04.11.2021, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Tomáš Němčík

Tipsport: 2.22 4.02 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do utkání nezasáhl žádný český, ani slovenský hokejista. (17:23:05)

Střely na branku 26-40
Trestné minuty 8-4
Hity 28-24
Vhazování 21-36
Skončilo velmi dramatické utkání, ve kterém se nejprve domácí dostali do tříbrankového vedení, avšak hosté se nevzdali. Metallurg snížil na rozdíl jedné branky, ale Lokomotiv nakonec své vedení 3:2 udržel. Vítěznou branku zápasu si připsal Alexandr Polunin, který skóroval ve 26. minutě.

59:36

Nahození Brendana Leipsica bylo tečováno, avšak kotouč zůstává mimo branku domácích. Tlak Metallurgu nepřestává.

59:04

Po pasu Philippa Mailleta pálil od modré čáry Linus Hultström, jehož rána skončila v náručí domácího brankáře.

58:44

Hosté to zkoušejí v šesti v útočném pásmu!

58:44

Oddechový čas pro hosty.

58:44

Obrovská šance hostí! Po střele Arťoma Minulina domácí brankář kotouč jen přibrzdil, když se kus černé gumy zastavil za ním. Poté se do brankoviště přiřítili v podstatě všichni hráči na ledě, ale domácí trochu zázračně zvládli utěsnit všechny cesty, kterými by se kotouč mohl do branky dostat!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Kotouč mají na holi domácí, kteří se už snaží jen tahat čas.

57:14

Domácí byli nyní pod mírným tlakem, a tak se pomohli vyhozením puku na icing.

56:42

Hosté jsou v posledních minutách opravdu bezzubí. Nyní si nepohlídali přechod útočné modré čáry, a tak se píská ofsajd.

55:47

Druhá útočná formace Lokomotivu nyní předvádí výbornou práci, když drží kotouč daleko od brány Edwarda Pasquala.

54:53

Rušan Rafikov získal puk a nic nevymýšlel. Odpálil jej až na icing.

53:53

Hosté jsou sice častěji na kotouči, avšak i nyní platí, že domácí brankář nemusí řešit žádnou spletitou situaci.

53:05

Kotouč se nyní došoural až k domácímu brankáři, který hru přerušil. Následuje komerční přestávka.

52:40

Uběhla další minuta, ve které domácí nemuseli před vlastní bránou řešit žádnou složitou situaci.

51:45

Domácí po zisku kotouče nic nevymýšleli a jen jej poslali do bezpečí tak, že se nepíská icing.

50:52

Maxim Karpov už se na vrcholku levého kruhu odhodlával ke střele, ale puk mu v rozhodující chvíli ujel.

3:2

Branky a nahrávky: 19. A. Anisimov (A. Marčenko), 24. Boucher (A. Anisimov, J. Averin), 26. Polunin (Korškov) – 32. S. Košelev (Currie, Zemčonok), 44. Zernov

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (D. Isajev) – A. Marčenko (C), Rafikov, Jelesin, Misjul, Čerepanov, M. Osipov – J. Averin (A), A. Anisimov (A), Boucher – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Kajumov, Georgij Ivanov, Denis Alexejev – P. Kudrjavcev, Arťom Iljenko, M. Beljajev – Berjozkin.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (26. Zagidulin) – J. Jakovlev (C), Zemčonok, Makljukov, Hultström, Pašnin (A), Minulin, I. Nikolajev – Čibisov, Currie (A), S. Košelev – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Ruděnkov, Korobkin, Akolzin – Potěchin.

Rozhodčí: Kulakov, Morozov – Lazarev, Šalagin

Diváci: 2 230

17:16 MET 2 Leipsic, krosček
18:13 JAR 1:0 A. Anisimov (A. Marčenko)
23:26 JAR 2:0 Boucher (A. Anisimov, J. Averin)
26:00 JAR 3:0 Polunin (Korškov)
26:00 MET -Olkinuora +Zagidulin (Střídání)