko právě vstřelilo branku!
Domácí publikum vybuchlo radostí, protože domácí tým snižuje na 2:3. Střelcem branky je RASMUS UMPULAINEN. Asistence: Jesse Kiiskinen.

58:42

Oddechový čas pro domácí.

58:42

Vyloučení v týmu Česko (Kočí – 2 min., napadení).

58:33

Kočí poslal soupeře k zemi a bude vyloučen.

57:13

Finové to zkouší v šesti.

56:34

Finové se snaží, ale jejich pokusy dostat se do pásma jsou zatím bez většího úspěchu odvraceny Čechy.

55:11

Ztráta dvou gólů už se domácím hráčům bude velmi těžko stahovat, zvlášť když se podíváme na obraz hry v posledních minutách.

54:24

54:24 ŠPRYNAR - 1:3

54:24

Česko právě vstřelilo branku!
Střela JANA ŠPRYNARA z kruhu znamená že Češi odskakují do dvou gólového vedení a jsou tak odměněni za svoji aktivitu v posledních minutách. Asistence: Jiří Felcman.

53:48

Bialy zaváží puk do útočného pásma. Češi následně vyslali střelecký pokus na Nikkilu.

52:24

Finům se nedaří navázat na dobrou hru z druhé třetiny, když mají problémy opustit i vlastní pásmo.

51:58

Vhazovat se bude ve středním pásmu po ofsajdu Finů.

51:16

Český pokus o útok měl velice krátkého trvání, když ho s přehledem zastavují obránci Finska.

50:17

Domácí fanoušci ožili a začínají svůj tým hlasitě podporovat při honbě za vyrovnáním.

2:3

Branky a nahrávky: 7. Pieniniemi (Kiiskinen, Hynninen), 59. Kumpulainen (Kiiskinen) – 18. Vehovsky (Adámek), 48. Štancl (Felcman, Šprynar), 55. Šprynar (Felcman)

Finsko: Nikkilä (Vali) – Kangas, Kähkönen, Junnkari, Talvikunnas, Pienioniemi, Korkola, Paloluoma – Nurmi, Hynninen, Kiiskinen, Alasiurua, Kumpulainen, Uronen, Koponen, Leppä, Tiainen, Toivonen, Pohjalainen, Elo.

Česko: Hrabal (Dybal) – Kočí, Husinecký, Eichler, Eich, Matějíček, Bialy, Pérez – Štancl, Šprynar, Felcman, Šimek, Holčák, Csabi, Vehovský, Adámek, Kalužík, Albrecht, Kučera, Maštalířský.

Rozhodčí: Neva – Holmbäck, Välimaa

05:21 CZE 2 Husinecký, držení
06:09 FIN 1:0 Pieniniemi (Kiiskinen, Hynninen)
06:50 CZE 2 Eichler, podrážení
17:44 CZE 1:1 Vehovsky (Adámek)
31:04 CZE 2 Csabi, hákování