Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

1:2

konec (0:1, 1:0, 0:1)

24.10.2021, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň • 17. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 2.63 4.05 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (15:38:09)
Dramatický duel ovládli Oceláři, kteří tak natáhli bodovou šňůru na čtrnáct zápasů, tedy celou čtvrtinu základní části! Rozhodla až poslední třetina. Plzni nebyl po trenérské výzvě uznán gól Musila, o chvíli později se trefil Petr Vrána, na což už domácí nedokázali najít odpověď. Klíčové také bylo, že Slezané ubránili dvě dvojnásobné oslabení v zápase.

Střely na branku: 24:21

Nejlepší hráči zápasu:
Plzeň – David Jiříček
Třinec – Ondřej Kacetl

59:48

Puk za plzeňskou brankou, tohle už domácí nestihnou.

59:35

Třinec se drží v útočném pásmu, sice se nedostává do šancí, ale ani nepotřebuje.

58:39

Škoda se chvíli snažila hrát s pukem, ale v oslabení to nemá snadné. Jiříček nakonec nahazoval ze středního pásma, Kacetl vyráží.

57:54

Oddechový čas pro hosty.

57:54

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Martin Lang.

57:54

A pozor, Plzeň špatně střídala a závěr zápasu dohraje v oslabení!

57:44

Kotouč až za plzeňskou brankou. Západočechům se nedaří usadit zpět v útočném pásmu.

57:08

Zakázané uvolnění Třince.

56:50

56:36

Indiáni znovu chtěli akci vykombinovat až do prázdné branky, ale pas na Suchého si Oceláři pohlídali.

56:00

Nepřesná přihrávka vyhání Západočechy z útočného pásma.

55:45

Slezané znovu zachytili pas a vyhazují. Kundrátek už je zpět na ledě!

55:22

Hosté srazili Dzierkalsovu přihrávku před branku a vyhazují.

55:01

Mertl z mezikruží netrefil puk ideálně, poté se kotouč dostal k Bulířovi, který z pravé strany přestřelil.

54:50

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Patrik Hrehorčák – 2 min., držení). Zbytečný faul třineckého útočníka při napadání a Plzeň má k dispozici druhou dvojnásobnou přesilovku v zápase! Tahle bude trvat 55 sekund.

54:34

Mertl nezpracoval Čerešňákovu přihrávku a Třinec vyhazuje.

1:2

Branky a nahrávky: 30. Bulíř (Kvasnička, G. Thorell) – 10. Hrehorčák, 51. Martin Růžička (Dravecký)

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Miroslav Svoboda) – L. Kaňák, Čerešňák (C), Graňák, Jiříček, Kvasnička, V. Lang, Kremláček – Dzierkals, Mertl (A), Bulíř – Blomstrand, G. Thorell, F. Suchý – Kantner, Kodýtek (A), M. Lang – P. Musil, F. Přikryl, Adamec.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – D. Musil, Kundrátek, M. Doudera, M. Adámek, Jaroměřský, Zahradníček – Daňo, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – A. Nestrašil, Miloš Roman, O. Kovařčík – O. Šedivý, Marcinko, Hrňa – Hrehorčák, R. Szturc, Dravecký (A) – Kofroň.

Rozhodčí: Lacina, Veselý – Gerát, Bohuněk