Česká fotbalová liga (B)

FK Přepeře – FK Jablonec B

2:1

konec (0:1)

30.10.2021, 10:30 • Přepeře • 14. kolo • Info o změnách stavu (Michal Nussbauer)

Tipsport: 2.4 3.6 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápase je u konce, na gól Skuhravého z první půle odpověděl ve druhém dějství dvojnásobným počtem branek Synek, čímž dostal Přepeře na dostřel Jablonci – na začátku jarní části bude v tabulce mezi oběma celky pouhý jeden bod, ačkoliv Jablonec stále zůstane první. Ještě jednou bych se rád omluvil za technické potíže na straně poskytovatele obrazu, které znemožnily pořádný přenos, a popřál všem čtenářům i tak krásný zbytek soboty. (12:38:18)

90+5

90+3

Žlutou kartu dostává Tobiaš (FK Přepeře).

86

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Novák, přichází Tobiaš.

81

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Daníček, přichází Štěpánek.

79

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Synek, přichází Prokopec.

79

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Elbel.

72

Přepeře právě vstřelily branku!
Domácí otáčejí zápas druhým gólem JAKUBA SYNKA a v průběžné tabulce jsou teď jen bod za béčkem Jablonce!

68

Žluto před očima má teď i jeden z hostujících plejerů, je jím David Skuhravý.

64

Žlutý kartónek si teď zblízka prohlédl Daniel Novák (FK Přepeře)

63

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Martan, přichází Bulíř.

58

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Černák, přichází Werani.

58

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Nykrín, přichází Kinčl.

54

A máme vyrovnáno! Domácím se podařilo prostřelit Ježka, stav zápasu je tedy 1:1! Síť dokázal rozvlnit JAKUB SYNEK!

46

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Fingerhut, přichází Pavlata.

46

První půle je za námi, Jablonec B zatím vede na půdě Přepeří 0:1 a pokud si tento stav do konce zápasu pohlídá, bude mít na svého dnešního soupeře v tabulce osmibodový náskok a garanci minimálně pětibodového rozdílu v porovnání s týmem na druhém místě v tabulce, kterým by se po případné výhře mohly stát Živanice.

45

34

Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
Hosté v průběhu zápasu nastřelili i tyč, napodruhé už Přepeře branková konstrukce nezachránila a jablonečtí se ujímají vedení! Prosadil se kapitán týmu, DAVID SKUHRAVÝ!