22.10.2021, 02:08 • Bridgestone Arena, Nashville • Milan Huppert

Tipsport: 2.35 4.09 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

59:54 Barclay GOODROW - 1:3

59:54

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté v posledních vteřinách střetnutí přidávají pojistku. Duchene jakožto rozehrávající hráč trefil bekhendovou nahrávkou brusli BARCLAYE GOODROWA, jemuž následně nezabránil v cestě ani Josi. Osmadvacetiletý rodák z Toronta přejel útočnou modrou a nikým neatakován usměrnil černou gumu do prázdné klece. Bez asistence.

58:10

Domácí získali vhazování v útočném pásmu. Domácí trenér Hynes reagoval timeoutem a i po jeho vypršení zůstává Saros na střídačce. Predátoři zkouší powerplay!

50:53

50:53 Alexis LAFRENIERE - 1:2

50:53

Tento gól již bude platit, to je bez debat! Fox zavezl kotouč do útočného pásma a nahrál před bránu Blaisovi. Pravé křídlo zachovalo ledový klid a v těžké pozici poslalo kotouč po své levici ALEXISOVI LAFRENIEREOVI, ten bez větších problémů uklidil touš do odkryté brány. Asistence: Sammy Blais a Adam Fox.

45:31

Předcházel, gól neplatí! Arénou se po oznámení verdiktu rozlehla radost podobná tomu ze vstřeleného gólu. Stav zůstává 1:1.

45:31

Tak pozor! Domácí trenér Hynes dal na radu svých poradců a bere si coach challenge! Zkoumat se bude, zda-li gólu nepředcházel ofsajd Panarina.

45:31

45:31 Neuznaný gól Lindgrena

45:31

Těžká rána pro Predátory, kteří byli lepším týmem, přesto budou znovu muset dotahovat jednobrankové manko! RYAN LINDGREN si od modré potáhl puk do levého kruhu, odkud vystřelil a blokující Fabbro touš ztečoval smolně nad pravé rameno Sarose.

41:50

Na Nashville čeká přesilová hra. Barclay Goodrow po zákroku Sarose zbytečně dohrál Granlunda, rozhodčí vyloučili Kanaďana za hrubost.

38:34

38:34 Střela Tomasina skončila na břevně

38:34

Philip Tomasino je při chuti a od druhé trefy ho dělily centimetry! Kanadský forvard si sjel do pravého kruhu a tvrdou ránou orazítkoval horní tyč.

36:44

Početní převahu si zahrají také hosté. Podobně jako před pár minutami pro Jeannota, tak i pro Sammyho Blaise se jedná o dnešní druhý prohřešek, nedovoleným bráněním zabránil v jízdě Forsbergovi.

33:53

Dnes podruhé odjel na lavici hanby domácí forvard Tanner Jeannot. V útočném pásmu byl zbytečně agresivní, Lundkvista atakoval krosčekem.

27:01

27:01 Philip TOMASINO - 1:1

27:01

Nashville právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno! První střelu PHILLIPA TOMASINA sice Šesťorkin vyrazil, ale za bránou si dvacetiletý Kanaďan černou gumu dojel a šikovně ji poslal do těla k tyči pozdě se přesunuvšího gólmana, od něj se pak hrací předmět odrazil za brankovou čáru. Pro Tomasina se jedná o první kariérní gól v nejlepší lize světa. Asistence: Ryan Johansen a Dante Fabbro.

21:52

Na hosty čeká více jak minutová přesilovka 5 na 3! Jak Matt Benning, tak Dryden Hunt obdrželi dvouminutový trest za hrubost, avšak domácí bek vyfasoval ještě dvě minuty navíc za úder loktem proti Blaisovi.

21:14

Přesilová hra pro Rangers. Ve střední třetině hrál proti pravidlům Tanner Jeannot, drobným háčkem si pomohl proti Lafreniereovi.

19:07

V závěru úvodního dějství je na lavici hanby poslán domácí zadák Mattias Ekholm. Za bránou narazil do Rooneyho, muži v pruhovaném jej vykázali na dvě minuty za sekání.

07:08

07:08 Šesťorkin v přesunu zastavil střelu Granlunda pravou rukou

07:08

Pěkné kombinaci chyběla jen gólová tečka. Finální přihrávku obdržel do levého kruhu Mikael Granlund. Proti němu se skvěle přesunul Šesťorkin a střelu do horních pater brány zastavil pravou rukou.

06:24

Nejprve zaznamenal asistenci, nyní si odpočine na trestné lavici. Sammy Blais tvrdě dohrál u mantinelu Fabbra, rozhodčí následně udělili pětadvacetiletému Kanaďanovi dvě minuty za krosček.

02:12

02:12 Filip CHYTIL - 0:1

02:12

První střela Rangers znamenala i úvodní gól střetnutí! FILIP CHYTIL si po pravé straně nabruslil až do kruhu, odkud vystřelil bekhendem na zadní tyč a trefil se parádně pod ruku Sarose, jenž se marně snažil zabránit v cestě kotouče do sítě. Asistence: Sammy Blais a Alexis Lafreniere.

1:3

Branky a nahrávky: 28. Tomasino (Johansen, Fabbro) – 3. Chytil (Blais, Lafreniere), 51. Lafreniere (Blais, A. Fox), 60. Goodrow

Nashville Predators: Saros (Ingram) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Borowiecki, Benning – Duchene, Johansen, F. Forsberg – Kunin, Mikael Granlund (A), Tolvanen – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, Novak, Cousins.

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, Lundkvist, Nemeth – Kreider (A), Zibanejad, Panarin (A) – Blais, Chytil, Lafreniere – Goodrow (A), K. Rooney, Dryden Hunt – Reaves, McKegg, M. Barron.

Rozhodčí: Furlatt, Meier – Deschamps, Pancich

Diváci: 17 159

02:12 NYR 0:1 Chytil (Blais, Lafreniere)
06:24 NYR 2 Blais, krosček
19:07 NSH 2 Ekholm, sekání
21:14 NSH 2 Jeannot, hákování