Liga juniorů

HC RT TORAX Poruba 2011 – HK Mladí Draci Šumperk

2:3

konec (1:0, 1:1, 0:2)

24.10.2021, 13:30 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • 12. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

59:35

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Koudelný – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Šembera – 2 min., hrubost).

59:06

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Mikula.

57:03

Domácí to zkouší bez gólmana.

52:57

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Holub – 2 min., podrážení).

49:43

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Tak to byla rychlost. Šumperk se prosazuje znovu a překlápí stav utkání na svou stranu. Mladí Draci poprvé u utkání vedou zásluhou JAKUBA HORKÉHO, jeho rychlého vstupu do pásma přesného zásahu. Asistence: Tomáš Minařík.

49:20

Šumperk využil přesilovku a vyrovnal stav utkání. Ke střele se ve výborné pozici dostal FILIP TOMICZEK. Asistence: Ondřej Holub.

48:30

Fibigr byl hákován v úniku na branku, zakončil, Slíž vychytal, ale Poruba si zahraje oslabení.

43:38

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., podrážení).

37:18

Poruba právě vstřelila branku!
Poruba využila dvojitou přesilovou hru. Kotouč se dostal do mezikruží k LUDVÍKOVI LYSOŇKOVI. Ryšavý nic neviděl. Asistence: Jakub Koudelný.

36:32

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., hákování).

36:10

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Šucha – 2 min., podrážení).

30:35

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Šotkovský – 2 min., nedovolené bránění).

21:30

Přesto, že Poruba začala aktivněji, tak Šumperk srovnal. V obranné třetině tentokrát vyrobila chybu Ostrava. Dorovnávací gól vstřelil po Holubově přihrávce MAREK KESLER. Asistence: Ondřej Holub.

19:25

Halata unikl sám na Ryšavého, tentokrát ale brejková situace šiumperského gólmana napřekvapila.

13:15

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Halata – 2 min., podrážení).

08:00

Přesto, že domácí byli celých téměř osm minut od začátku pod tlakem, tak do vedení jdou domácí. Po mantinelu unikl Kolat, který nahrál před brankou naprosto volnému JAKUBOVI KOUDELNÉMU v mezikruží, jenž svou střelou překonal Ryšavého. Asistence:

03:57

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Lysoněk – 2 min., vysoká hůl).

2:3

Branky a nahrávky: 8. Koudelný (Kolat, Lysoněk), 38. Lysoněk (Koudelný, Fišara) – 22. Kesler (Holub), 50. Tomiczek (Holub), 50. Horký (Minařík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Černý, Mrozek, Fišara, Macias, Hlaváč (C), Kelnar – Barčák, Mikula, Plevka, Chovanec, Fornál, Koudelný, Siekierka, Žák, Halata (A), Kolat, Lysoněk.

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Minařík, Cekr, Křivohlávek, Sedláček, Netolický, Plhal (C), Holub – Kesler, Pánek, Tomiczek, Šiucha, Šembera (A), Horký, Šotkovský, Fibigr, Polách (A).

Rozhodčí: Cabák – Kořistka, Tvrdý

03:57 POR 2 Lysoněk, vysoká hůl
08:00 POR 1:0 Koudelný (Kolat, Lysoněk)
13:15 POR 2 Halata, podrážení
21:30 MDS 1:1 Kesler (Holub)
30:35 MDS 2 Šotkovský, nedovolené bránění