konec (0:1)

30.10.2021, 17:30 • 14. kolo • Jakub Hladký

Tipsport: 1.1 8.0 8.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:23:03)
Utkání mezi první Kroměříží a předposlední Vrchovinou je u konce. Zápas, ve kterém byli domácí v roli favorita, rozhodně nemusel dopadnout tak, jak dopadl. Ačkoliv Kroměříž měla míč ve své moci častěji než její soupeř, tak šancí na obou stranách bylo poměrně stejně. V prvním poločase otevřel skóre utkání obránce Lukáš Smetana. S nepříznivým stavem si domácí dokázali poradit v úvodu druhého poločasu, kdy z velké vzdálenosti překonal Claude Lhotecký brankáře hostů a o pár minut později poslal do vedení zároveň stejný autor posledního gólu Adam Houser, díky čemuž domácí zůstávají po sedmé v řadě neporaženi.

90+2

89

ADAM HOUSER navyšuje střelou k pravé dolní tyči vedení svého týmu na 3-1. Brankář P. Šmída měl špatný výhled, což mělo za následek jeho pozdní reakci a po míči se marně natahoval.

85

Obrovského zmatku v pokutovém území domácích využil jeden z hostů a střelou, která mířila těsně nad bránu se pokusil o vyrovnání.

80

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hekerle, přichází Sytař.

80

Žlutou kartu dostává Tomáš Duba (SFK Vrchovina).

79

Dlouhým nákopem za obranu vyslal brankář hostů svého spoluhráče na úroveň šestnáctky, ten do poslední chvíle o balón bojoval, ale proti zdvojené obraně domácích neměl šanci.

76

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Surynek.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Lhotecký, přichází Votava.

73

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Bača.

71

Obránce domácích vystihl přihrávku hostů a umožnil svému týmu uklidnit hru a podržet míč na svých kopačkách.

69

Hostující hráč nestačil na přihrávku svého spoluhráče a celá akce končí odkopem od brány.

68

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Smetana, přichází Trojánek.

60

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Svoboda.

59

ADAM HOUSER si nadskočil na letící míč v pokutovém území a hlavou překonal vyběhlého brankáře hostů, který na míč už nedokázal
dosáhnout.

56

Žlutou kartu dostává Partl (SFK Vrchovina).
Žlutou kartu dostává Červenka (SK HS Kroměříž).

54

Zmatku v obraně hostů využil CLAUDE LHOTECKÝ a střelou z velké vzdálenosti překonal brankáře Petra Šmídu.

51

Domácím se podařilo propláchnout do útočné šestnáctky, přízemní centr ale nakonec končí v zázemí.

48

Dlouhý aut do šestnáctky domácích přeletěl až na zadní tyč, kde stál předem připravený jeden z hostujících hráčů, ten si ale míč nedokázal Zpracovat a odkopem od brány může Kroměříž pokračovat.

46

45

První poločas je u konce! Domácí Kroměříž má ze hry mnohem víc než její protivník, ale až na pár centrů a střel, které ve většině případů zdaleka neohrozily bránu soupeře, tak si nic lepšího vytvořit nedokázali. Méně aktivní SFK Vrchovina si navzdory pouze pár protiútoků si připsala nakonec gól. To se ve 31. minutě podařilo Lukáši Smetanovi. Druhá půle začne za pár okamžiků.

45+2

Domácí nepolevují a střelou z hranice šestnáctky se snaží o změnu stavu ještě před koncem první půle.

43

Hlavní sudí nastavuje dvě minuty prvního poločasu.

41

Další centr mířil do šestnáctky hostů, avšak ten byl bez problému odvrácen.

38

Kroměříž měla příležitost ohrozit soupeřovu bránu volným přímým kopem, který však nakonec skončil za postranní čarou a nikoho nenašel.

35

Domácí se snaží o založení útoku na polovině hřiště, po chvíli došlo ale ke ztrátě a nepodpořený Tomáš Duba se marně snažil dostat přes tři bránící hráče.

31

LUKÁŠ SMETANA otevírá skóre utkání poté, co se k němu dostal odražený míč a střelou po zemi překonal domácího brankáře, který se nestihl dostat k míči včas.

28

Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).

26

Hosté teď brání velmi hluboko na své polovině už delší dobu.

24

Hra je na chvíli přerušena kvůli ošetření Petra Dudy. Vše je ale v pořádku a ve hře se může pokračovat.

21

Výborným skluzem zabránil protiútok hostů jeden ze stoperů Kroměříže.

20

Domácí zahráli přímý volný kop na krátko, avšak celou akci překombinovali a o míč přišli.

17

Domácí to teď zkusili přenesením balónu na druhou stranu. Obrana Vrchoviny byla ale připravena a donutila Kroměříž vrátit míč zpět.

15

Hostující Vrchovina si po delší době může pohrát s míčem, díky faulu jednoho z domácích.

14

Domácí budou zahrávat svůj druhý roh v utkání.

12

Vrchovina byla donucena odkopnout míč do zázemí poté, co domácí zvětšili svůj presink.

10

Střelou z velkého úhlu se pokusil o změnu stavu domácí obránce, střela ale skončila v boční síti.

6

Kroměříž udává tempo hry, ale k žádné větší šanci se zatím nedostala.

4

Nepřesný odkop od brány umožnil domácím odcentrovat do soupeřovy šestnáctky, centr ale nikoho nenašel.

2

Zahraný rohový kop našel jednoho z hráčů Kroměříže, ten však střelou zvoleje přestřelil brankovou konstrukci.

2

Domácí budou zahrávat první rohový kop utkání.

1

O výkop utkání se postarala hostující Vrchovina, která o míč okamžitě přišla.

1

Kroměříž: Dostál- Zavadil, Tiahlo, Matoušek (C), Jeleček- Cupák, Machálek, Sklenář, Houser, Plecitý- Lhotecký

Náhradníci: Lebánek- Votava, Novotný, Surynek, Hapal, Červenka, Vyhlíd

Vrchovina: Šmída- Černý, Vícha, Hekerle, Smetana, Duda- Michal (C), Chloupek, Partl, Vacek- Duba

Náhradníci: Doležal- Svoboda, Sytař, Trojánek, Jícha, Holman, Bača
SK Hanácká Slavia Kroměříž

Bude dosavadní série šesti neproher v řadě domácích přerušena? To se dozvíme v sobotním utkání, kdy momentální lídr tabulky přivítá na svém hřišti šestnáctou Vrchovinu. V současnosti první Kroměříž nejvíce ohrožuje druhá Sigma Olomouc B se ztrátou jednoho bodu a třetí Ostrava B se ztrátou dvou bodů. Trenér Bronislav Červenka se kromě skvělé formy favorizovaného týmu může pyšnit i tím, že jeho svěřenci se vešli do tabulky nejlepších střelců do 10. místa hned dvakrát.
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě

Hostující Vrchovině se na rozdíl od domácí Kroměříže tolik nedaří. Tři body si Vrchovina naposled připsala se Znojmem, kdy však ještě netušila, že v příštích osmi zápasech ji čeká pět proher a pouhé tři remízy. Zítřejší utkání by hosté potřebovali konečně vyhrát, poněvadž předposlední Znojmo se ve stejný den utká s posledními Otrokovicemi, což zaručí zisk bodů minimálně jednoho celku a aktuální 16. příčka Vrchoviny by se mohla stát předposlední sedmnáctou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.