HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

5:3

konec (1:0, 2:3, 2:0)

29.10.2021, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 14. kolo • Milan Horák

Domácí se i přes výpadek ve druhé třetině vzchopili, ukázali hlad po výhře a po dvou gólech ze třetí třetiny berou z dnešního klání tři body.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:02:01)

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:50

Dukla právě vstřelila branku!
Autorem branky je VYVIAL. Asistence: Šabatka a Čermák.

57:33

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Putz – osobní trest do konce utkání, bodnutí špičkou hole + 5 min., bodnutí špičkou hole). Trest odpyká Sochor.

57:30

Oddechový čas pro domácí.

57:30

Maláč je nyní ostřelován ze všech stran!

56:22

Putzovi se střílená přihrávka jenom otřela o hokejku, do prostoru tří tyčí však nezamířila!

55:44

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matějíček – 2 min., držení).

55:10

Maláč likviduje střelu z modré a přerušuje hru.

53:20

ADAM RAUŠ dostal přesnou přihrávku do jízdy na pravém mantinelu, rychle vypálil ze zápěstí a puk zapadl přesně ke vzdálenější tyči – 4:3! Asistence: Martin Matějíček, Filip Maláč.

51:20

Číhal se po opuštění trestné lavice ihned zapojil do kombinace a málem velmi zatopil obráncům Motoru.

50:30

Nevšímal se dostal do dobré pozice na pravém kruhu, Maleček zasahuje betonem.

49:40

Čermák to zkusil z mezikruží, branku Malečka ale přestřelil.

49:00

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Petrásek – 2 min., sekání).

48:25

Příliš rychlí byli nyní útočníci Dukly na modré čáře a hru přerušuje ofsajd.

47:45

Jungwirth trefuje z pravého kruhu pouze tyč!

47:20

Dukle se podařilo ubránit početní výhodu soupeře a je již v plném počtu.

46:20

Nevšímal se i při vlastním oslabení dostal do šance. Maleček zasahuje betonem.

45:40

Toto vyloučení může Duklu ještě mrzet. Poté co Motor ve druhé třetině ukázal, co v přesilovkách umí.

45:12

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min., hákování).

44:25

Číhal nyní dvakrát pálil z modré.

43:00

Remeš se nyní dostal k odraženému puku ve středním pásmu a snažil se o střelu z levého kruhu. Ta byla sražená a dopředu můžou domácí.

42:00

Oba celky jsou nyní v plném počtu.

41:25

Číhal se dostal po kombinaci v pásmo ke střele z modré, ta ale minula bránu nejméně o metr.

40:40

Dukla prozatím drží útočné pásmo a snaží se ohrozit branku Malečka.

40:05

Začíná třetí třetina a hráči si poprvé zkusí hru 4 na 4.

40:01

Jestli byla první třetina hektická, tak tato byla ještě jednou tolik. Motor po dvou rychlých brankách ve 30. a 31. minutě vyrovnal, následně šel i do vedení po gólu Petráska.. Duklu nakopla až přesilovka ve 37. minutě kdy srovnal na 3:3 Matějíček.

Třetí třetina začíná za 15 minut.

40:00

39:59

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sapík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Petrásek – 2 min., hrubost).

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:05

Bulík se sice dostal s kotoučem do pásma, tam ho ale rychle odevzdal a zamířil na střídačku.

37:25

Motor se pomalu zabydluje v útočném pásmu.

36:08

Jihlava proměňuje další přesilovku. Na modrou čáru dostal přesnou přihrávku MARTIN MATĚJÍČEK a střelou k pravé tyči srovnává na 3:3! Asistence: Jan Nevšímal, Patrik Čermák.

35:40

Motor se osvobozuje vyhozením puku až k Maláčovi.

34:26

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Kumpfmüller – 2 min., držení).

34:15

České Budějovice právě vstřelily branku!
Vyhrané buly ve středním pásmu a Motor jde do vedení! Po levé straně se po buly dostal s pukem na kruh FILIP PETRÁSEK a trefuje přesně levý horní roh branky! Asistence: Jaroslav Pouzar

33:50

Nyní to zkusil z mezikruží Remeš, Maláč likviduje akci lapačkou a přerušuje hru.

