2:1

konec (0:0, 2:0, 0:1)

29.10.2021, 17:30 • Ostravar aréna • 19. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 1.85 4.4 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas devatenáctého kola, alespoň zde v Ostravar aréně už zná svého vítěze. Vítkovičtí dnešní výhrou natáhli svou vítěznou šňůru na tři zápasy a připisují si do tabulky tři body. Zlínští sice ve třetí třetině střelecky zabrali, snížili na rozdíl jediné branky a vítkovické dokonce přestříleli, ale ani to jim k výhře nebo případnému prodloužení nepomohlo. Hostující fanoušci se tak musejí smířit s další prohrou.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a užijte si nadcházející víkend, pokud jej nemáte pracovní. Já se budu těšit brzy opět na počtenou. (20:19:11)

59:57

Zlínští v pásmu, ale vítkovičtí se rychle vracejí před svou branku.

59:52

Ještě jednou to zkouší Kalus, ale míjí.

59:43

Krenželok s Kalusem se propracovali k brance, ale nejsou přesní.

59:18

Domácí posílají puk směrem k opuštěné brance hostů, Flynn ale ale rychlejší.

59:00

Kotouč je zašlápnut v rohu u vítkovické branky, sudí vyčkávají.

58:47

Huf zůstává na střídačce.

58:47

Oddechový čas pro hosty.

58:44

Kotouč za domácí brankou, Berani střídají.

58:13

Honejsek se dostal k puku a mířil do pásma, ještě před útočnou modrou ho o puk obral Hruška.

58:06

Vítkovice to s rychlostí přehnali, je jim odpískán ofsajd.

57:57

Hosté znovu špatně vystřídali, dvouminutový trest za hráčskou lavici odpyká Kubiš.

57:57

Závěr třetí části se nám kouskuje, bude se znovu vylučovat, ale až po komerční přestávce.

57:32

Vítkovickým se nepodařilo vyzrát na hostujícího gólmana, Zbořil se může zapojit do hry.

56:24

Puk je tečovaný vysoko do ochranné sítě.

56:10

Vítkovičtí se propracovali do pásma a usazují se v něm.

2:1

Branky a nahrávky: 30. A. Solovjov (Marosz, J. Hruška), 34. Svačina (Illéš) – 47. Hejcman (Vopelka)

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – A. Solovjov, R. Polák (C), Galvinš, Gewiese, P. Koch, Jakub Stehlík, L. Kovář – M. Kalus, Dej, R. Bondra – Svačina, J. Hruška (A), Illéš – Lednický, Marosz, Fridrich – Bernovský, L. Krenželok (A), J. Krejsa.

Berani Zlín: Huf (Kašík) – Suhrada, O. Němec (A), Žižka, Ferenc, Mamčics, Trška, M. Novotný – T. Mikúš, Hejcman, Vopelka – Köhler (A), Honejsek, R. Veselý – Kubiš (C), Karafiát, O. Flynn – A. Zbořil, P. Sedláček, Sebera.

28:30 ZLN 2 Karafiát, vysoká hůl
29:31 VIT 1:0 A. Solovjov (Marosz, J. Hruška)
33:10 ZLN 2 Žižka, hákování
33:52 VIT 2:0 Svačina (Illéš)
42:54 VIT 2 Dej, nedovolené bránění
43:09 VIT 2 J. Hruška, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:00 ZLN 2:1 Hejcman (Vopelka)
50:18 ZLN 2 Mamčics, krosček
52:13 VIT 2 Marosz, hrubost
ZLN 2+2 Ferenc, hrubost
53:40 VIT 2 Stezka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká J. Krejsa
55:32 ZLN 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká A. Zbořil
57:57 ZLN 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kubiš