AZ Havířov – HC Litvínov

1:4

konec (0:1, 0:2, 1:1)

22.10.2021, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 12. kolo • Petr Miklas

Ve třetí třetině došlo už jen ke kosmetické změně skóre, zaslouženě vyhrál Litvínov. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:00:21)

59:19

Ještě se ke střele dostal domácí Horváth, ale jeho střelu z pravého kruhu zastavila Čermákova vyrážečka.

58:34

Utkání se už v podstatě dohrává, nejsou k vidění šance.

56:02

Litvínov se osvobodil.

54:57

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hák – 2 min., držení).

54:45

Hostující Dej vyslal střelu z pravého kruhu, ale jen do připraveného Zlatnického.

53:33

Zlatnický zastavil nahozený puk a raději jej přikryl, vhazuje se po levici domácího gólmana.

52:19

Probíhá nezáživná pasáž hry, ani jeden z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu.

48:52

AZetu nevyšla dlouhá rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

46:32

Havířov právě vstřelil branku!
AZ přesilovku využil, když FILIP BYČKOV nadvakrát přehodil Čermáka. Asistence: David Pastor a Daniel Hledík.

46:05

Hraje se 5 na 4.

44:47

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., podrážení).

44:05

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Byčkov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., hrubost).

43:56

Litvínov právě vstřelil branku!
Skuhrovcovo nahození tečoval před Zlatnickým JAKUB HÁK. Asistence: David Skuhrovec a Prokop Limanovský.

42:04

Zakázané uvolnění Litvínova.

40:01

Ve druhé třetině měli více ze hry hosté, kteří navýšili svůj náskok a ještě některé příležitosti neproměnili. Šance měli i domácí hráči, ale Čermák je stoprocentní a vypadá to, že si Litvínov jde pro tři body. Ale ještě nás čeká třetí třetina. Ta začne asi v 18:29.

40:00

1:4

Branky a nahrávky: 47. Byčkov (Pastor, Hledík) – 19. Kroupa (Slavík, Vopat), 22. Slavík (Stehlík), 28. Stehlík (Slavík, Danielčák), 44. Hák (Skuhrovec, Limanovský)

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Kremnický, Bílek, Kubíček "A", Zavřel, Kyselý, Fědor, Kočí "A" – Bochorishvili, Mastič, Horváth, Pastor, Valach, Becher, Byčkov "C", Špaček, Hledík, Bárta

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Baláž, Kadár, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Kuchař – Postl, Danielčák, Stehlík "C", Beran, Vopat, Limanovský "A", Dej, Kočárek, Skuhrovec, Slavík "A"

Rozhodčí: Koziol – Hlavatý, Hranoš

17:07 HAV 2 Bílek, podrážení
18:40 LIM 0:1 Kroupa (Slavík, Vopat)
21:27 LIM 0:2 Slavík (Stehlík)
22:11 LIM 2 Limanovský, držení
27:05 LIM 0:3 Stehlík (Slavík, Danielčák)
43:56 LIM 0:4 Hák (Skuhrovec, Limanovský)