33:10

Putz byl nyní ve velké šanci na levém kruhu, branku Maláče ale o pár centimetrů netrefil!

32:52

Icing ze strany Motoru a domácí mohou trochu oddychnout.

32:30

Jihlavští jsou nyní jako opaření po dvou rychle inkasovaných gólech.

31:30

Masopust se opět dostal do úniku, blafákem do bekhendu však Maláče neobalamutil!

30:13

Hráči Dukly se nestačili vzpamatovat po první inkasované brance a během pár vteřin je vyrovnáno. Autorem vyrovnávací trefy je FRANTIŠEK SCHWARTZ. Asistence: David Putz, Štěpán Maleček.

29:50

Motor snižuje na 2:1. po kombinaci v útočném pásmu se k puku dostal na pravém kruhu DAVID KAŠPAR a trefil se přesně do šibenice Maláčovy klece! Asistence: Jaroslav Pouzar, Filip Petrásek.

28:40

Motoru se nedaří najít klid na hokejkách. Dukla se jednoduše dostává k pukům, které následně ihned vyhazuje.

28:00

Pouzar vypálil z levého kruhu, Bulík střelu blokuje.

27:00

Motor bude mít nyní více prostoru ve čtyřminutové přesilovce.

26:15

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vovsík – 2 min., krosček + 2 min., nesportovní chování).

24:56

Kombinace v útočném pásmu a Dukla jde do dvougólového vedení. Na levý kruh dostal nabito JONÁŠ JUNGWIRTH, který na nic nečekal a střelou z první rozvlnil síť za Malečkem!
Asistence: Matouš Menšík, Marek Melenovský.

23:55

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Schwartz – 2 min., držení).

23:10

Báťa nyní měl na holi gólovku, ale v poslední chvíli mu puk skočil přes lopatu a odkrytou klec nedokázal trefit!

22:20

Opět střílel Číhal, tentokrát z levé strany. Maleček vyráží betonem.

22:00

Motor je již v plném počtu.

21:56

Nyní Číhal pálil z modré, Maleček opět zasahuje.

21:50

Vyvial to vzal na sebe na levém kruhu a prověřil Malečka. Ten ramenem vyráží puk do ochranné sítě.

21:10

Šabatka vypálil z modré, střelu blokuje obránce.

20:30

Dukla drží Motor v pásmu a rychle kombinuje krz útočné pásmo.

20:05

Dukla nastupuje do druhé části v početní výhodě a rychle se snaží dostat do útočného pásma.

20:01

První třetina byla hektická z obou stran. Hra nahoru a dolů vypovídá o kvalitách hráčů na obou stranách. Skóre otevřel až v 15. minutě po samostatné akci Číhal, který se nebál projet si polovinu hřiště a přesně zakončit.

Druhá třetina začíná za 15 minut.

20:00

19:59

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Placek – 2 min., podrážení).

19:30

Dukla nyní v šesti v signalizované výhodě kombinuje v útočném pásmu a vypadá to, že přesilovka jí začne až od samého začátku druhé části.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:20

Opět pálil Masopust, nyní ale zasáhl dříve bek Dukly a zblokoval střelu od modré.

18:00

Masopust se odhodlal ke střele z modré. Tu Maláč moc dobře viděl a zasahuje lapačkou.

17:50

Sražená střela a kotouč končí v ochranné síti za Maláčovou klecí.

16:10

Dukla po vstřeleném gólu dostala pořádnou chuť hrát a drží se v útočném pásmu.

15:15

Nyní vyšla spolupráce na modré mezi Matějíčkem a Vovsíkem a právě Vovsík prověřil Malečka z modré. Ten stačil vytasit lapačku a pokus Dukly zlikvidovat.

14:04

LUKÁŠ ČÍHAL to vzal ve svém pásmu na sebe, projel až do pásma útočného, a střelou po ledě prostřelil Malečka – 1:0! Bez asistence.

13:20

Maláč nyní má plné ruce práce se střelami od modré.

12:30

Janoch prověřil Maláče z modré čáry. Ten raději puk podržel a přerušuje hru.

11:40

Rauš dostal dvakrát za sebou nabito na mezikruží, Maleček ale stále odolává pokusům jihlavských forwardů!

10:40

Po střele Kerbera zůstal puk v lapačce Malečka. Bude se vhazovat na levém kruhu před jeho svatyní.

10:00

Zdarsa to zkusil z mezikruží, Maleček vyráží puk do rohu.

09:05

Kašpar vypálil skvěle z pravého kruhu a Maláč byl donucen k zákroku. Puk stačil ve vzduchu vytěsnit mimo prostor tří tyčí holí!

08:30

Vyvial se neudržel na modré čáře a sudí píská ofsajd.

07:55

Kotouč skončil po zblokování přihrávky na trestné lavici, vhazovat se bude v pásmu Dukly.

07:15

Báťa se dostal do výborné pozice na levém kruhu, Maleček jeho pokus vyráží ramenem!

05:55

Motor uklidňuje hru rozehrávkou od svých beků.

05:00

Maleček má po střele z pravého kruhu kotouč v lapačce. Kotouč raději podržel a bude následovat vhazování.

04:00

Vyvial našel Zdarsu, který byl rozjetý na mezikruží. Ten se dostal ale tak blízko k brance, že už mu nezbyl volný prostor na pokus ohrozit Malečka.

03:15

Motor se nedokázal udržet v útočném pásmu a dopředu jde Dukla.

03:10

Po zakázaném uvolnění Dukly se hra přesune zpět před Maláčovu klec.

03:00

Maláč si připisuje po třech minutách první zákrok.

02:30

Číhal vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a hned se snažil najít rozjetého Jungwirtha na vzdálenější modré čáře.

01:10

Čermák se probojoval po pravé straně do útočného pásma, Maleček ale zatím zůstává klidný ve své kleci.

00:25

Sudí sice zapískal icing, ale jelikož chtěl gólman Dukly hrát, tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

00:05

Jako první se kotouče po zahajovacím buly ujímají domácí a snaží se o rychlé založení útoku z vlastního pásma.

00:01

Trenér: Michal Broš

Trenér: Josef Turek

Rozhodčí: Mejzlík – Polák, Kotlík.
Příjemný hokejový podvečer z Jihlavy!

Dnes proti sobě nastoupí téměř vyrovnané celky. Dukla má po 13 zápasech na svém kontě šest výher a tedy s 18 body se nachází na 12. místě.

České Budějovice mají sice o polovinu bodů méně než Dukla, tedy 9. V tabulce je dělí ale pouze čtyři příčky a je tedy stále o co hrát.

Utkání začíná v 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Číhal, 25. Jungwirth (Menšík, Melenovský), 37. Matějíček (Nevšímal, Čermák), 54. Rauš (Matějíček, Maláč), 58. Vyvial (Šabatka, Čermák) – 30. Kašpar (Pouzar, Petrásek), 31. Schwartz (Putz, Maleček), 35. Petrásek (Pouzar)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Matějíček, Šabatka, Sapík, Melenovský, Číhal, Kerber, Vovsík – Jungwirth, Menšík, Rauš – Čermák, Zdarsa, Vyvial – Nevšímal, Bulík, Báťa – Bačkovský Trenér: Michal Broš

Banes Motor České Budějovice: Maleček (Ludvík) – Remta, Willmann, Placek, Fousek, Pavlát, Kumpfmüller – Janoch, Masopust, Remeš – Kašpar, Petrásek, Pouzar – Putz, Schwartz, Anderle – Vavřík, Sochor Trenér: Josef Turek

Rozhodčí: Mejzlík – Polák, Kotlík

14:04 JIH 1:0 Číhal
19:59 CEB 2 Placek, podrážení
23:55 CEB 2 Schwartz, držení
24:56 JIH 2:0 Jungwirth (Menšík, Melenovský)
26:15 JIH 2+2 Vovsík, krosček+nesportovní chování
29:50 CEB 2:1 Kašpar (Pouzar, Petrásek)
30:13 CEB 2:2 Schwartz (Putz, Maleček)
34:15 CEB 2:3 Petrásek (Pouzar)
34:26 CEB 2 Kumpfmüller, držení
36:08 JIH 3:3 Matějíček (Nevšímal, Čermák)
55:44 JIH 2 Matějíček, držení
57:33 CEB 20 OK+5 Putz, bodnutí špičkou hole+bodnutí špičkou hole, odpyká Sochor
57:50 JIH 5:3 Vyvial (Šabatka, Čermák)